Pazartesi , Ağustos 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Kullanıcı avatarı

Re:

#1133357  gönderen nemesisforevil
 14.01.2011 - 02:19:52
psikopat_dr yazdı:dostum 2 ihtimal var. 1,si tıpı siktiret de ve keyfine bak. öss ye gir öğretmenlik yaz. kesin kazanırsın. teknoloji ve tasarım öğretmenliği yaz. kpss puanı da çok düşük. meslekte yatış. lokum gibi bölüm. öğretmensin ama öğretmek gibi dert yok. eşim matematik öğretmeni. keşke teknoloji tasarım öğretmeni olsaydım hiç yorulmazdım diyor. dostum 2.yol daha zor. derslerine iyi konsantre ol. sınıfta kalma. tusu ilk girişte kazan. kendi dönemini yakalarsın...
+1111111111

bırakırsan ömür boyu içinde kalır çıkaramazsın.. insanlar 20 yıl sonra gelip tıp fakültesini bitiriolar.. tıp bir bataklıktır çırpındıkça batarsın çırpınma çalış ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1146300  gönderen zexuwar
 22.01.2011 - 16:11:28
psikopat_dr yazdı:dostum 2 ihtimal var. 1,si tıpı siktiret de ve keyfine bak. öss ye gir öğretmenlik yaz. kesin kazanırsın. teknoloji ve tasarım öğretmenliği yaz. kpss puanı da çok düşük. meslekte yatış. lokum gibi bölüm. öğretmensin ama öğretmek gibi dert yok. eşim matematik öğretmeni. keşke teknoloji tasarım öğretmeni olsaydım hiç yorulmazdım diyor. dostum 2.yol daha zor. derslerine iyi konsantre ol. sınıfta kalma. tusu ilk girişte kazan. kendi dönemini yakalarsın...
kesinlikle haklı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1146727  gönderen subkortikal
 22.01.2011 - 23:34:49
dostum ne yap bılıyormusun,tıp fakultesının bınbır turlu halını,mecburı hızmetın her turlu zorlugunu gormuş bı dr buyugun olarak sana tavsıyem ennn kısa zamanda kendıne kısa bı tatıl planla...okulu erteledıgın seylerın hepsını yap,uykuysa uyu ,tv ıse izle, pc se şeyını çıkarana dek takıl gezmekse bıkac gun kusana dek gez sevgılını dusunmekse bıkac gun mal mal onu dusun yanı ne ıcın ertelıyorsan okulunu,calışmayı,gelecegını onları bıkana dek yap ve sonra ılık bi duş al kahvenı sıgaranı al(ıçmıyorsan baslama ama:)))sıcak ferah bı yere otur bı kac saat oyle kal hayatının bundan oncesını dusun ve sonrasını!!!bırakırsan yenılmış olacagını unutma ama...ve ben bununda ustesınden gelırım deyıp yoluna durakladıgın yerden devam et!!!4yıl sonra okulun bıttıgındede bana hayır duası okumayı ıhmal etme!!!ne mal insanların tıpı uzatmadan bıtırdıgıne sahıt oldum!ben uzattım ve okul bıtınce aslaaaa okulumu ozlemem sanıyordum ama ınan ozluyorsun sobottamı ılk beyaz onlugumu vızıtlerde kolonı halınde gezmeyı sınav oncesı karın agrılarımı o zaman gıcık oldugum ınsanları bıle ozluyorsun...ınan çok guzel bı bolumde okuyorsun okurken tadını cıkararak oku.zorla degıl zevkle yapmaya ÇALIŞ olmasada sevmeye calış...okulu bıtırdıgın gun kımse kaç yıl okuduguna degıl sadece DOKTOR olmana bakıyo!!!bu bolume gırmış elek ustu zekadakı sanşlı azınlıktasın...bunun tadını cıkar

#3954490  gönderen idrisusta2834
 29.07.2017 - 07:07:08
Bütün hikayeyi okudum ve hesapları ma göre arkadaş mezun oldu. Ve çok meraklıyım mezun olabildi mi lütfen cevap verin :hort :))
Kullanıcı avatarı

#3954915  gönderen Creative
 30.07.2017 - 01:36:32
Hort up
Kullanıcı avatarı

Re:

#3955022  gönderen Dr_TurkuazMavi
 30.07.2017 - 02:26:39
Bu kadar eski bir başlığı nasıl buldunuz tebrikler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1