Pazar , Kasım 17 2019
4. 5. ve 6. sinif tip ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Yardım edermisiniz?

#4324579  gönderen Creative
 28.10.2019 - 04:12:01
İyi akşamlar abiler, ablalar.. ben dönem 5 öğrencisiyim bu sene kardio gögüs has ve gögüs cerrahisiyle başladık şuan cerrahideyiz ... çok hızlı ilerleniyor ve geride bıraktığım şeyler orda eksik olarak kalıyor ..yıl başından beri şu akciğer filmini bt sini falan hiç okuyamıyorum . Hocalar da hızlı geçiyor şurda şu var şurası şöyle diyor 1 saat içinde 50 film okuyup geçiyor ve ben ne yazıkki hiç birini anlayamıyorum bu konuda temelimin kötü olduğunu bildiğimden işin ortasından girmeyi de istemiyorum ..şimdi sizlere soruyorum sizce şu film okumayı en başından nerden öğrenebilriim hafif bi kitap mı alsam yoksa internetten bildiğiniz videolara falan mı baksam ya da arkadaşlarım gibi sadece stajı geçmeye yönelik durumu idare mi etsem lütfen yardımcı olmaya çalışın,tecrübelerinizi aktarın. çünkü büyük çıkmazdayım . Şimdiden herkese teşekkür ederrim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Yardım edermisiniz?

#4324689  gönderen Creative
 28.10.2019 - 15:44:46
armstrong yazdı:
28.10.2019 - 07:29:40
Staji gecmek icin durumu idare et bence
Peki hocam da bu durum ilerde sıkıntı çıkarmaz mı özellikle de internlük dönemde

#4324694  gönderen rockabye
 28.10.2019 - 16:19:14
Arkadaşım merhaba
Öncelikle kolaylıklar dilerim
Derslerde onlarca görüntüleme örneğinden sonra her ne öğrendiysem acil serviste pratisyenlik dönemimde öğrendim
Yine de haklısın bi temel şart
Yani öğrenciyken patolojik olanı bilmek değilse de normal olan görüntüyü bilmek gerek
Ben slideshare de bi kaç güzel sunum bulmuştum ordan normal görüntülere çalışmıştım sonra bir bir hastalıkları yazıp google dan aratırdım
Mesela pnomoni paac diye aratırdım bi sürü örnek gelirdi
Yine de akşama bi link bulursam paylaşıcam inşallah
Kullanıcı avatarı

#4324695  gönderen Creative
 28.10.2019 - 16:32:17
rockabye yazdı:
28.10.2019 - 16:19:14
Arkadaşım merhaba
Öncelikle kolaylıklar dilerim
Derslerde onlarca görüntüleme örneğinden sonra her ne öğrendiysem acil serviste pratisyenlik dönemimde öğrendim
Yine de haklısın bi temel şart
Yani öğrenciyken patolojik olanı bilmek değilse de normal olan görüntüyü bilmek gerek
Ben slideshare de bi kaç güzel sunum bulmuştum ordan normal görüntülere çalışmıştım sonra bir bir hastalıkları yazıp google dan aratırdım
Mesela pnomoni paac diye aratırdım bi sürü örnek gelirdi
Yine de akşama bi link bulursam paylaşıcam inşallah
Çok çok teşekkür ederim hocam böyle açıklamalı görseller olursa zaten tadından yenmez . Bekliyorum şimdiden iyi günler ...