Salı , Ekim 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re: türk sineması ve hekimle ilgili sahneler.

#1032069  gönderen nostra76
 15.10.2010 - 10:40:19
phobos2000 yazdı:nsiz ndoktor ndeğilsiniz nh şırıngada nava var ....
pua .dış dış dış(bazı efektler ağızla çıkarılıyor.):):):)
şırınga kelimesi de kullanılmıyor eskisi kadar değil mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1032085  gönderen korsakov
 15.10.2010 - 11:24:30
zexuwar yazdı:ediz hun un da güzel kadınlar doktor olamaz onlar sevilmek içindir diye filiz akın a yavşadığı bi sahne vardı.bilmeyenler aratsın şak diye çıkar
nasil unutabiirim ki :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Cüneyt Arkın' ın Filiz Akın ile oynadığı ''Fakir bir gencin romanı '' filminde fakir Cüneyt ARKIN (Turgut) manavda çalışan ve aynı zamanada zengin Filiz AKIN ( Filiz) ile aynı üniversitede okuyan bir gençtir
Turgut manavda çalışırken mahallenin kızları Turgut'un etrafını sarar. Çok yakışıklsın, neden doktor olmadın gibi şeyler söyler. Bir taneside: ''Neden olmasın artis Cüneyt ARKIN'da gerçek hayatında hekimmiş ki ki ki.'' diyordu. Neden bilmem çok gülmüşümdür o sahneye. Ne zaman izlesem....
Birde Kaçak filmini lise yıllarında izlemiştim. Harrison FORD ''Dr.Richard KİMBLE'' rolünde ne kadar karizmatik gelmişti gözüme. Kesin doktor olacağım demiştim...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Xeses yazdı:ben de george clooney i görmüştüm er' da ondan sonra doktor olmak istemiştim :D
Zaten ER izleyipte etkilenmemek mümkün mü? Adamları görünce acil uzmanı olasın geliyor ama sonra 112'de görev yapınca işin gerçek yüzünü görüyorsun ve hayallerin yıkılıyor:(
Kullanıcı avatarı

#1033048  gönderen Xeses
 15.10.2010 - 23:32:12
eldevarhuzun yazdı:
Xeses yazdı:ben de george clooney i görmüştüm er' da ondan sonra doktor olmak istemiştim :D
Zaten ER izleyipte etkilenmemek mümkün mü? Adamları görünce acil uzmanı olasın geliyor ama sonra 112'de görev yapınca işin gerçek yüzünü görüyorsun ve hayallerin yıkılıyor:(
adamlar uzmanlık yapmak istemiyorlardı..
eee ameliyat bile yapıyorlardı acilde tabi istemezler bizdekinden çok farklı tabi..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3546073  gönderen JimmyF_Mcnulty
 08.05.2016 - 12:12:10
Di Best.. 1.30' dan sonrası