Salı , Kasım 12 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Zorunlu dersleri tekrar almak

#4286161  gönderen meraklidoktor
 09.07.2019 - 12:28:30
Merhabalar tıp Fakültesi ikinci sınıf öğrencisiyim ve üniversitede yaşadığım problemlerden dolayı üniversitemi değiştirmek istiyorum bu yüzden de yatay geçiş yapmak istiyorum ama biliyorsunuz ki birçok üniversite ortalamayı 3.90 ve üstü kabul ediyor. 1. Sınıfta çok umursamadığım için tarih ve edebiyatım ba düştü ve bu sene entegre derslerimi AA yapsam bile tam 4lük bir trankriptim olmuyor. Okul idaresiyle konuşup sınavlara tekrar girmek isteyebilir miyim ? Bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi acaba şimdiden çok teşekkürler ederim :)
Kullanıcı avatarı

Re: Zorunlu dersleri tekrar almak

#4286173  gönderen 61mkdz
 09.07.2019 - 13:23:45
meraklidoktor yazdı:
09.07.2019 - 12:28:30
Merhabalar tıp Fakültesi ikinci sınıf öğrencisiyim ve üniversitede yaşadığım problemlerden dolayı üniversitemi değiştirmek istiyorum bu yüzden de yatay geçiş yapmak istiyorum ama biliyorsunuz ki birçok üniversite ortalamayı 3.90 ve üstü kabul ediyor. 1. Sınıfta çok umursamadığım için tarih ve edebiyatım ba düştü ve bu sene entegre derslerimi AA yapsam bile tam 4lük bir trankriptim olmuyor. Okul idaresiyle konuşup sınavlara tekrar girmek isteyebilir miyim ? Bir bilgisi olan varsa beni aydınlatabilir mi acaba şimdiden çok teşekkürler ederim :)
ders seçme modülü, kayıt döneminde dersleri tekrar seçmene izin veriyosa sorun yoktur. sadece çakışmaması gerek. veya yaz okulunda not yükseltmek için aynı dersi tekrar alan çok kişi oluyordu, çakışmaktan da kurtarır. yalnız son sınavda notunu düşürürsen, notun da düşüyor, bu da bir risk.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009