Cuma , Kasım 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Bulunduğum üniversiteden kurtulmak istiyorum. Şu anda 2. sınıfım. Geçen sene Esogü'ye başvurmuştum ama olmamıştı. Bu sene tekrar başvuracağım ama başka alternatifler de arıyorum. Yerleştirme puanı Esogü'den yüksek olmayan hangi üniversiteleri önerirsiniz? Kocaeli, Mersin, İzmir Katip Çelebi gibi yerler hakkında bilginiz nedir önerir misiniz?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
onurkivanc yazdı:
26.04.2018 - 15:16:54
Tıp fakültesinin ilk 3 senesi kitap okumak demektir. Hoca veya okul hiçbişey katmaz. Robbins’i harper’ı guyton’ı en iyi ezberleyen kazanır :D kurtulma sebebin nedir? Şehir falansa tamam ama eğitim diyosan herşey öğrencide biter ilk 3 sene.
şehir ve sosyal yaşantıdan dolayı. ama tabi gideceğim üniversite eğitim açısından da iyi olmalı.
murat001 yazdı:
26.04.2018 - 15:41:22
onurkivanc yazdı:
26.04.2018 - 15:16:54
Tıp fakültesinin ilk 3 senesi kitap okumak demektir. Hoca veya okul hiçbişey katmaz. Robbins’i harper’ı guyton’ı en iyi ezberleyen kazanır :D kurtulma sebebin nedir? Şehir falansa tamam ama eğitim diyosan herşey öğrencide biter ilk 3 sene.
şehir ve sosyal yaşantıdan dolayı. ama tabi gideceğim üniversite eğitim açısından da iyi olmalı.
3.senede verilcek eğitim dediğim gibi tamamen kitap bilgisi. Ha X hocası A üniversitesinde vermiş ha Y hocası B üniversitesinde. Hem alttan alman gereken bazı dersler de olabilir ve dönem de uzatabilirsin. 3’ten 4’e geçersen eğer tüm temel bilimler derslerini aldığın için alttan ders alma ve dönem uzatma ihtimalin minimal. Eğitim olarak da 4 ve 5.sınıf önemli. Ankara tıp veya hacettepe tıp iyidir.