Pazartesi , Eylül 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Yaz olduğu tatili yaptım 2 ay boşum şimdi boş geçmesin diye hazırlık yapmak istiyorum en zor ders hangisidir ve bu derse nasıl hazırlanmalıyım ? Biyokimya olduğunu düşünüyorum ama onada neye çalışıcam bilmiyorum .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mohombi yazdı:iyice bi yat
Hocam zaten sınava hazırlanırken evde hep yatmaktan stres oldum ve en sonunda kalp ritmim bozuldu 1 yıldır ilaç alıyorum şu aralar yine stres olmaya başladım kötü bişey olmasın diye uğraşayım istiyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drragex yazdı:
Hocam zaten sınava hazırlanırken evde hep yatmaktan stres oldum ve en sonunda kalp ritmim bozuldu 1 yıldır ilaç alıyorum şu aralar yine stres olmaya başladım kötü bişey olmasın diye uğraşayım istiyorum
Kardesim belki klasik olacak ama..gunu gunune calisirsan dersi derste ogrenirsan sinav gunu sabahlardan 75 80 90 alirsin..
jednanamilion yazdı:
drragex yazdı:
Kardesim belki klasik olacak ama..gunu gunune calisirsan dersi derste ogrenirsan sinav gunu sabahlardan 75 80 90 alirsin..
Peki hocam sizi dinliyorum ve çalışmıyorum sağolun.Bir gencin daha ders çalışma şevkini kırdınıx :))
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3935763  gönderen jocker2166
 02.07.2017 - 23:08:26
Dostum hemen git tus dersanesine kaydol ve offlinelardan dinle. Ardindan tek kaynak cok tekrar. Hatta agustos tusuna yasin tutuyorsa girmelisin. Basarilar dilerim.

#3935886  gönderen drragex
 03.07.2017 - 01:38:04
[quote:="jocker2166"]Dostum hemen git tus dersanesine kaydol ve offlinelardan dinle. Ardindan tek kaynak cok tekrar. Hatta agustos tusuna yasin tutuyorsa girmelisin. Basarilar dilerim.[/quote:]

Sübhanallah yok artık :)))