Çarşamba , Ekim 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re:

#1535446  gönderen elf_dr
 19.12.2011 - 01:24:18
HAYATist yazdı:
elf_dr yazdı:
HAYATist yazdı:
Siz bir de öğretmenlerin saygılığını bir görün bugün veli toplantısı vardı ve velinin müd. yrd. söz şu: öğretmen kaşını kaldırmış bizim kıza , benim kızım gelemez böyle şeylere uyarın o hocayı ben yapacağımı bilirim yoksa.Bu anlattığım olay lisede gerçekleşiyor.Ne günlere geldik.
ben öğretmen lisesi mezunuyum.öğretmenlerimin tavrının da büyük katkısı var tıp seçmemde maalesef...her mesleğin zor yanları var,ama iddia ediyorum tıp eğitimi kadar zor bir eğitim ve hekimlik kadar zor ve fedakarlık isteyen bir meslek yoktur.aklımda bir sürü şey var ama klasik takılcam : anlatılmaz yaşanır ;)

inşallah yaşarım :P[/qu

vay be :D hatta özür dileyerek kaba tabirle 'yürü bee':P :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1535449  gönderen BurakYS
 19.12.2011 - 01:26:08
Yolunuz açık olsun. Hakkınızda en güzeli, en hayırlısı ve istediğinizden çok daha güzel olsun inşallah.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1535451  gönderen HAYATist
 19.12.2011 - 01:27:13
elf_dr yazdı:
HAYATist yazdı:
elf_dr yazdı: ben öğretmen lisesi mezunuyum.öğretmenlerimin tavrının da büyük katkısı var tıp seçmemde maalesef...her mesleğin zor yanları var,ama iddia ediyorum tıp eğitimi kadar zor bir eğitim ve hekimlik kadar zor ve fedakarlık isteyen bir meslek yoktur.aklımda bir sürü şey var ama klasik takılcam : anlatılmaz yaşanır ;)

:P :P :P :P biraz minibüs şoförleri gibi olacak ama sağol ya eyvallah :P

Re:

#1535452  gönderen HAYATist
 19.12.2011 - 01:27:36
elf_dr yazdı:
HAYATist yazdı:
elf_dr yazdı: ben öğretmen lisesi mezunuyum.öğretmenlerimin tavrının da büyük katkısı var tıp seçmemde maalesef...her mesleğin zor yanları var,ama iddia ediyorum tıp eğitimi kadar zor bir eğitim ve hekimlik kadar zor ve fedakarlık isteyen bir meslek yoktur.aklımda bir sürü şey var ama klasik takılcam : anlatılmaz yaşanır ;)

:P :P :P :P biraz minibüs şoförleri gibi olacak ama sağol ya eyvallah :P