Salı , Ekim 15 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re:

#1468053  gönderen drumutvar
 02.11.2011 - 16:38:50
gncl

Re:

#1468063  gönderen deryanim87
 02.11.2011 - 16:54:51
chogiyo yazdı:
benrobot yazdı:bence bu ingilizceyi gecemeyip uanı hesaplananlar tercihyapsa kimse de anlamaz yereştirilir de....burada bi işler dönüyor demedi demeyin

Bence gayet haklı bir saptama madem ing. sınavından geçmek zorunlu tus için adamları niye sıralamaya katıyosun puanı belli sırası belli tercih yapsa kim ne diyecek? yok tercih yapamayacaklarsa ben gerçek sıralamamı nerden bilip de ona göre tercih yapcam? Sabır !!!
+1
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1468076  gönderen drmagdur
 02.11.2011 - 17:07:54
arkadaşlar maalesef arkadaşın dediği doğru bende aynı maduriyeti yaşamamak için mayısta ing geçmek için tusu bıraktım çünkü bana eylülde tus ing kalkacak denildi ve üds ekim ayındaydı bunun haksızlık olacağını söylediğimde de bazı dershane yöneticileri biz bunu duyurduk dedi sanki kendileri resmi merci gibi davrandılar mayısta tus sınav kayıtları dolmadan 1 gün önce üds açıklandı gene dershanelerin zorlamasıyla belki gene aynı şey olur üds genelde sınavdan 1 ay sonra açıklanyor sınav tarihini değiştirirler belki demişler ama ösym resmi sitede 2012 sınav takvimini açıkladı değiştirmez tek yapableceğimiz şey dilekçe yağurunda bulunup sınavı erken açıklamalarını sağlamak mağdur olan arkadaşlara çok üzüldüm bazıları puanına sırasına takmış başlık ing mağduriyetini öne çıkarmış herkes sırasını biliyor ona göre tercih yapsın burada tek gerçek olan ing mağduriyetinin gerçekliği

Re:

#1469166  gönderen drumutvar
 03.11.2011 - 15:14:36
dilekçe taslağı hazırlayalım:
1-üds sınavının sonucu belli olmadan bile tusa başvurabilmeliyiz
2-üds yi geçtiğimizde başvurup bilgilerimize ekletebilmeliyiz(önceki sistemde asistanlıktan istifa edenler sınavdan bir gün önceki iş günü bile ösymye başvurabiliyorlardı)İnanın ösymnin yapamayacağı birşey değil,destek bekliyoruz...

Re:

#1469455  gönderen mintaminta
 03.11.2011 - 20:18:41
yabancı dili gecemeyenlerin bilim puanı hesaplansada puan sayfasının altında tercih yapmaya hakkınız yoktur gibi bi dipnot yok mu acaba.bilim sıbnavından 50nin altı puan alınca yazılıodu ya onun gibi???
Kullanıcı avatarı

Re:

#1469803  gönderen korsakov
 04.11.2011 - 00:00:50
chogiyo yazdı:
benrobot yazdı:bence bu ingilizceyi gecemeyip uanı hesaplananlar tercihyapsa kimse de anlamaz yereştirilir de....burada bi işler dönüyor demedi demeyin

Bence gayet haklı bir saptama madem ing. sınavından geçmek zorunlu tus için adamları niye sıralamaya katıyosun puanı belli sırası belli tercih yapsa kim ne diyecek? yok tercih yapamayacaklarsa ben gerçek sıralamamı nerden bilip de ona göre tercih yapcam? Sabır !!!

+111111
ingilizceden muaf olmayanlar sınava alınmasın!!
bir de üstüne puan ve sıralamaları hesaplanıyor!!!
bu işte bii işler dönüyor ama :!:

Re:

#1470087  gönderen drumutvar
 04.11.2011 - 12:43:42
drumutvar yazdı:dilekçe taslağı hazırlayalım:
1-üds sınavının sonucu belli olmadan bile tusa başvurabilmeliyiz
2-üds yi geçtiğimizde başvurup bilgilerimize ekletebilmeliyiz(önceki sistemde asistanlıktan istifa edenler sınavdan bir gün önceki iş günü bile ösymye başvurabiliyorlardı)İnanın ösymnin yapamayacağı birşey değil,destek bekliyoruz...
gncl
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1470101  gönderen cellph
 04.11.2011 - 13:01:00
benrobot yazdı:
cellph yazdı:
ya arkadasım sen bılerek mı boyle her baslıkta felaket tellalgı yapıosun
ben de at gözlüğü takayım ozaman düşünmeden devam edelim hayatımıza..
böyle bişey olamaz mı dediğim gibi.madem puan hesaplanmış.adamın ingilizce gecip gecmediğine bakmadan yerleştirirken mi bakacaklar..
felaket tellalığı yerine haklısın araştırmak lazım demeni isterdim ..
ben sana bişey diimi bence forumlara girme ne me lazım istemediğin mesajları okursun felaket oldu sanırsın yazık sana
ya bukonu tusun ıngılızce sınavı ılk olarak aynı gune alındıgında soylenmıstı bunun boyle olacagı bellıydı.en basta uds den gecemeyenler sabah tus ıngılızcesıne ve hemen ardından bılım sınavına gırecekler ve ıkısının sonucu da ayrı ayrı acıklanacak denıldı.hatta bız arkadaslar arasında konustuk 70 alıp ıngılızceden kalkmak ve tercıh yapamamak ne kadar uzucu olurdu dıye.ben de bunu soylemek ıstedım sımdı onların yerlestırılmesı soz konusu olamaz bu en basından bellıydı ve cogu ınsanın ben dahıl,ıngılızceden korkmasının sebebı buydu.at gozlugu takalım demıyorum bu en basından bellıydı boyleydı zaten dıyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1470102  gönderen cellph
 04.11.2011 - 13:03:24
korsakov yazdı:
chogiyo yazdı:

+111111
bence de alınmasın oncekı sınawlar gıbı once ıngılızce sınawı yapılsın gecemeyenler bılım sınawına gırmesın.ama aynı gune aldıkları gunden ıtıbaren bellıydı bunun boyle olacagı sımdı sasırmak nıye ben bunu soylemeye calısıyorum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1470105  gönderen alperen18
 04.11.2011 - 13:07:47
cellph yazdı:
korsakov yazdı:
chogiyo yazdı:

+111111

bence de alınmasın oncekı sınawlar gıbı once ıngılızce sınawı yapılsın gecemeyenler bılım sınawına gırmesın.ama aynı gune aldıkları gunden ıtıbaren bellıydı bunun boyle olacagı sımdı sasırmak nıye ben bunu soylemeye calısıyorum.

:2thumbs: :2thumbs: :2thumbs:

Re:

#1471496  gönderen drumutvar
 05.11.2011 - 17:03:56
gncl

#1471516  gönderen drumutvar
 05.11.2011 - 17:40:59
ÜDS Mart 2012 de geçenlerin nisan tusuna girememe sorunuyla ilgilenen yok galiba 8O
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1471584  gönderen drumutvar
 05.11.2011 - 19:41:22
gncl

Re:

#1471781  gönderen drladybirddd
 05.11.2011 - 22:00:56
bende benzer durumdayım :((((

Re:

#1474260  gönderen drumutvar
 09.11.2011 - 14:15:21
drladybirddd yazdı:bende benzer durumdayım :((((
benzer durumda olanlar belirtsin ki hakkımızı arayalım;çözülemeyecek bir sorun değil...