Çarşamba , Ekim 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1661061  gönderen rock
 08.04.2012 - 01:34:18
dr112e yazdı:
rock yazdı:
dr112e yazdı::roll: neyse =) ;D :^^: =)
ne var bi insan bi insanı sevemez mi alla alla
bi mukabele abi ;D
abi mi... abi demen beni çok üzüyo... kendimi türk filmlerinde ki komşu kızına aşık maalle kabadayıları gibi hissediyorum :cry:
Kullanıcı avatarı

Re: Tıptan yıldım ,hem de bu kadar erken

#1661213  gönderen zexuwar
 08.04.2012 - 02:47:16
bu tıpı yeni kazanmış gençlerimizin aklındaki şeyleri madde madde yazması nedendir acaba? böyle bi çok kişide gördüm. sevdiğim yönler 1,2.. fakültemin iyi yanları a,b,c... merak ettiğim için yazayım dedim. belki bilen vardır.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1661217  gönderen rock
 08.04.2012 - 02:50:14
zexuwar yazdı:bu tıpı yeni kazanmış gençlerimizin aklındaki şeyleri madde madde yazması nedendir acaba? böyle bi çok kişide gördüm. sevdiğim yönler 1,2.. fakültemin iyi yanları a,b,c... merak ettiğim için yazayım dedim. belki bilen vardır.
algoritmik olmanın temelleri o çağda atılıyo
Kullanıcı avatarı

#1661219  gönderen zexuwar
 08.04.2012 - 02:51:25
rock yazdı:
zexuwar yazdı:bu tıpı yeni kazanmış gençlerimizin aklındaki şeyleri madde madde yazması nedendir acaba? böyle bi çok kişide gördüm. sevdiğim yönler 1,2.. fakültemin iyi yanları a,b,c... merak ettiğim için yazayım dedim. belki bilen vardır.
Allah razı olsun. rahat uyuyabilirim.
Kullanıcı avatarı

#1661223  gönderen rock
 08.04.2012 - 02:53:57
zexuwar yazdı:
rock yazdı:
rahat uyuman işin daha yumuşak önerilerim de olabilir
Kullanıcı avatarı

#1661229  gönderen zexuwar
 08.04.2012 - 02:57:49
rock yazdı:
zexuwar yazdı:
rock yazdı: algoritmik olmanın temelleri o çağda atılıyo
algoritma çağı yeterli reyis.
Kullanıcı avatarı

#1661234  gönderen rock
 08.04.2012 - 03:00:57
zexuwar yazdı:
rock yazdı:
zexuwar yazdı: Allah razı olsun. rahat uyuyabilirim.
algoritma çağı yeterli reyis.
ben buralarda olacam
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1661419  gönderen quaker
 08.04.2012 - 13:12:28
neden hemşerim adam belki harbiden bıkmıştır fikir edinmek istiyordur. sen hastayı muayene etmeden yeşil alana mı ayırıyorsun?
Kullanıcı avatarı

#1661425  gönderen Carlito
 08.04.2012 - 13:28:54
Kardeşim bırak git ya. Valla içten söylüyorum tembel adamsan, sergen tarzıysan asla chelsea'de inter'de yapamazsın. Yeteneklerin fazladır eminim yaş erkenken kurtul yabancı hekimdir, kamu hastaneleri birliğidir derken suyunuzu sizin iyice sıkacaklar.

#1661468  gönderen ruzgargibigecti_
 08.04.2012 - 14:46:48
sevgili arkadaşım bu forumda ve doktorlar arasında hiç durmadan dönen bir geyiktir bu.doktorluğu bırakıcam tıpı bırakıcam hepten elimi ayağımı çekicem vs.şimdi hayatn gerçekleriyle dilimizden dökülenler arasında anlamlı bir fark var.şöyle ki tıp kazanmak kolay değil bitrmek kolay değil doktorluk hiç kolay değil. tıpı kazandığını öğrendiğin ilk günden itibaren omuzlarına bir sorumluluk biner.ve hayatın boyunca o sorumluluğun esintisini ensende hssedersin.bırakıp gitsen bile o geçmiş seni bırakmayabilir.aklında her zaman ula doktor olacaktım acaba yanlış mı yaptım soruları geçecek.eğer çok kararlı inatçı bir yapın varsa hissettiklerinden eminsen maddi sorunun sosyal kontendikasyonun da yoksa yani dönüp arkana bakmayacaksan bırakabilirsin .
Kullanıcı avatarı

Re:

#1661477  gönderen waterlily
 08.04.2012 - 15:02:27
şaka mı bu başlık ve bu şikayet??? daha tıp1-2 de ne yorgunluğu ne bıkkınlığı.gözünüzü seveyim gençler ya ne istediğinizi bilmeden yazıyorsunuz bu fakülteyi başlayınca dank ediyor ya da laf olsun torba dolsun iki geyik olsun.hele bismillah neyin yorgunluğu? fakülteniz geçiş sürecinde anladık onun sıkıntılarının olması çok normal ama ben derim ki ya bu deveyi güdersin ya da bu diyardan gidersin yol yakınken harcama zamanını boşuna mutlu olacağın birşeye yönel bir abla tavsiyesi çünkü ilerde seni ne yorgunluklar bekliyor haberin var mı senin? 1-2 -3 en güzel zamanları tıbbın gez toz eğlen dönemleri.
Kullanıcı avatarı

#1661491  gönderen rock
 08.04.2012 - 15:36:46
Carlito yazdı:Kardeşim bırak git ya. Valla içten söylüyorum tembel adamsan, sergen tarzıysan asla chelsea'de inter'de yapamazsın. Yeteneklerin fazladır eminim yaş erkenken kurtul yabancı hekimdir, kamu hastaneleri birliğidir derken suyunuzu sizin iyice sıkacaklar.
bende aynı şeyi söyledim hacı bak istersen geriye, git seviş gel dedim gidip sevişen adam tıpa geri dönmez dimi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1661506  gönderen dr112e
 08.04.2012 - 16:17:15
rock yazdı:
Carlito yazdı:Kardeşim bırak git ya. Valla içten söylüyorum tembel adamsan, sergen tarzıysan asla chelsea'de inter'de yapamazsın. Yeteneklerin fazladır eminim yaş erkenken kurtul yabancı hekimdir, kamu hastaneleri birliğidir derken suyunuzu sizin iyice sıkacaklar.
bende aynı şeyi söyledim hacı bak istersen geriye, git seviş gel dedim gidip sevişen adam tıpa geri dönmez dimi
bence tam tersi :D tıpcıyim ama mutlu olabiliyormusum edasıyla daha sıkı sarılir ;D
Kullanıcı avatarı

#1661516  gönderen dr112e
 08.04.2012 - 16:27:18
hayatı bu kadar çok sorgulama derim.tıbbın ve hekimliğin çok hos yanları da var. Buna emin ol.tıbbı begenmeyen anında bıraksın.bir tedavin yoksa tarama yapmazsın dimi.o yuzden tıp kötu doktorluk kötu diYip durma,ya bir yol yap,ya bir yol aç,ya da yoldan çekil.(son 3cumlem genel ortaya)