Salı , Ekim 15 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
önceki mesajımı editledim.İşte bende onu bilmiyorum eğitim kalitesi ne demekki bir fakültede aramam gereken özellik ne ? össyi lise1deyken düşünmediğim için orta öğretim başarı puanım 700 kişi geriye attı 2300. oldum aynı hatalarımı üniversitede yapmak istemiyorum açıkcası

drippinga yazdı:bizim antalyali baya arkadas var..yillardir ankaraya gelislerini anlamlandirmaya calisiyorum :)
ailenin yaninda kalmak istiyosan kal tabi..mis..kafan rahat gider gelirsin..
baska sehirde ise kendi ayaklarinin ustunde kalmayi ogreniyosun..emlak dogal gaz elektrik kombi tamiri her isi bilirim mesela :D herturlu yemek :D kendi basina bi hayat isteyip istemedigine karar ver..
kalite farkindan yola cikarsan pismanlik duyarsin sanki..hatta kufredersin. o yuzden once bunlari dusun derim kardes.
kendi ayaklarının üstünde durabilmek önemli bir unsur ama er yada geç yapacağım birşey 17 yaşında eve çıkmak var 23 de çıkmak var 23 de daha rahat eve çıkarım gbi geliyor ve kalite farkından yola çıkıp pismanlık niye duyayım ki
Kullanıcı avatarı
Clerel yazdı:önceki mesajımı editledim.İşte bende onu bilmiyorum eğitim kalitesi ne demekki bir fakültede aramam gereken özellik ne ? össyi lise1deyken düşünmediğim için orta öğretim başarı puanım 700 kişi geriye attı 2300. oldum aynı hatalarımı üniversitede yapmak istemiyorum açıkcası
abartma ya lutfen :) ayni hatalar falan..kizdiracaksin abilerini ablalarini :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drippinga yazdı:
Clerel yazdı:önceki mesajımı editledim.İşte bende onu bilmiyorum eğitim kalitesi ne demekki bir fakültede aramam gereken özellik ne ? össyi lise1deyken düşünmediğim için orta öğretim başarı puanım 700 kişi geriye attı 2300. oldum aynı hatalarımı üniversitede yapmak istemiyorum açıkcası
abartma ya lutfen :) ayni hatalar falan..kizdiracaksin abilerini ablalarini :)
merak etme tus icin ortalama hic onemli deil :D
Kullanıcı avatarı
bak kardes..tip fakultesinde hirs sadece zarar verir..once hirslarindan kurtul. rahat ol.
ben ilk senemde az kalsin kaliyodum. ailemin zoruyla ankara yazdim..cok zorlandim..'okul da kaliteli ya' demedim derslere saydirirken :) ailenden uzakta mutsuzken okulun daha iyi bi ismi var demiyosun..bunalimlarinda iyi bi yerdeyim demek en son tesellin oluyor.

ha demis miydim..sakin hirsli olma :)
Kullanıcı avatarı
Tus başarısı - mezun olunan fakulte ilişkisini soruyor...

Şimdi isim anlamında yani marka olarak Akdeniz ile Ankara tıp arasında önemsenicek bir fark yok emin ol...Akdeniz organ nakli konusunda lider mesela... 30 yılı geride bırakmış bir fakulte Ankaradan geri kalmış bir yanı yoktur . Perifer diye tabir edilecek yerlerden olabilir belki ama periferden kastedilen şey değildir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
8 senede okulu bitirip 11 ay günde 8 saat ders çalışıp 73 alan briileri varsa okulun etkisi olmadığı aşikardır...

Şu an dışardan ne konuşsak az sana...
İlk 3 yıl kömür biyokimyasını okuyup 5.sınıfın sonunda ortalaman 85 olsada la ben nası doktor olacam hiç piyasa ismi bilmiyorum diye düşünmeye başlayıncaya kadar her söylenilen bi kulağından girip obüründen çıkacak zaten sende bende hepimizde boşuna konuştuğumuzu biliyoruz...
hırssız insan dünyada yoktur hırsı olmayan adam tıpı kazanamaz zaten kazansada aile zoruyla benimde hırslarım vardır elbette ama daha çok ideallerim var akdeniz tıpı yazıyorum ilk tercihe o zaman arkasına ege ankara yazarım çok teşekkür ederim fikirleriniz ve yardımlarınız için en iyisi akdeniz olacak gibi canım sıkılsa 2 adım ötede eğlence mekanları dolu zaten eğlenmeye vakit bulursak adam gibi eğlenebilirim en azından hayat ineklemekten ibaret değil sonuçta,

ben yatıyorum herkese iyi geceler :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Clerel yazdı:hırssız insan dünyada yoktur hırsı olmayan adam tıpı kazanamaz zaten kazansada aile zoruyla benimde hırslarım vardır elbette ama daha çok ideallerim var akdeniz tıpı yazıyorum ilk tercihe o zaman arkasına ege ankara yazarım çok teşekkür ederim fikirleriniz ve yardımlarınız için en iyisi akdeniz olacak gibi canım sıkılsa 2 adım ötede eğlence mekanları dolu zaten eğlenmeye vakit bulursak adam gibi eğlenebilirim en azından hayat ineklemekten ibaret değil sonuçta,

ben yatıyorum herkese iyi geceler :D
bu dahil tum genellemeler yanlistir diye bisey duydun mu :)
hirs ayri bisey..minimumu belki kamcilar ama icinde cok soguk duygular var..hirssiz insan olmaz ne demek :)
tibbiyelileri senden iyi tanirim saniyorum :) rahat insanlarla tip daha ogrenilesi..daha zevk alinasi..zamanla ogreneceksin zaten :)

hayirli olsun simdiden..iyi geceler :)
Clerel yazdı:yardımınız ve fikirleriniz için herkese teşekkür ederim akdeniz tıp
tercih yaptıysan hayırlı olsun :)yapmadıysan 2006 da aynı çelişkiyi bende yaşadım.antalyalıyım ailem antalyada ve suan ankara tıpta internüm :) eğitim sistemi falan demişssin varsa sormak istedigin bişey yardımcı olayım..