Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

#434809  gönderen DrCihangir
 13.07.2008 - 15:37:27
hkmdr yazdı:
meisner yazdı:hayır arkadaşlar ben diziden dolayı bu mesleğe özenmiyorum. Bunu gerçekten istiyorum. Elbette hiç amelliyata girmedim ama bugün öss açıklandı ve ben hacettepe ing'ye girecek kadar puan aldım :) belki bazılarınız git mühendis ol girme bu işe diyecek ama ben gerçekten kararlıyım. Ellerimin bana engel olmasını istemiyorum bu yüzden...
Mutlaka tıp yaz ama bence TR yaz .
+1000000

#435093  gönderen dawinci
 14.07.2008 - 00:41:30
arkadaşım bence git bi doktorla görüş..yani tamam burdakilerde tecrübeli ama en azından yüzyüze görüş bu mesleği yapan biriyle..bide bencede TR yaz;)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#435094  gönderen demlicay
 14.07.2008 - 00:50:08
drumityasar yazdı:bence ilk önce cerrah olmak istediğin için bir doktora görün :)))

+1 :D
Kullanıcı avatarı

#435100  gönderen cvaran
 14.07.2008 - 01:11:42
deborah99 yazdı:istediğinden eminsen kimseyi dinleme derim, yolun açık olsun...istediği ve sevdiği mesleği yapan kaç kişi varki aramızda :wink: , başarılar
+1
Kullanıcı avatarı

Re: el titremesi

#435102  gönderen dr_kafkas
 14.07.2008 - 01:26:14
meisner yazdı:arkadaşlar ben cerrah olmayı çok istiyorum ve bu yıl üniversite sınavına girdim. Puanımın iyi geleceğini düşünüyorum ancak bir sorunum var. Üç dört ay önce bir psikiyatra elimde ufak bir titreme olduğu için gittim. Bana psikolojik olduğunu söyledi. Şu anda da az da olsa titreme var. Bu cerrahi kariyeri etkiler diye düşünüyorum. Titremenin geçmesi için ne yapabilirim :((
:) :) iyi espri ciddi olabileceğini sanmıyorum.ahahahah..yahu eleman ÖSS ye girmiş az el titremem var cerrahi kariyerim nolur diyo ya.. :)

hadi diyelim şimdiden en iyi ihtimal 6-7 sonrası için önlemini aldın..şimdiden geçti psikolojik titreme..bu kadar sene sonra bide asistanlık ceraahide yapıyosun ...sonra mecburi patlıcak sana bırak ufak bi titremeyi şizofreni bile olabililme ihtimalin var belki hayat bu bellimi olur parkinson hastası bile olabilirsin yahu senin o kadar yaşıyacağın bile kesin değilki nerden baksan 12-13 sene sonradan bahsediyoruz..arada askerlikte var neyse susayım bari ahahah...
Kullanıcı avatarı

Re: el titremesi

#435214  gönderen DrCihangir
 14.07.2008 - 12:14:28
dr_kafkas yazdı:
meisner yazdı:arkadaşlar ben cerrah olmayı çok istiyorum ve bu yıl üniversite sınavına girdim. Puanımın iyi geleceğini düşünüyorum ancak bir sorunum var. Üç dört ay önce bir psikiyatra elimde ufak bir titreme olduğu için gittim. Bana psikolojik olduğunu söyledi. Şu anda da az da olsa titreme var. Bu cerrahi kariyeri etkiler diye düşünüyorum. Titremenin geçmesi için ne yapabilirim :((
:) :) iyi espri ciddi olabileceğini sanmıyorum.ahahahah..yahu eleman ÖSS ye girmiş az el titremem var cerrahi kariyerim nolur diyo ya.. :)

hadi diyelim şimdiden en iyi ihtimal 6-7 sonrası için önlemini aldın..şimdiden geçti psikolojik titreme..bu kadar sene sonra bide asistanlık ceraahide yapıyosun ...sonra mecburi patlıcak sana bırak ufak bi titremeyi şizofreni bile olabililme ihtimalin var belki hayat bu bellimi olur parkinson hastası bile olabilirsin yahu senin o kadar yaşıyacağın bile kesin değilki nerden baksan 12-13 sene sonradan bahsediyoruz..arada askerlikte var neyse susayım bari ahahah...
+1 :D :D :D

#3540015  gönderen MertDuman
 03.05.2016 - 00:07:20
Acaba bu arkadaş ne yaptı :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009