Pazartesi , Ağustos 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re: Sinifta kaldim

#4138305  gönderen kitara
 09.07.2018 - 14:30:54
Black_magic yazdı:
09.07.2018 - 03:07:52
Erkenden tıpı bırak diş hek yaz. Nöbetsiz kafa rahat işini iyi yaparsan 20bine kadar maaş çok daha fazlası bile olur. Bana erkenden böyle akıl veren olsaydı keşke. Anlarsın ne demek istediğimi dönem 6da ilk nöbetini tuttuğunda ya da periferde tek başına kaldığında gece vakti. Ya da sen insanların iyi niyetini düşünürken üstüne yürüdüklerinde. Hayırlısı olsun ama bu tıpta yaşayacağın kötü olayların çok küçük bir kısmı üzgünüm.
Bunlari dusunmeye de vaktim oldu mezun yilimda gercekten inanin. Ne dis hekimleri vaz gecirmeye calisti beni :D istedigim meslek bu sikintilarina da raziyim. Bu yil ameliyat izlemeye girdim ve o ortam benim olmam gereken yer buna emin oldum. Dis hekimliginde rahat ederim ama meslek olarak hayatimin sonuna kadar yapabilecegim bir sey olduguna inanmiyorum. Apartman katina muayenehane acsam en iyi ihtimal iyi de kazansam beni mutlu edicek bi ortam degil

Re: Sinifta kaldim

#4138308  gönderen kitara
 09.07.2018 - 14:42:29
Drpollyanna yazdı:
09.07.2018 - 09:53:16
Doktor olmak ıstıyosan devam et . Kabullen durumu . Kaldıysan kaldın nolmus yanı . Ben unı yı bütsüz bitirdimde noldu okul bitti asistan oldum istifa ettim falan fılan 2yılım gitti :D sadece alıskanlık halıne getırme yeter . Seneye cok daha basarılı olacaksın 👍🏻
Cok tesekkurler. Ben aslinda asil korkumu tam belirtemedim. Bu yil cok dolu dolu yasadim insanlar tanidim vs bi cevre edindim. Yedigim ictigim ayri gitmeyen arkadaslarim oldu. Onlardan ayrilmak veya bana tepeden bakilmasi vs durumlarini yasama korkum var. Olabilir tabi bu onlarin ayibi ama aile yaninda okumuyorum ve bu gibi seyler benim ruh halimi bozup orda mutsuz olma ihtimali beni korkutan. Ne bileyim bi kac ay sonra yabancilara donusursek insanlara inancim iyice kacicak :D beni geren kisim sosyal konu kisaca ve bu sosyal sikintinin beni orda mutsuz etmesi. Ders acisindan cabalayinca yapabilineceginden suphem yok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009