Pazartesi , Ekim 21 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

#543976  gönderen merivant
 23.11.2008 - 19:14:27
sevgili ablalar abiler(!)daha geçen ilk sınavımızı olduk ve dediğiniz gibi sınavdan önce gezdk tozduk eğlendik....sınava 1 hafta kala da notlardan kitaplardan falan çalıştk sayılır.ama benn şu an 0 bekliyorum ve bundan sonra nasıl çalışmam gerektiğini size soruyorum :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı

#543978  gönderen drmulteci
 23.11.2008 - 19:18:20
ya tabi çalış..evet en boş sınıf 1 ama yine de çalışmak lazım...genelde ders notlarından çalış...hocalar çoğunlukla kendi notlarından sorar..eski sorulara bak mutlaka.
bu sınav için de 0 değildir o ya..
diğerleriyle halledersin bu seneyi.sıkmamak lazım canını. yapasın.2.sınava ii çalış
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
wasabi yazdı:ee tıp2 var tıp3 var tıp1 nie olmasın:) şaka bi yana bu sene başladı ve şuan komite sistemindeyim trakya tıp ta ilk sınıfta çalışmak için biyokimya biyofizik histoloji den falan çalışmak için hangi kitapları tavsiye edersiniz ve çalışma stilleriniz falan ablalarım abilerim hepinizden tavsiyeleriinizi bekliyorum:)
ağırlık notlar olsun ama guytn ı yut
Kullanıcı avatarı

#543988  gönderen DR_TARIK
 23.11.2008 - 19:24:04
merivant yazdı:sevgili ablalar abiler(!)daha geçen ilk sınavımızı olduk ve dediğiniz gibi sınavdan önce gezdk tozduk eğlendik....sınava 1 hafta kala da notlardan kitaplardan falan çalıştk sayılır.ama benn şu an 0 bekliyorum ve bundan sonra nasıl çalışmam gerektiğini size soruyorum :cry: :cry:
aman sıkma canını 1. sınıf rahattır toparlanır

#543998  gönderen zonulla
 23.11.2008 - 19:33:53
merivant yazdı:sevgili ablalar abiler(!)daha geçen ilk sınavımızı olduk ve dediğiniz gibi sınavdan önce gezdk tozduk eğlendik....sınava 1 hafta kala da notlardan kitaplardan falan çalıştk sayılır.ama benn şu an 0 bekliyorum ve bundan sonra nasıl çalışmam gerektiğini size soruyorum :cry: :cry:
benden sana tavsiye bu abilerinin ablalarını lafına uyup ders çalışmamazlık yapma.bide bunlardan hala tavsiye istiyon ya :lol: :lol: :lol: sana ne diyim ben onlar dönem 1 ken notları kaç kere tekrar etti kim bilir.sorsan hepsi bi kere okuyup sınava girmiştir,inanma dostum yalaaaaaan.hadi doru söylüyor diyelim.hem senin onlar kadar zeki oldun ne malum.otur günü gününe adam gibi çalış.seneye sende dönöm 1lere son bi hafta şöle bi notlara bakın yeter dersin. :smt067
Kullanıcı avatarı

#544057  gönderen DR_TARIK
 23.11.2008 - 20:19:39
zonulla yazdı:
benden sana tavsiye bu abilerinin ablalarını lafına uyup ders çalışmamazlık yapma.bide bunlardan hala tavsiye istiyon ya :lol: :lol: :lol: sana ne diyim ben onlar dönem 1 ken notları kaç kere tekrar etti kim bilir.sorsan hepsi bi kere okuyup sınava girmiştir,inanma dostum yalaaaaaan.hadi doru söylüyor diyelim.hem senin onlar kadar zeki oldun ne malum.otur günü gününe adam gibi çalış.seneye sende dönöm 1lere son bi hafta şöle bi notlara bakın yeter dersin. :smt067
dönem bir de tek zorlandığım şey kitapların ne demeye çalıştığıını çözmekti ii bi terminoloji öğrenmek lazım
Kullanıcı avatarı

#572370  gönderen merivant
 22.12.2008 - 00:08:15
drmulteci yazdı:ya tabi çalış..evet en boş sınıf 1 ama yine de çalışmak lazım...genelde ders notlarından çalış...hocalar çoğunlukla kendi notlarından sorar..eski sorulara bak mutlaka.
bu sınav için de 0 değildir o ya..
diğerleriyle halledersin bu seneyi.sıkmamak lazım canını. yapasın.2.sınava ii çalış
ya aslında 0 dan fazla soru doğru yapmışımdır ama bizim okulda çok saçma bi sistem var :cry: şoyle ki masela 60 ın altında bir not aldıysan eğer aldığın notun 60 a uzaklığını senin notundan çıkarıyolar.(mesela eğer 30 doğru yaptıysan 0 alıyosun)bu yüzden 0 almak mümkün :( nese artk ilerdeki sınavlara bakıcaz artık...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2979611  gönderen nk_1996
 11.09.2014 - 16:45:33
Uplayalım madem yakında başlıyor

#2979649  gönderen dr_rubella
 11.09.2014 - 17:23:51
Kimbilir simdi nerde calisiyor
wasabi yazdı:ee tıp2 var tıp3 var tıp1 nie olmasın:) şaka bi yana bu sene başladı ve şuan komite sistemindeyim trakya tıp ta ilk sınıfta çalışmak için biyokimya biyofizik histoloji den falan çalışmak için hangi kitapları tavsiye edersiniz ve çalışma stilleriniz falan ablalarım abilerim hepinizden tavsiyeleriinizi bekliyorum:)
Kullanıcı avatarı
Öncelikle sosyal yönünü hiç kaybetmeden yap ne yapıyorsan.. Yani gez toz gönlünce. Ders - fakülte başarısı çok sorun olmaz bence oturup hocanın notunu körü körüne ezberler eski yılların sorularını da çözersen işlem tamamdır. Ama benim ilk 2 yıl için önerim kesinlikle fizyolojidir. Oku abi tıbbın hikayesi fizyo ile başlar aga..Diğer dersleri , hastalıkları üstüne eklersin ilerleyen yıllarda.. Okuduğum tek tıbbi referans kitaplar fizyoloji kitaplarıydı ve keşke tekrar tekrar okusaymışım o dönem diye düşündüğüm olmadı değil :)

#3270590  gönderen Marxvel
 26.07.2015 - 19:12:24
Gecmis yillarin sorularini bulmak zor mu?yoksa direk fotokopicilerde bulabilir miyiz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3271016  gönderen smnltn
 27.07.2015 - 01:55:25
[quote:="Marxvel"]Gecmis yillarin sorularini bulmak zor mu?yoksa direk fotokopicilerde bulabilir miyiz?[/quote:]
Geçmiş yılların sorusunu konusunu öğrenci notlarını hocanın asla vermem dediği slaytları herşeyi ve daha fazlasını kırtasiyede bulursun. Üstüne bir de kirtasiyeciden tavsiye de alırsın nereden soru gelir hangi kurul önemli vs vs ogrenirsin
Kullanıcı avatarı

#3271580  gönderen hitmanabsolution
 27.07.2015 - 18:26:34
smnltn yazdı:
Marxvel yazdı:Gecmis yillarin sorularini bulmak zor mu?yoksa direk fotokopicilerde bulabilir miyiz?
Geçmiş yılların sorusunu konusunu öğrenci notlarını hocanın asla vermem dediği slaytları herşeyi ve daha fazlasını kırtasiyede bulursun. Üstüne bir de kirtasiyeciden tavsiye de alırsın nereden soru gelir hangi kurul önemli vs vs ogrenirsin
Peki bu fotokobici genelde okula yakın yerlerdemidir yoksa merkezdemi?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3271589  gönderen burakb
 27.07.2015 - 18:40:08
İki tek atın , benim hiç iki tek atacak arkadaşım olmadi
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7