Salı , Kasım 12 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Arkadaşlar lütfen yardımcı olun

#4094571  gönderen Karlo007
 07.04.2018 - 21:41:32
Tip fakültesinde okuyorum ve aynı sınıfı 2. kez okuyorum. Bu sene de ortalamam çok kotu ders çalışamıyorum. Önümde 2 sınav kaldı. Daha önce ders çalışmak için kullandığınız reçetesiz alabileceğim bir ilaç var mi? Çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı

Re: Arkadaşlar lütfen yardımcı olun

#4094575  gönderen ultraviyole
 07.04.2018 - 21:49:06
Karlo007 yazdı:
07.04.2018 - 21:41:32
Tip fakültesinde okuyorum ve aynı sınıfı 2. kez okuyorum. Bu sene de ortalamam çok kotu ders çalışamıyorum. Önümde 2 sınav kaldı. Daha önce ders çalışmak için kullandığınız reçetesiz alabileceğim bir ilaç var mi? Çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
İçinden gelmediği sürece ilaç falan hikaye. vakti zamanında ritalin kullandım. ilaçlar seni masa başına oturtmuyor masa da uzun süre kalmanı sağlıyor. sosyal medyadan elini çek . akılsız bir telefon al sevgilin varsa ayrıl :) can sıkıntısına ders çalışmaya başlarsın zaten
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4094651  gönderen dr_cpr
 08.04.2018 - 00:32:24
hocam ssrı,snrı ....hepsi beyin kimyanı alt üst etmekten başka bir şey yapmıyor.sana tek tavsiyem git psikoterapi al.
Kullanıcı avatarı

#4094658  gönderen drckara
 08.04.2018 - 01:13:51
tam olara neden calısamıyorsun?panik mi var kalırsam diye yoksa isteğin mi yok?
not:ben de sınıfta kalmıstım 2.sınıf
konsantre olursan gecersin.cıkmış sorulara iyi bak.çalıskan arkadasının notlarına calış.
sakin kalırsan olur.

#4094663  gönderen patateskizartmasi
 08.04.2018 - 01:56:08
İşin kolayına kaçarak kurtulmaya çalışıyorsun. bir hap alayım huoop her şey beynime girmiş olsun bir sabah. İçinden gelmiyorsa çalışmak ya seni sonuçlar korkutmuyordur ya da sonuçlarından korkmana rağmen çalışmamayı seçiyorsundur ki bu ; ya bu mesleğin çok ilgini çekmediğini gösteriyor sınıf tekrarını da düşünürsek. çünkü tıp fakültesine girebilmek zaten belli bir kapasitenin üstünde olduğunu ve bişey istediğinde çalışabildiğinin göstergesi. önceden yapmışsın. 2. sınıf en güzel senelerden biri . her sene bir öncekinden daha zor oluyor ve inan bana çalışma hayatı gerçekten bunlardan daha zor. rahat bir çalışma ortamı için tus a vereceğin emek ise kocaman. istemiyorsan yol yakınken dön. çünkü yıllar sonra keşke demekten iyidir. ve inan bana sevmediğin meslekte ömür geçirmektense birkaç yıl kaybetmiş ol hayatında tecrübedir daha güçlü çıkarsın.
AMA;
'ne diyosun la bir iki sınavda çalışamadım diye mesleği bıraktırdın uçma' diyosan ki bu çok güzel bir şey çünkü üstte yazdığım bu mesleğin ilgini çekmemesi olasılığını silmiş oluyorsun. yıllarca yata yata, hep ucu ucuna geçmiş ; taa ki bir kaç stajda kaldıktan sonra düzenli çalışmaya başlamasıyla notlarının inanılmaz yükselmesine ağzı açık kalmış biri olarak yazıyorum sana. o emeği vermek ve meyvelerini toplamak öyle haz vericiymiş ki anlatamam. bir kere yaşasan yeter. yatıp da sınav zamanları yaşadığım stres aklıma geldikçe ne aptalmışım derim. çalışmaya başlayan bir tembelim ben. ki bunun meyvelerini meslek hayatımda da topladım kendimi iyi yetiştirmemei sağladı. ama kolay olmadı çalışmayı bilmediğim için onu çözmek de bir süre alıyor pes etme ha sakın! tıp fakültesi bir şekilde illlaki bitiyor merak etme eşşek bağlasan geçiyor biyerden sonra. ama emeksiz hiçbir şey olmuyor dostum boşver köşeyi dönmeye çalışma kısa yolla olmuyor doktorluk maalesef. olsa bulurdum ben yolunu :) 2. sınıfta triplere az girmedim ben de çalışamıyorum falan diye ama ilaç değil çözümü kendini disipline etmen. işinde iyi olmaya çalış. daha erken bunun bir meslek eğitimi olduğunu idrak etmen ,son senelerde farkediliyor genelde şu anda lisedeki gibi derse girip çıkmandan kaynaklı olarak. sana bir abin olarak tavsiyem bu gece gece bu kadar yazı yazmamı boşa çıkarma lütfen ve çeki düzen ver kendine iyi bir hekim olmaya çalış :)

#4094665  gönderen Turkan62
 08.04.2018 - 02:03:22
Tıp okumak herkesin harcı değil. Tabii papucumun vakıf veya özel okulunda okumuyorsan. 2 bişey değil bunun stajı efendim intörnlüğü var. Bir pozitif seleksiyon da gerekli. Kimse bunu yazmamış misal. ;)
Umarım bunu okuyup gaza gelirsin. :))
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4094667  gönderen elembta
 08.04.2018 - 02:10:30
Turkan62 yazdı:
08.04.2018 - 02:03:22
Tıp okumak herkesin harcı değil. Tabii papucumun vakıf veya özel okulunda okumuyorsan. 2 bişey değil bunun stajı efendim intörnlüğü var. Bir pozitif seleksiyon da gerekli. Kimse bunu yazmamış misal. ;)
Umarım bunu okuyup gaza gelirsin. :))
Şuan senin adına utanıyorum.
Kullanıcı avatarı

#4097383  gönderen Geukbay
 12.04.2018 - 14:27:03
Ben de şunu merak ediyorum; acilde çalışırken psikiyatrist tavsiyesi ile ilaç kullanmaya başlayıp ciddi anlamda faydasını göreniniz oldu mu?