Cumartesi , Ekim 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

#127775  gönderen albatros_f
 07.07.2006 - 17:06:55
ben de boyle hevesli hevesli arastırmaya calısmıstım 2 ve 3 yazında ama hıcbıse yapamazsın yada gıt tatılını yap stajer olunca helee ıntrn olunca yeterince duracaksın hastanede dedıler :(
umarım sana ıyı tavsıyeler veren brısı cıkar buradan(emınım :wink:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#127780  gönderen drfarfalla
 07.07.2006 - 17:21:15
teşekkürler albatros_f,
ben de eminimm, bekliyorum :? :? :lol: :lol:
pek ilgi çekici bir konu olmadığını biliyorum ama tavsiye lütfen....!!
Kullanıcı avatarı

#127784  gönderen drduygu
 07.07.2006 - 17:38:32
bende 3 oldum.bu yaz hastanede bişey yapabileceğimizi sanmıyorum ama belki daha sonra olabilir.hem zaten hayatımız hastane geçeceğine göre fazla aceleci olmaya gerek yok diye düşünüyorum.buyüzden tatilin keyfini çıkarmaya bak bence :wink:
Kullanıcı avatarı

#127786  gönderen ftmnr
 07.07.2006 - 17:50:55
drduygu yazdı:bende 3 oldum.bu yaz hastanede bişey yapabileceğimizi sanmıyorum ama belki daha sonra olabilir.hem zaten hayatımız hastane geçeceğine göre fazla aceleci olmaya gerek yok diye düşünüyorum.buyüzden tatilin keyfini çıkarmaya bak bence :wink:
+1

bize birinci sınıfın yazında guyton , ikinci sınıf yazında da robins okuyun demişlerdi biz birdeyken. geçen yaz guyton okumadım... ( bu yıl yeteri kadar okudum zaten :wink: ) bu yaz robins patoloji okumak iyi bi fikir mi sizce???
Kullanıcı avatarı

#127787  gönderen nkara
 07.07.2006 - 17:55:18
hastanedeki doktorlarla tanış onlar mutlaka haftanın bı günü halısaha macı yapıyolardır. sende oraya penetre ol.. bu sayede bircok doktorla tanısmıs olursun...daha sonra ne ögrenmek istiyosan sorarsın...
Kullanıcı avatarı

#127789  gönderen ftmnr
 07.07.2006 - 18:07:06
halısaha iyi fikirmiş de napıcam ben orda, ponpon kızlık mı ??? :lol: :lol: :lol: :blob7:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#127791  gönderen drduygu
 07.07.2006 - 18:09:46
ftmnr yazdı:
drduygu yazdı:bende 3 oldum.bu yaz hastanede bişey yapabileceğimizi sanmıyorum ama belki daha sonra olabilir.hem zaten hayatımız hastane geçeceğine göre fazla aceleci olmaya gerek yok diye düşünüyorum.buyüzden tatilin keyfini çıkarmaya bak bence :wink:
+1

bize birinci sınıfın yazında guyton , ikinci sınıf yazında da robins okuyun demişlerdi biz birdeyken. geçen yaz guyton okumadım... ( bu yıl yeteri kadar okudum zaten :wink: ) bu yaz robins patoloji okumak iyi bi fikir mi sizce???
bize de öyle demişlerdi aslında anlayabildiğin ölçüde okumak faydalı olabilir.ama konuyu daha okulda öğrenmeden konuya hakim olmak imkansız.zaten aksi olsa okulu dışardan bitirirdik.en azından konuyla ilgili fikir olur :wink:
Kullanıcı avatarı

#127795  gönderen drfarfalla
 07.07.2006 - 18:23:53
hocalarla tanışma yöntemi için teşekkürler nkara,ilk kez pon pon kıs olucam, heyecanlııym :D :D :lol: şaka tabe,gerçektn teşekkürler
Kullanıcı avatarı

#127802  gönderen pelins
 07.07.2006 - 18:58:13
slm ben 4 e geçtiğim yaz(yani geçen sene)bi hastane de haftanın iki günü acilde stajyerlik yapmıştım.ama keşe 4 bitince yapsaymışım.çünkü anamnez ve fizik muayne 4te öğrendiğin bişey.ama yine de deniyebilirsin ilk dikişi öyle attım,damar yolu açtım,enjeksiyon yaptım.. pratik için iyi olabilir ama hasta bakmaktan pek anlamıyosun 3bitince :lol: :lol: :lol: ...tus adına????onu gerçekten bilmiyorum çünkü ben bişey yapmamıştım :roll: :roll: :roll:yardımı olur mu bilmiyorum ama umarım bi fikir sahibi olmuşsundur..
Kullanıcı avatarı

#127813  gönderen athena
 07.07.2006 - 19:25:38
ftmnr yazdı:
+1

robins okumana gerek yok seneye bol bol okuyacakasın :)
eğer okurum yine de dersen sen bilirsin ama ders çalışmakla yazınızı geçirmeyin rahat rahat tatilinizi yapın
sınav dönemleri bu günleri çok arayacaksınız :roll:
Kullanıcı avatarı

#127855  gönderen drfarfalla
 07.07.2006 - 20:51:34
yardımlarnz için tskr ederm pelins ve hekimpaşa.... :applaus:
acile dalıp direct bn staj yapçam dicam karar verdmm, git işine tatil yap demiceklerini umuyorm :chain: :ka: :roll: :roll: :lol: :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#127873  gönderen burcudemet
 07.07.2006 - 21:19:40
drfarfalla yazdı:teşekkürler albatros_f,
ben de eminimm, bekliyorum :? :? :lol: :lol:
pek ilgi çekici bir konu olmadığını biliyorum ama tavsiye lütfen....!!
Önce dinlen, yokillaki çalışacağım diyorsan, yoğun olmayan acilllerden birine git yoğun bir acilde ben çalışacam diiye gelen bazen işleri aksatabiliyor çünkü.Yada üniversite hastanesindeki intern tanıdıklarına nlat derdini poliklinik yapan varsa onun yanına git çok şey öğrenirsin.kan merkezlerine gidip hemşire hanımlardan rica edersen onlar da kan almayı öğretebilirler sana.Kolay gelsin umarım verimli bir yaz tatili geçirirsin hem dinlenme hem çalışma adına...
Kullanıcı avatarı

#127874  gönderen CHeMiCaL
 07.07.2006 - 21:23:49
gayet ciddi yazıorm....

git yat....
Kullanıcı avatarı

#127902  gönderen Lavinya
 07.07.2006 - 21:53:53
+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: