Cuma , Ekim 18 2019
DrTus ve Diger güncel etkinlikler...
Kullanıcı avatarı

Ankara Buluşması

#223972  gönderen drwera
 08.04.2007 - 09:53:55
Ben çok kalamadığım için hepinizden ayrıca özür diliyorum..Malum sınav haftasonuydu ..Ama ben kendi yaşadıklarımı anlatayım kısada olsa güzeldi.Keşke biraz daha fazla kişi ile tanışma şansım olsaydı..
Zaten toplantı merkezine neredeyse 45 dk önce gitmişim..Beklemek korkunç sıkıcı..Orda birde nikah varmış ..Ben gelenleride görebilceğim bir yere oturdum sanki tanıyacakmışım gibi :lol: Her geçene bu şu olabilir diyerek bekledim.Ordaki organizatör bayan arkadaş..Tülay yanii..Onunla sohbet ettik ve beni nicikimi söylemeden tanıdı..Sanırım çok konuştum yakayı ele verdim. :lol: Eftal beyde erken gelmişti.Onunlada sohbet ettik güzel bir sohbetti onada teşekkür ediyorum.Tanıştığım için mutlu oldum..

Neyse bizim Adminlerde geldii....Mutlu ve Rıza..Tanrım fotoğraftaki adamların aynısıydılar :lol: Yani fotolarda montaj falan yok..Mutlu sempatik ve şirin..Valla daha obez beklemiştim Mutlucum ben senii.(fotolar şişman gösteriyor kesinlikle obez değilsin)Aynı beklediğim gibi..Rıza toplantı için heycanlıydı sanırım.Tabi sınav heyecanı da var.Ama beni tanımadığı için eksi puan Rıza ya.Nasıl tanımazsın yaniii. :lol: Chemical yaw forumdaki muhalefet tip değilde farklıydı...Onu görünce öğrencilik aklıma geldi.Rizelidr..cidden tam bir rizeli :lol: .Çağla ile de tanıştım.Çok hoş ve sempatik bir arkadaş.Nickini yine unuttum ama..
Hayatımda ilk kez sanaldan birileri ile tanışmıştım..Hiçde garip değildi..Zaten tanıdığın arkadaşlarınla buluşmuşsun gibi oluyormuş..Ama itiraf edeyim çok heyecanlanmıştım.Kim nasıl diye merak etmiştim...Keşke biraz daha vaktim olabilseydi...Çok memnun oldum arkadaşlar sizlerle tanıştığım için..

#223976  gönderen rizelidr
 08.04.2007 - 10:30:40
öyle işte dr_wera,
geldin bi ara, gittin ne ara
yapma böye hara hura...

keşke ayrılmasaydın derim sana...

neyse wera'nın bıraktığı yerden devam edelim...
eftal hoca 1.5 saat kadar konuştuktan sonra(artık herkesin uykusu gelmeye başlamıştı) toplantının kocatepe ayağı sona erdi...orda bi çok kişi vardı ancak bi çoğu ayrıldı...geriye kala kala 10 kişi kadar kaldık...
Kalanlar: drrıza, desperado, CHeMiCaL, ben, dranil, simurg ve bir arkadaşı(kusura bakmasın hatırlayamadım), cookie, triniti, yasemin, infection...başka var mı şu an hatırlayamadım...
toplantıya katılanlara müesseseden bir adet kurşun kalem, bir adet johan faber silgi ve de çok güzel bir ahşap kutuda tükenmez kalem hediye edildi...ama asıl modlara özel kalemler günün ilgi odağı idi...kalemler aynı ancak üzerlerinde kişilerin nikleri yazdığı için daha bi albenisi vardı(biz mod olmayanlar avucumuzu yaladık)

neyse orda kalan meyve suyu vs. leri toparladıktan sonra ordan ayrıldık...bu esnada triniti ve infection da bizden ayrıldılar...
sonra bizler de nerde oturabiliriz diye düşünürken...epey bir arayıştan sonra kendimizi sakaryada bulduk...ordan da saat 6 sularınan ayrıldık...bir kısım akşam yemeğine gidecekti...ben halk oyunları çalışmam olduğu için kalamadım...cookie ye eşlik ettim...ona sınav için bir saat bulduktan sonra kendisini taksiye bindirip ben de yoluma gittim...
geri kalanını artık yemeğe gidenler anlatır...

özetle çok güzel bir gündü...çok sıcak samimi sohbetler oldu...zaten hergün nette konuştuğunuz insanlarla yüz yüze konuşmuş oldunuz...ben geçen yıldan zaten rıza anıl triniti yasemin le tanışmıştım...zaten CHeMiCaL ı göre göre bi hal olmuştum...bi de orda gördüm(şaka bi yana kendisi en çok derğer verdiğim sınıf-staj-sıra arkadaşlarımdandır) bu yıl desperado, cookie(halbuki onla çok eskiden nette konuşurmuşuz ben hatırlayamadım o hatırladı çok utandım) infection, simurg ve kısa oılsa da wera ile de tanışmış oldum....

artık bir dahaki buluşmada görüşmek dileğiyle...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#223980  gönderen drwera
 08.04.2007 - 10:50:57
Vaktim olsaydı cidden herkezi görmek isterdim.İstemeyerek ayrıldım.Tirinitiyi,infectionu,sımurg'u,yasemini cookie'yi görmeyi isterdim gerçekten..Ankarada olunca sınav hafta sonlarıı bizim içinde çok yoğun geçiyor..Sınava girmediğim için arkadaşlar kadar heyecanlı değildim ama.Misafirlerimiz oluyor.Bende sizden ayrıldıktan sonra Sakaryada arkadaşlarımla buluştum.Bayanları bilirsiniz.Alışveriş hastası olurlar.Kızılayda ve izmir caddesinde girmediğimiz mağaza ve alışveriş merkezi kalmadı..Ertesi gün sınava gireceksiniz yorulmayın bu kadar dediysemde beni pek dinleyen olmadı..Görüştüğüm arkadaşlarımın bi kısmı taşradan gelince gariplerim neye uğradıklarını şaşırdılar:)Taşralı dr lar nolcak:)
Kullanıcı avatarı

#223990  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 11:25:58
rizelidr yazdı:ama asıl modlara özel kalemler günün ilgi odağı idi...kalemler aynı ancak üzerlerinde kişilerin nikleri yazdığı için daha bi albenisi vardı(biz mod olmayanlar avucumuzu yaladık)
Bende isterim kalemimi :evil:
Kullanıcı avatarı

#223992  gönderen drerdinc
 08.04.2007 - 11:32:42
bende isterdim katılmayı ama nöbet problemlerinden dolayı ankaraya gelemedim... ama artık tüm toplantılara katılacağım çok ciddi bir engel olmassa...eminim güzel geçmiştir... burada güzel şeyler paylaştığın arkadaşlarınla, hekimlerle yüzyüze oturup sohbet etmek tabiki güzeldir... en kısa zamanda görüşmek üzere...

#224003  gönderen triniti
 08.04.2007 - 12:09:48
dr_demirci yazdı: Bende isterim kalemimi :evil:
bunun gibi mi :wink:

Resim
Kullanıcı avatarı

#224007  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 12:19:37
yaaaaa! çok güzeeel. Teşekkür ederim Triniti :lol: :D :) :o 8O
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#224016  gönderen rizelidr
 08.04.2007 - 12:55:03
eevet işte benim de tarif etmeye çalıştığım ama kelimelerin kifayetsiz kaldığı kalem bu...
Kullanıcı avatarı

#224039  gönderen tubaaa
 08.04.2007 - 13:25:24
Hakıkaten kıskandım :evil: ..İnşallah üçüncüsünde..
Kullanıcı avatarı

#224057  gönderen CHeMiCaL
 08.04.2007 - 13:56:20
drwera erken geldiini bilsem brz daha görüşürdük biz rizeliyle geldk baktm eftal hoca konuşuo sigara içmeye gttm:) :) :) :)

bi de sen zaten trinitiyle tanışmışın hatta muhabet etmişiniz:) :) :) :) bi de cookie'yi de gördn sanırsam...

ama çok ilginç bi karşılaşma olduunu itiraf etmek zorundaym bi baktm birini gösterdiler dediler bu CHeMiCaL bi baktm bana sarıldı falan dedi beni tanıdın mı( sanki forumun her yeri fotoğraflaryla dolu arkadaşın da nerden tanıım)dedm n biliim ben sen kimsn.sora etraftan gelen kopyalarla bildik artık:) :) :) :)
Kullanıcı avatarı

#224065  gönderen drerdinc
 08.04.2007 - 14:46:52
triniti katılmayanlarada kalem varmı?
Kullanıcı avatarı

#224066  gönderen dr_demirci
 08.04.2007 - 14:49:11
drerdinc yazdı:triniti katılmayanlarada kalem varmı?
Bende katılamadım zaten erdinç
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#224069  gönderen triniti
 08.04.2007 - 14:53:26
drerdinc yazdı:triniti katılmayanlarada kalem varmı?
olmaz olurmu :wink:
senin ve jiwagonun kalemleri rıza da
Kullanıcı avatarı

#224073  gönderen drerdinc
 08.04.2007 - 15:00:35
teşekkür ederiz triniti....
Kullanıcı avatarı

.

#224080  gönderen david_beckham
 08.04.2007 - 15:18:23
bu kalemden bır tanede bana ayarlayın yaa parası neyse verırız:)