Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re: Dönem 3 Olacak Öğrenciye Önerileriniz...

#1822761  gönderen Perifer
 26.06.2012 - 09:48:01
Sabaha sabah beni sinir etmeyi başardınız .
Tus düşünmüyorum daha , ben her yaz ders çalışırım , bu yaz da ders çalışacam inşallah , final sınavım bitti ertesi gün oturdum çalışmaya devam ettim , tusu da daha düşünmüyorum , elzem olanları öğrenmeye çalışıyorum .
Kullanıcı avatarı

#1822766  gönderen Perifer
 26.06.2012 - 09:50:48
tuatte yazdı:
Perifer yazdı:Acaba hangisini yapsam ;
7. Basım Robins Patoloji 1500 sayfadan fazla , 300 liradan fazla acaba bu kitabı mı alsam yoksa , kütüphaneden bu kitabı alıp fotokopisini çektirip , 50 liralık Robins Patoloji Atlası var 7. Basım textbook'uyla uyumlu olan , atlası mı alsam .
Yani :
300 liralık textbook mu yoksa fotokobi (+) patoloji atlası mı ?

Ayrıca , farmakoloji için hangi textbook öneriniz olur , onunda fotokopisi olur mu ?
sende dr olacaksın
yarın bir gün sende bir kitap yazarsın insanlar fotokopi çektirir o zaman anlarsın emek hırsızlığı nasıl bi şey
Ben insanların halinden anlarım , kitap da yazılanları öğrencekse , fotokobi çektirmesinden bir kötülük görmem , sen kitabı para kazanmak için yazıyorsan o da ayrı bi olay .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1822771  gönderen drrize
 26.06.2012 - 09:56:24
Perifer yazdı:
hirskupu yazdı:
Perifer yazdı: Öğrenmek için , öğrenmek amacım olmasa direk gider tus kitaplarından çalışırdım. Tus olsa amacım , Mark's , Lehninger biyokimya kitaplarını okumazdım.
yemin ederim sana 30 yaşına geldiğinde köpekler gibi pişman ola caksın
no comment bence boş verin şu ineği arkadaşlar onun beyninin hücreleri lehninger lerden menningerlerden pas tutmuş. hayatta tıptan cok daha güzel şeyler de var. tıpta da esas olan tustur. gerisi hikaye

Bugüne kadar gezmedim de tozmadım da kız arkadaşımda olmadı , pişman da olmadım ; ama nöroendokrin kurulunda Guyton'un 200 sayfalık nöro kısmının tamamını okuyamadım diye çok pişman oldum .
Kullanıcı avatarı

#1822798  gönderen Perifer
 26.06.2012 - 10:19:37
Siteden gitmiştim , 1 haftadır girmiyordum , girmeyecektim de , dün biraz düşündüm , büyüklerime , tecrübelilere danışıyım dedim , ondan bugün yazdım fotokobi çektireyim mi diye , nasıl bir yol izleyeyim diye sorayım dedim ; ama büyük hata etmişim , konunun başından beri çalışmaya karşı bir sistem gelişmiş .
Tamam artık kapatın başlığı , bu siteye bir daha girmeyecem bu nedir böyle.
Kullanıcı avatarı

#1822799  gönderen Roland
 26.06.2012 - 10:19:46
Molvalılar Semiyoloji
Robbin Patoloji

Bu iki kitabı öğrenerek oku başka hiçbir şey lazım değil , bir de klinik derslerin pratiklerini kaçırma gerisi hikaye.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1822837  gönderen nucsmartus
 26.06.2012 - 11:04:25
baba yardıracaksın...guytonu 5 kez....harper biyokimyayı 5 kez..lange ın histolojisni 5 kez bitirmezsen tus u unut...öyle kolay değil tus işleri bizler bak hepimiz kazanana kadar her elimize aldığımız textbooku 20 şer kere bitirioruz..haa bak taze yayınlarıda takip et sonra eksik kalırsın :)))

#1822841  gönderen drrize
 26.06.2012 - 11:08:41
ay alay etmeyin abileri ablaları o daha minicik bir çocuk yaşayınca görecek. okul bitince de bu başlığı aç bi oku minik kardeşim benim bakalım hala aynı düşüncelerde misin.

kısacası bu inekliğinin sana tek faydası olabilir tusa çalışırken çalışmaya alışık biri olarak zorlanmaman. onun dışında okuduklarının sana hiçbir faydası olmayacak. mecburi hizmetlerde görürüm ben seni.

#1822843  gönderen drrize
 26.06.2012 - 11:10:16
Perifer yazdı:Sabaha sabah beni sinir etmeyi başardınız .
Tus düşünmüyorum daha , ben her yaz ders çalışırım , bu yaz da ders çalışacam inşallah , final sınavım bitti ertesi gün oturdum çalışmaya devam ettim , tusu da daha düşünmüyorum , elzem olanları öğrenmeye çalışıyorum .
ay aman aman biyileri siniy de mi oluymuşş kıyamam :D :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009