Perşembe , Ekim 24 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

#436916  gönderen sesss
 18.07.2008 - 20:49:39
bence buyaz enaz iki kere geç 1.sınıf derslerini.hatta seneye 3 olcaksn şimdiden 3.sınıf notlarını bul 2ye başlamadan oku.3e hazrlık olur erkenden.

#436918  gönderen fkan
 18.07.2008 - 20:52:00
ya napıyosunuz tustan sonra şimdi bide bu çıktı. bu kadar istekli olmanız güzel, yalnız hayat ders değil arkadaşlar lütfen. tusa çalışırken bile 2 ay önce çalışılan unutuluyo, geçtim 1 sene boyunca görülen dersler. eğlenin çocuklar , eskiden olsa tusuda sallayın dedim ama artık onu diyemiyorum 3.tusuna girecek biri olarak, :roll: zamanı geldiğinde tusunuza çalışırsınız.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#436920  gönderen drgokhans
 18.07.2008 - 20:52:48
drmrym yazdı:sıkılıorsan canın ders çalışmak isitorsa çalış tabiboşboş oturmaktansa bide benden çöm herkese sölediğimi sanda söylim
tıpta altın kural... asla üst sınıfların dediklerine inanam ...onlar çalışmadık derler yattık derler kanma onlara çalışmak isitosan çalış istemiosan çalışma
bu durumda sanada inanmaması gerekiyo :P
Kullanıcı avatarı

#436925  gönderen drmrym
 18.07.2008 - 20:56:10
drgokhans yazdı:
drmrym yazdı:sıkılıorsan canın ders çalışmak isitorsa çalış tabiboşboş oturmaktansa bide benden çöm herkese sölediğimi sanda söylim
tıpta altın kural... asla üst sınıfların dediklerine inanam ...onlar çalışmadık derler yattık derler kanma onlara çalışmak isitosan çalış istemiosan çalışma
bu durumda sanada inanmaması gerekiyo :P

ehehehe elbette ben dahil demeliydim...bikaç kişiyi bul sözüne güvendiğin örnek aldığın yol gösterici olarak gerisini boşver derim ben ...ben 1 sınıfta baya yandığım için bu olayda her gördüğüme söylüyorum ...
bide tartışılmaz bi gerçek vardır ki tıp öğrencileirni %99 çalışmadığını idaa eder ...

#436926  gönderen small_dr
 18.07.2008 - 21:03:53
ben %1 im o zaman :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#436929  gönderen anjiyo
 18.07.2008 - 21:12:53
sesss yazdı:bence buyaz enaz iki kere geç 1.sınıf derslerini.hatta seneye 3 olcaksn şimdiden 3.sınıf notlarını bul 2ye başlamadan oku.3e hazrlık olur erkenden.
sadece insanların fikrini almak amaç. o kadar uçuk bi soruda değil. ama cevap uçuk

#436941  gönderen drhcaglayan
 18.07.2008 - 21:35:22
ben de ikiye geçtim ama şu ana kadar gezdim tozdum. yazın sonuna kadar gezmeyi düşünüyorum. sadece seneye kullanacağım kitapları temin edicem. yeter :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#437090  gönderen dawinci
 19.07.2008 - 11:20:12
millet hep yanlış anlıyo.böle içimizde büyük bi çalışma isteği varda hiç boş durmak istemiyoruz da o yüzden çalışalımmı diye sormuyoruz..zaten böyle olsaydı kimseye danışmaz çaışırdık ne var ne yok.ama kendi adıma sorayım.yani birde gördüğümüz bazı şeylerin üstüne bina olcasa ikideki konular bu açıdan gereklimi diye sormuştuk.yoksa benimde çok hoşuma giden bişey değil yazın sıcakta millet tatilini yaparken oturup ders çalışmak..
Kullanıcı avatarı

#437091  gönderen DrCihangir
 19.07.2008 - 11:21:22
small_dr yazdı:2 temeldir...salla sen 1 i ya genetik mi çalışacan :lol: :lol:

temel derslere gömül 2 de....fizyo enn enn enn başta olma kaydı ile mikrop-anatomi çalış...anlıcan salla yat sen yazın...2 de okulderslerine çalış... ve anatomi için netter atlası kesinlikle al....
+1 Ama ben tatilde bi şeyler çalışayım dersen biyokimya çalış bence...çok faydalı olur...diğer derslere pek gerek yok bence...lippincotttan,mn&medikal nobelin özet biyokimya kitabından,tusdatanın ya da tusemin kitaplarından birinden çalışabilirsin...bunlar biyokimya çalışabileceğin güzel kitaplar...özellikle tusem çok güzel bence...kendine iyi bak...iyi tatiller ve kendini çok sıkmadan iyi çalışmalar... :wink:
Kullanıcı avatarı

#437092  gönderen DrCihangir
 19.07.2008 - 11:25:20
dawinci yazdı:millet hep yanlış anlıyo.böle içimizde büyük bi çalışma isteği varda hiç boş durmak istemiyoruz da o yüzden çalışalımmı diye sormuyoruz..zaten böyle olsaydı kimseye danışmaz çaışırdık ne var ne yok.ama kendi adıma sorayım.yani birde gördüğümüz bazı şeylerin üstüne bina olcasa ikideki konular bu açıdan gereklimi diye sormuştuk.yoksa benimde çok hoşuma giden bişey değil yazın sıcakta millet tatilini yaparken oturup ders çalışmak..
+1 :wink:

#437093  gönderen backardi
 19.07.2008 - 11:27:37
nolcak bıızm bu drlamrıızn halı ...
Kullanıcı avatarı

#437095  gönderen DrCihangir
 19.07.2008 - 11:29:27
backardi yazdı:nolcak bıızm bu drlamrıızn halı ...
sistem ,sistem... :wink: :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#437108  gönderen backardi
 19.07.2008 - 11:59:19
sıstem sana 1 de 2 de debelen dr olunca hıcbırsyeden anlama demıor ondan sora 112 de dr oluor hayatında res yapmamıs acılde calsıor hayatnda ac odemı gormemıs tedavı etmemıs uzman oluor dunyadan hbaerı yok vs vs bu saplantılar yuuznden bır adam 2 de 1 calsımmı dıosa ılerıye bakmıor ve vızyonu dardır gecmıse donen adam dan tıp ve bılım ııcn bısye olmaz kımsede cıkıp ne sacmalıosun demıorda akıl verıor cunkı herseyı kıtapları sayısız kez tekrar tekrara okumak sanıor bırıncı sınıfta fızık tıbı bıyolojı vs vardı hatrlamıorsma temel saglam olsun dıe lıseyde donuılmelıo

#437109  gönderen backardi
 19.07.2008 - 12:02:05
sen puırkınjeden ıeltının kac msn de akımla gectgını zartı zurtu 1550 kez oku ılerde(gunmuzde oldugu gıbı) svt yı vt yı tanıyamıosan svt ye vf dıosan cordrandn rytmnrmdan hberın yoksa hstaya beloc yapmayım ya tansıyonu duserse morfıon vermeyım solunumu durusa(kıtaplarda yazıor ya) dıe dsunrusen senden hıcbısye olmaz ... ards nın mekanızmasnı bıl ct de tanı oy demıorum tanı ııcn hangı tetkık gerekıor dıe onu bıle bılmıosan oku anca oku
Kullanıcı avatarı

#437110  gönderen DrCihangir
 19.07.2008 - 12:04:00
backardi yazdı:sıstem sana 1 de 2 de debelen dr olunca hıcbırsyeden anlama demıor ondan sora 112 de dr oluor hayatında res yapmamıs acılde calsıor hayatnda ac odemı gormemıs tedavı etmemıs uzman oluor dunyadan hbaerı yok vs vs bu saplantılar yuuznden bır adam 2 de 1 calsımmı dıosa ılerıye bakmıor ve vızyonu dardır gecmıse donen adam dan tıp ve bılım ııcn bısye olmaz kımsede cıkıp ne sacmalıosun demıorda akıl verıor cunkı herseyı kıtapları sayısız kez tekrar tekrara okumak sanıor bırıncı sınıfta fızık tıbı bıyolojı vs vardı hatrlamıorsma temel saglam olsun dıe lıseyde donuılmelıo
Ya backardi bana niye kızıyorsun ya... :D ben bi şey yapmıyorum...tatilimi yapıyorum...geçen seneyi tekrar edym mi demiyorum valla... :wink: Ben senin dediğin gibi bi şeyler öğrenmeye çalışarak geçirmeye çalışıyorum senelerimi... :wink: ki bu arkadaşta böyledir...neden kızdın anlamadım... :roll:
En son DrCihangir tarafından 19.07.2008 - 12:30:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.