Salı , Kasım 12 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

#1112562  gönderen drnur82
 04.01.2011 - 23:20:29
drknn09 su avatarın cok gıcık bu bırr ıkıncısı sen neredesınn bakemmmmm yuru bakımm kendı baslıklarınaaa rapor verrrr :evil: yakaladımm senıııı :evil:

#1112576  gönderen dr_knn09
 04.01.2011 - 23:26:09
drnur82 yazdı:drknn09 su avatarın cok gıcık bu bırr ıkıncısı sen neredesınn bakemmmmm yuru bakımm kendı baslıklarınaaa rapor verrrr :evil: yakaladımm senıııı :evil:
ama ben sevdim avatarımı:) başlığım nerde başlığımı kaybettim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1112581  gönderen drnur82
 04.01.2011 - 23:28:32
cok çirkin afatarınnnnnnn :twisted: gel yürü bakım baslıgımıza gıdıyozz tus arkadası arıyomm bıde bız mayıs tusnu kazanacagızzzz :twisted: yürü yürü seni yaramaz ben yokken rapor ver dedımmm :twisted: arazı olmusun benımı beklıyodunnn :twisted:

#1112594  gönderen dr_knn09
 04.01.2011 - 23:35:25
drnur82 yazdı:cok çirkin afatarınnnnnnn :twisted: gel yürü bakım baslıgımıza gıdıyozz tus arkadası arıyomm bıde bız mayıs tusnu kazanacagızzzz :twisted: yürü yürü seni yaramaz ben yokken rapor ver dedımmm :twisted: arazı olmusun benımı beklıyodunnn :twisted:
:)raporrr tamam ozaman gidelim başlığımza yapcak biş iyok
Kullanıcı avatarı

üzücü ya

#1113146  gönderen padrel
 05.01.2011 - 11:21:27
ya valla bende 1 sene kaldım zaten derslere az gidiyordum iyice koptum,eski arkadaşlarlada muhebbet zamanla ayaküstü muhabbete döndü yeni arkadaşta pek edinemedim,arkadaşsız doğru dürüst birşey yapmadan kendi kabuğunda geçti 7 sene,ne yaptın derseniz sanki hiçbirşey yapmamışım boşa geçmiş yıllar,üniversite zamanı boyunca bir kız arkadaşım bile olmadı ki olmasını çok istiyordum,üzüldüm bu başlığı okuyunca,tıp ve tus sağlam kafayla daha mutlu daha az sıkıntılı insanların daha iyi çalışarak başardığı birşey,mesela tusu kazanamayan arkadaşlara bakıyorum yada kendimden örnek vereyim en çok istediğim bir kız arkadaşım olmasıydı ve olmadı çabada sarfetmedim son sene babamı kaybettim,başarılı arkadaşlar genelde derslere iyi konsantre olan dersin hakkını veren kişiler,bizde üniversite hayatını dolu dolu yaşayan,hem flört eden hem ders çalışan hatta başka hobilerde yapan insanların hepsine bakıyorum daha başarılı olmuşlar
Kullanıcı avatarı

Re: üzücü ya

#1113183  gönderen dr_kucukkaynarca
 05.01.2011 - 11:44:55
padrel yazdı:ya valla bende 1 sene kaldım zaten derslere az gidiyordum iyice koptum,eski arkadaşlarlada muhebbet zamanla ayaküstü muhabbete döndü yeni arkadaşta pek edinemedim,arkadaşsız doğru dürüst birşey yapmadan kendi kabuğunda geçti 7 sene,ne yaptın derseniz sanki hiçbirşey yapmamışım boşa geçmiş yıllar,üniversite zamanı boyunca bir kız arkadaşım bile olmadı ki olmasını çok istiyordum,üzüldüm bu başlığı okuyunca,tıp ve tus sağlam kafayla daha mutlu daha az sıkıntılı insanların daha iyi çalışarak başardığı birşey,mesela tusu kazanamayan arkadaşlara bakıyorum yada kendimden örnek vereyim en çok istediğim bir kız arkadaşım olmasıydı ve olmadı çabada sarfetmedim son sene babamı kaybettim,başarılı arkadaşlar genelde derslere iyi konsantre olan dersin hakkını veren kişiler,bizde üniversite hayatını dolu dolu yaşayan,hem flört eden hem ders çalışan hatta başka hobilerde yapan insanların hepsine bakıyorum daha başarılı olmuşlar
Sayın üye,
''Kız arkadaşı istemi''konusundaki serzenişleriniz beni çok hüzünlendirdi.
Elem içinde okudum.

Yalnız anlayamamaktayım,bir insan nasıl sevgili edinmek isteyip de edinemez.
Hadi bi kız için belki göreceli olarak zor bir durum ancak bi erkeğin''ben çok kız arkadaşım olsun istiyorum ama olmuyor''demesi çok garip bir durum.
Bir de en çok istediğiniz şey buymuş.
Nasıl bir istek çok ilginç.
Resmen flört edip,başka hobiler de yapan insanlara gıpta etmişsiniz.
Bunun zor olduğunu düşünmeniz de ilginç.
İnsan onlar da,takılıyolar birbirleriyle.Bi şekilde ayrılıyolar ya da devam ediyorlar.İnsan sonuçta.
Yani bunu doğaüstü bir olay olarak görmenin anlamı ne o da garip..
Sevgilisi olan insan başarılı olamaz mı..
Ya da sevgilisi olmayan insan daha mı başarılı olmalı.
Yoooo.
Efendim azcık özgüven...
Azcık bireysellik...
E madem bu kadar ''kız özlemi'',azcık da çaba be hemşerim.
Böyle drtus'lara yazmalarla,''ben kız arkadaşı istiyorum ama olmuyo''larla olmazki bu işler.
Gideceksin,tanışcaksın,konuşcaksın.
Biz mi öğretelim birader.
Kullanıcı avatarı

Re: 2. sınıfta 3 senedir kalıyorum

#1113187  gönderen dr_kucukkaynarca
 05.01.2011 - 11:48:05
drolmakistemiyorum yazdı:napıyım bırakayım mı okulu.
Bence 1 sene daha kalmalısın.
Karar vermek için biraz erken değil mi sence ?
1 sene daha kal öyle karar ver derim.

Derler ki 4 sene üstüste kalan adam hayatın sırrını çözermiş
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1113195  gönderen tabipz
 05.01.2011 - 11:53:21
aduket yazdı:
zexuwar yazdı:naptın bıraktınmı bi ses çıkmadı ama?
bırakmış zexu geçen hafta topkapıda köprüaltında elinde bi şişe şarap saç sakal karışmış bi şekilde gördüm drolmakistemiyorum altınparmakmış adı soyadı. bi yakınımın ameliyatını sadece o yapabilirmiş cerrahpaşadaki tüm hocalar onu önerdi ama o beni görür görmez kaçtı ağlaya ağlaya tanınmak istemedi. çok üzüldüm :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
ayy bayıldım bu hikayeye :)) :smt006
Kullanıcı avatarı

#1113197  gönderen psikopat_dr
 05.01.2011 - 11:53:31
bende ikinci sınıfta tıpı bırakmıştım. öss ye girdim. marmara işletmeyi kazandım. kayıt zamanı gelince düşündüm. vazgeçtim. tıpa devam ettim. tıpı 7 yılda bitirdim. sadece 1 defa sınıfta kaldım. ilk girişte tusu da kazandım.
Kullanıcı avatarı

#1113204  gönderen dr_kucukkaynarca
 05.01.2011 - 11:58:24
psikopat_dr yazdı:bende ikinci sınıfta tıpı bırakmıştım. öss ye girdim. marmara işletmeyi kazandım. kayıt zamanı gelince düşündüm. vazgeçtim. tıpa devam ettim. tıpı 7 yılda bitirdim. sadece 1 defa sınıfta kaldım. ilk girişte tusu da kazandım.
Ne güzel.
Her bünyede aynı etkiyi yapmalı mı peki aynı eylem..

Re:

#1113360  gönderen sinemre
 05.01.2011 - 13:58:28
farz edelim hasta oldun ve okula ara vermek zorunda kaldın ya da ekonomik sebeblerle devam edemediğini düşün.bırakmak ACİZLİKTEN başka bişey deil. sen oraya seçilerek geldin unutma.iyi bir psikiyatristten DÜZENLİ olarak yardım al.dersaneye kayıt ol.ilk tusunda girersen bu açığını da kapatmış olursun.2 yıl önce dr oldunu ve doğuya atandını düşünüyorm şimdi.ayda 2.400 alanlar var masrafları çıkar bir yılda ekonomik olarak kalanı düşün.inan bana çok az maddi kaybın var.önemli olan bundan sonrası.seni sınıfta kalmaya iten nedeni bul ve ondan kurtul.

Re:

#1114109  gönderen sparka
 05.01.2011 - 21:14:11
bu başlığı açan galiba bizim fakülteden....
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1133234  gönderen drolmakistemiyorum
 14.01.2011 - 01:30:19
yok zexuwar bırakmadım, tıp hayatıma doludizgin devam ediyorum
Kullanıcı avatarı

Re:

#1133300  gönderen cefrin
 14.01.2011 - 01:49:50
drolmakistemiyorum yazdı:
yok zexuwar bırakmadım, tıp hayatıma doludizgin devam ediyorum
tıp hayatınıza yeni bir sayfa açmanıza çok sevindim tebrik ederim ve başarılar dilerim
Kullanıcı avatarı

Re:

#1133338  gönderen psikopat_dr
 14.01.2011 - 02:13:26
dostum 2 ihtimal var. 1,si tıpı siktiret de ve keyfine bak. öss ye gir öğretmenlik yaz. kesin kazanırsın. teknoloji ve tasarım öğretmenliği yaz. kpss puanı da çok düşük. meslekte yatış. lokum gibi bölüm. öğretmensin ama öğretmek gibi dert yok. eşim matematik öğretmeni. keşke teknoloji tasarım öğretmeni olsaydım hiç yorulmazdım diyor. dostum 2.yol daha zor. derslerine iyi konsantre ol. sınıfta kalma. tusu ilk girişte kazan. kendi dönemini yakalarsın...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9