Perşembe , Kasım 14 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

#3996831  gönderen DrKEF
 28.09.2017 - 11:33:34
Ben de aynı şeyi düşünüyorum fakat farklı sebeplerle . Ben usmle için 3.5 üstü ort yapmak istiyorum fakat hiçbir fikrim yok nasıl çalışacağım konusunda . Okulda bugün 4.gün daha hiçbir şeye bakamadım . Hocalar slayt veriyor ama kimisinin slaytinda hiçbir mok yok kayda değer . Not tutmak desen çok sıkıntı ...

#3996908  gönderen filozofyadamall
 28.09.2017 - 13:37:39
Izmir iyidir.ben istanbulda okudum ama şu anki aklım olsa ege yazar geçerdim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3996920  gönderen Creative
 28.09.2017 - 13:44:52
jony_34 yazdı:
Creative yazdı:Adam İstanbul plakasını nickinde kullanmış hala İzmir daha güzel orda kal diyen var :) bence 4 ortalama yapmak çok zor çıkmış çalış, textbook oku, notlara bak ,slaytları adın gibi bil ,ses kaydı dinle, pratik sınavlarında en az 90 al ama yine de 4 ortalaman için bir şey daha kalıyor o da şansss ...şimdi sen her şeyi dört dörtlük yapsan bile şans 🍀 olmayınca olmuyor maalesef. bi hoca çıkar anlatmadığı yerden sorar biri çıkar 3 soru için 100 sayfalık not verir .... böyle olunca hakketmene rağmen sonuca ulaşamaamak insanı çıldırtır o yüzden sana naçizane tavsiyem lisede yaptığını yap ilk 2 yıl gez yeni arkadaşlıklr edin ama iyi hekim olabilmek için de ipin ucunu sakın kaçırma zaten ondan sonra alışırsın ...Ayrıca İzmir de çok güzel bi yerr tebrik ederimm..!😊
Çok teşekkür ederim bana textbook önerebilir misiniz[/quote:
Vallahi benim 4 ortalama yapma gibi bi hedefim olmadığından elime hiç doğru düzgün textbook almadım maalesef bu konuda hiç bir bilgim yok . Daha tecrübeli arkadaşlar bu konuya açıklık getirirse daha iyi olur 👍🏻
Kullanıcı avatarı

Re: TIP 1 4.0 NOT ORTALAMASI İÇİN

#4171338  gönderen sistemKurbani
 26.09.2018 - 02:03:57
4.0 ortalama çok zor ki yatay geçişlerde dönen torpil durumlarından bahsetmiyorum bile.
Tanıdğın varsa sağlam ilk seneden geçebilirsin. 3.70 ortalamalı arkadaşımız geçemedi iyi düşün. TABİ BU HEP BÖYLE DEĞİL!
sen çalış ÇIKMIŞLARI YALA YUT. Txtbook ile derece olmak zor stratejik düşünmek gerekirse çıkmış ve hoca bunu sorarım dediyse onları iyice yerleştirip yoluna devam edeceksin.