Perşembe , Ekim 24 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re: üni. adayıyım tıp mı müh. lik mi ?

#1384133  gönderen ipek_
 25.07.2011 - 16:50:44
aduket yazdı:tıp yazma ama şunu da unutma ömür boyu şöle bi muhabbet olcak 'ya teyzesi bilionmu brkcn in puanı aslında tıpı tutuyodu' ya da hastaneye gidip bi hekim karşısında gerçekten kendini hasta ve yardıma muhtaç hissettiğinde ulan keşke hekim olsaydım diceksin. ama bunların hayatında anlık dilimler sadece. ha bide erkeksen çevrendeki kızların doktorlara sırf doktor oldukları için verdiklerini ( kalplerini yani. içiniz fesat) görüp de kıskanmıcaksan sıkıntı yok. ha bi de hertürlü sosyal ortamda çevrendekiler kendilerini sadece doktorum diye tanıtırken sen ya ben de mühendisim ama odtü mezunuyum gibi ezilip büzülmeler yaşayabilirsin ha ama bunların hepsi boş kanımca diyosan bence kritelerin biri hariç hepsi boş ( bilin bakalım hangisi :lol: )
oyüzden relax. ha bide insan 18 yaşında daha mülayim olduğu için aile baskısı ve meslek garantisi ve statü gereğince tıp yazıyo sen de yazcan artık damarına girmiş bikere. haydi hayırlı işler.eyyorlamam bukadar. ama tıp yazma :D
evet, yaz yazma :roll: :lol:

#1384156  gönderen brkcn
 25.07.2011 - 17:18:40
verdiğiniz cvplar için çok teşşekkür ederim .. doktorlukla ilgili kafamda çoğu şey oluştu diyebilirim .. bide şunu sormak istiyorum manisa tıp(celal bayar üni) okuyanlar bornovada oturuyo diyolar ne kdr doğru yani izmirde oturulursa sorun çekilirmi ? manisa tıp nasıldır ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1384242  gönderen essitalopram
 25.07.2011 - 18:37:59
brkcn yazdı:verdiğiniz cvplar için çok teşşekkür ederim .. doktorlukla ilgili kafamda çoğu şey oluştu diyebilirim .. bide şunu sormak istiyorum manisa tıp(celal bayar üni) okuyanlar bornovada oturuyo diyolar ne kdr doğru yani izmirde oturulursa sorun çekilirmi ? manisa tıp nasıldır ?
kötü derlerse yazmycak mısın?sen zaten kararını vermişsin..sadece iyi bişeyler duymak istyosun..yaz çocuum iyidir.doktorluk da iyidir.doktorlar dizisini izlemedin mi.onun aynısı işte.yaz yaz :wink:
Kullanıcı avatarı

#1384295  gönderen alexxiev84
 25.07.2011 - 19:13:17
o puana merkezde tıp zor gelir... periferde tıp okumaya razıysan yaz derim...yok ıspartaymış falan filan boşver. ben senin yerinde olsam o puana ege dokuz eylülde ezcacılığı da yazarım. ilk tercihleri istanbul ankara izmir tıp yaz onun altına yine istanbul ankara izmir ezcacılık yaz. ilerde bana çok dua edersin...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1384631  gönderen drzezo
 25.07.2011 - 23:01:03
KÜÇÜK ARKADAŞIM LÜTFEN MÜHENDİS OL! Bİ GÜN KENDİNE YAPTIĞIN EN BÜYÜK İYİLİĞİN BU OLDUĞUNU ANLICAKSIN :wink:

#1384634  gönderen haddibee
 25.07.2011 - 23:02:19
ya sitede bi sürü tercih soran var siz bu adresleri nerden öğreniyosunuz. benim lise yi bırak tıp okurken bile haberim yoktu buralardan.tusla birlikte tanıştım.şaşılacak bi durum yani
Kullanıcı avatarı

#1384637  gönderen lionel
 25.07.2011 - 23:03:16
doktor olma da ne olursan ol.tıp yazarsan ileride kafanı taşlara vurursun haberin olsun :)
Kullanıcı avatarı

#1384682  gönderen dr_mu87
 25.07.2011 - 23:50:23
eczacılık yaz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1384696  gönderen kamala
 26.07.2011 - 00:16:00
haddibee yazdı:ya sitede bi sürü tercih soran var siz bu adresleri nerden öğreniyosunuz. benim lise yi bırak tıp okurken bile haberim yoktu buralardan.tusla birlikte tanıştım.şaşılacak bi durum yani
aynen ya bende 2. sınıfta öğrendim drtus u. Bu çocuklar baya şanslı doktorlukla ilgili neredeyse her şeyi öğreniyorlar.Ama hala tıp istediklerine şaşırıyorum.Ya burada tartışılanları konuşulanları yalan sanıyorlar yada çevresindeki arkadaş aile baskısı öne çıkıyor.Malum halkımız doktor deyince eşittir para anlıyor her bir doktorum en az 10 bin kazandığını hiç çalışmayarak kazandığını zannedenlerin sayısı az değil.Kim çocuğunun doktor olmasını istemez ki...