Çarşamba , Ekim 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Dönem 3 Olacak Öğrenciye Önerileriniz...

#1777465  gönderen Perifer
 03.06.2012 - 21:04:25
Allah izin verirse Dönem-3 Öğrencisi olacağım , hangi derslere hangi textbookları önerirsiniz , daha başka neler önerirsiniz , bu yaza derslerle ilgili planlarım var mesela , yaz tatili için neler önerirsiniz ?
Yaz için ; histoloji , fizyoloji , biyokimyaya daha derinlemesine çalışmayı düşünüyorum.
(Not : Yat , gez , toz şeklinde cevaplar olmazsa sevinirim ) :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Dönem 3 Olacak Öğrenciye Önerileriniz...

#1777475  gönderen OFTA
 03.06.2012 - 21:07:22
Patofizyoloji kitabı al onu oku. İleriye dönük yapacağın en iyi yatırım olur. Yazın ders çalışmanı önermem. Yapmak isteyip de ileride vakit bulamayacağın şeyleri yap, tıp zaten hayatının bir parçası olacak.Bunları anladığında geç olabilir.
Kullanıcı avatarı

#1777481  gönderen Perifer
 03.06.2012 - 21:08:57
OFTA yazdı:Patofizyoloji kitabı al onu oku. İleriye dönük yapacağın en iyi yatırım olur. Yazın ders çalışmanı önermem. Yapmak isteyip de ileride vakit bulamayacağın şeyleri yap, tıp zaten hayatının bir parçası olacak.Bunları anladığında geç olabilir.
O kitap bende mevcut , güzel bulmuştum , öneriniz için teşekkürler.
Kullanıcı avatarı

#1777487  gönderen kamala
 03.06.2012 - 21:10:28
Perifer yazdı:Allah izin verirse Dönem-3 Öğrencisi olacağım , hangi derslere hangi textbookları önerirsiniz , daha başka neler önerirsiniz , bu yaza derslerle ilgili planlarım var mesela , yaz tatili için neler önerirsiniz ?
Yaz için ; histoloji , fizyoloji , biyokimyaya daha derinlemesine çalışmayı düşünüyorum.
dahiliye semiyoloji yi mavi kitap al robinsi al 2 şer kere oku
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
yaz için rahat ol 3.sınıf son rahat senen,4-5 zorlamasa da devam sıkıntısı olacak, 3. sınıfta bence robins patoloji okuyabilirsen iyi olur klnik için de ilerde çok yardımcı oluyor, kolay gelsin
En son bilemedimbenonu tarafından 03.06.2012 - 21:17:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#1777533  gönderen muon
 03.06.2012 - 21:20:28
Perifer yazdı:Allah izin verirse Dönem-3 Öğrencisi olacağım , hangi derslere hangi textbookları önerirsiniz , daha başka neler önerirsiniz , bu yaza derslerle ilgili planlarım var mesela , yaz tatili için neler önerirsiniz ?
tus için mi,öğrenmek için mi?
Kullanıcı avatarı
Perifer yazdı:
bigberk2 yazdı:erkeksen kız işlerini ihmal etme:D
Kızlarla işim olmaz hocam :)
perifer sen nasil bir erkeksin yahuuuu :D gezip tozasana kardesim biraz, sendeki bu tip aski kimsede yoktur heralde :) hem calis hem gez bak ilerde cok pisman olursun ,abla tavsiyesi :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1777540  gönderen Perifer
 03.06.2012 - 21:21:23
bilemedimbenonu yazdı:yaz için rahat ol 3.sınıf son rahat senen,4-5 zorlamasa da devam sıkıntısı olacak, 3. sınıfta bence robins patoloji okuyabilirsen iyi olur klnik için de ilerde çok yardımcı oluyor, kolay gelsin
Teşekkürler , robins patoloji 3 . sınıf için esansiyel bir kitabımız , bunun fotokopisini final sınavından sonra çektirelim o zaman.
Peki , patoloji atlaslarımız var mıdır ? Varsa hangileri önerilir .
Kullanıcı avatarı

#1777545  gönderen izmirmd
 03.06.2012 - 21:21:57
Perifer yazdı:
bigberk2 yazdı:erkeksen kız işlerini ihmal etme:D
Kızlarla işim olmaz hocam :)
bırak okulu işletme falan oku yeni baştan o zaman kızlarla işin olur ceo falan olursun hayatın kurtulur şiddet yok soruşturma yok kızlar güneş spor bi araba şansın varsa yatın bile olur :)
Kullanıcı avatarı

#1777550  gönderen Perifer
 03.06.2012 - 21:22:46
muon yazdı:
tus için mi,öğrenmek için mi?
Öğrenmek için , öğrenmek amacım olmasa direk gider tus kitaplarından çalışırdım. Tus olsa amacım , Mark's , Lehninger biyokimya kitaplarını okumazdım.