Pazartesi , Ekim 14 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Durumum çok kötü

#3844366  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 16:26:22
Komite haftasındayım ama çalışamıyorum. Hiçbir şey ilerlemiyor. Beynimin içinde sürekli bi ses var çalışmasaydın yatardın, sınav olmasaydı tv izlerdin. Ders çalışmak istemiyoruuum gibi. Deliriyor muyum bilmiyorum. Nasıl kendime gelicem bi de nöro komitesi nerdeyse herşey duruyor. Masaya oturuyorum ama aslamverim alamıyorum şu saate kadar iki incecik alayt bitirdim. Kendimi mi şartlamışım sizce ne yapmalıyım ? Bu okulu nasıl bitiricem ben
Kullanıcı avatarı

#3844369  gönderen Pearlyy
 01.04.2017 - 16:36:59
Komite sistemi ne kötüdür. Yalnız başına çalışma. En yakın arkadaşınla birlikte çalış. Birlikte çalışma yapamıyorsan en azından aynı odada çalışın. Ara verdiğinizde tekrar yapın. Biz zeynebimle öyle yapmıştık ☺
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3844376  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 16:48:15
[quote:="Pearlyy"]Komite sistemi ne kötüdür. Yalnız başına çalışma. En yakın arkadaşınla birlikte çalış. Birlikte çalışma yapamıyorsan en azından aynı odada çalışın. Ara verdiğinizde tekrar yapın. Biz zeynebimle öyle yapmıştık ☺[/quote:] evde kalıyorum ailemle kütüphanede de çok bunalan bi insanım. Bir de yanımdaki çok iyi çalışırsa falan iyice stres oluyorum soğuyorum. Pek işe yaramıyor yani. 1 haftalığına psikolojimi nasıl düzeltebilirim. Sonra psikoloğa gidicem çünkü. Bu kadarı fazla çok anormalim
Kullanıcı avatarı

#3844383  gönderen Pearlyy
 01.04.2017 - 17:06:34
drabcdef yazdı:
Pearlyy yazdı:Komite sistemi ne kötüdür. Yalnız başına çalışma. En yakın arkadaşınla birlikte çalış. Birlikte çalışma yapamıyorsan en azından aynı odada çalışın. Ara verdiğinizde tekrar yapın. Biz zeynebimle öyle yapmıştık ☺
evde kalıyorum ailemle kütüphanede de çok bunalan bi insanım. Bir de yanımdaki çok iyi çalışırsa falan iyice stres oluyorum soğuyorum. Pek işe yaramıyor yani. 1 haftalığına psikolojimi nasıl düzeltebilirim. Sonra psikoloğa gidicem çünkü. Bu kadarı fazla çok anormalim
Kıskançlık galiba. O konuyu bilmiyorum.
Kimseyi kıskanmadım :lol:

#3844385  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 17:10:50
Pearlyy yazdı:
drabcdef yazdı:
Pearlyy yazdı:Komite sistemi ne kötüdür. Yalnız başına çalışma. En yakın arkadaşınla birlikte çalış. Birlikte çalışma yapamıyorsan en azından aynı odada çalışın. Ara verdiğinizde tekrar yapın. Biz zeynebimle öyle yapmıştık ☺
evde kalıyorum ailemle kütüphanede de çok bunalan bi insanım. Bir de yanımdaki çok iyi çalışırsa falan iyice stres oluyorum soğuyorum. Pek işe yaramıyor yani. 1 haftalığına psikolojimi nasıl düzeltebilirim. Sonra psikoloğa gidicem çünkü. Bu kadarı fazla çok anormalim
Kıskançlık galiba. O konuyu bilmiyorum.
Kimseyi kıskanmadım :lol:
kıskançlık değil tam olarak. Vicdan azabı ve yetersizlik hissi. Ama icraat de yok bişiler yapma isteği falan

Re:

#3844387  gönderen MertDuman
 01.04.2017 - 17:22:44
Aynısı geçen sene bana oluyordu. Ben de şu an dönem 2'yim. Anladığım kadarıyla sizde öyle. Fazla kasmayın derim. Çünkü geçiyor bir zaman sonra, az konu açmadım buralara, dikkatlice incelerseniz benim de böyle yakınmalarımı konu alan konular mevcut :D Tavsiyem evet profesyonel yardım alın ama hocalarınızdan. Para vermeyin bence başka yerlere. Tıbbi tanı koymuyorum yanlış anlamayın, görmeden de koyulmaz. Henüz koyacak seviyede de değilim. Bana kalsa sorununuz şu aşamada ciddi değil. Yaşayan biri olarak söylüyorum.Yok ben ciddi görüyorum sorunumu diyorsanız, oturup uzun uzun sizi dinleyen bir uzman doktora veya psikoloğa gidebilirsiniz. Yani bu aşama size kalmış ama bunu kendiniz de aşacaksınız, sabredin.

Re:

#3844388  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 17:28:15
MertDuman yazdı:Aynısı geçen sene bana oluyordu. Ben de şu an dönem 2'yim. Anladığım kadarıyla sizde öyle. Fazla kasmayın derim. Çünkü geçiyor bir zaman sonra, az konu açmadım buralara, dikkatlice incelerseniz benim de böyle yakınmalarımı konu alan konular mevcut :D Tavsiyem evet profesyonel yardım alın ama hocalarınızdan. Para vermeyin bence başka yerlere. Tıbbi tanı koymuyorum yanlış anlamayın, görmeden de koyulmaz. Henüz koyacak seviyede de değilim. Bana kalsa sorununuz şu aşamada ciddi değil. Yaşayan biri olarak söylüyorum.Yok ben ciddi görüyorum sorunumu diyorsanız, oturup uzun uzun sizi dinleyen bir uzman doktora veya psikoloğa gidebilirsiniz. Yani bu aşama size kalmış ama bunu kendiniz de aşacaksınız, sabredin.
teşekkür ederim benim yaşadıklarımı yaşamış biri de var demek ki. Etrafımdaki kimseye anlatamıyorum derdimi. Otur çalış ne işin var sık dişini diyolar ama öyle değil işte beyin kendini kilitliyo bi müddet sonra. Şu an tekrar oturdum bi daha kalkmama kararı alarak. Sabredicem belki açılırım çalıştıkça. Başka çarem de yok zaten yoksa 20-30 la kapatıcam komiteyi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3844389  gönderen MertDuman
 01.04.2017 - 17:32:41
drabcdef yazdı:
MertDuman yazdı:Aynısı geçen sene bana oluyordu. Ben de şu an dönem 2'yim. Anladığım kadarıyla sizde öyle. Fazla kasmayın derim. Çünkü geçiyor bir zaman sonra, az konu açmadım buralara, dikkatlice incelerseniz benim de böyle yakınmalarımı konu alan konular mevcut :D Tavsiyem evet profesyonel yardım alın ama hocalarınızdan. Para vermeyin bence başka yerlere. Tıbbi tanı koymuyorum yanlış anlamayın, görmeden de koyulmaz. Henüz koyacak seviyede de değilim. Bana kalsa sorununuz şu aşamada ciddi değil. Yaşayan biri olarak söylüyorum.Yok ben ciddi görüyorum sorunumu diyorsanız, oturup uzun uzun sizi dinleyen bir uzman doktora veya psikoloğa gidebilirsiniz. Yani bu aşama size kalmış ama bunu kendiniz de aşacaksınız, sabredin.
teşekkür ederim benim yaşadıklarımı yaşamış biri de var demek ki. Etrafımdaki kimseye anlatamıyorum derdimi. Otur çalış ne işin var sık dişini diyolar ama öyle değil işte beyin kendini kilitliyo bi müddet sonra. Şu an tekrar oturdum bi daha kalkmama kararı alarak. Sabredicem belki açılırım çalıştıkça. Başka çarem de yok zaten yoksa 20-30 la kapatıcam komiteyi
Hem de yaşayan 1-2 değil binlerce tıp öğrencisi var emin olun. Psikiyatr da psikologta gezdim. İşe yarıyor tabi ama iş sizde bitiyor. Geçmiş olsun şimdiden

Re:

#3844391  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 17:37:26
MertDuman yazdı:
drabcdef yazdı:
Hem de yaşayan 1-2 değil binlerce tıp öğrencisi var emin olun. Psikiyatr da psikologta gezdim. İşe yarıyor tabi ama iş sizde bitiyor. Geçmiş olsun şimdiden
peki bu haftayı nasıl atlatabilirim öneriniz var mı. Yani çok sıkı şekilde çalışmam lazım ama olmuyor. Cidden çok vahim durumdayımpk çaresizim

Re:

#3844393  gönderen MertDuman
 01.04.2017 - 17:42:22
drabcdef yazdı:
MertDuman yazdı:
drabcdef yazdı: teşekkür ederim benim yaşadıklarımı yaşamış biri de var demek ki. Etrafımdaki kimseye anlatamıyorum derdimi. Otur çalış ne işin var sık dişini diyolar ama öyle değil işte beyin kendini kilitliyo bi müddet sonra. Şu an tekrar oturdum bi daha kalkmama kararı alarak. Sabredicem belki açılırım çalıştıkça. Başka çarem de yok zaten yoksa 20-30 la kapatıcam komiteyi
peki bu haftayı nasıl atlatabilirim öneriniz var mı. Yani çok sıkı şekilde çalışmam lazım ama olmuyor. Cidden çok vahim durumdayımpk çaresizim
Bence ilk işiniz kafanızdan o çaresizim düşüncesini atmak olsun. Çabuk sıkılıyorsanız her 30-35 dakikada 5 dakikayı geçmemek şartıyla masadan kalkın ve telefon televizyon haricinde bir şeye odaklanın, kısaca kafanızı dağıtın. Hava alın mesela. Biraz hareket edin. Sonra yine oturun. Bunu tekrarlayın ve 4 tekrar sonrasında 15 dakika ödül verin kendinize. Bende işe yaramıştı.

Re:

#3844395  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 17:45:06
MertDuman yazdı:
drabcdef yazdı:
MertDuman yazdı: Hem de yaşayan 1-2 değil binlerce tıp öğrencisi var emin olun. Psikiyatr da psikologta gezdim. İşe yarıyor tabi ama iş sizde bitiyor. Geçmiş olsun şimdiden
Bence ilk işiniz kafanızdan o çaresizim düşüncesini atmak olsun. Çabuk sıkılıyorsanız her 30-35 dakikada 5 dakikayı geçmemek şartıyla masadan kalkın ve telefon televizyon haricinde bir şeye odaklanın, kısaca kafanızı dağıtın. Hava alın mesela. Biraz hareket edin. Sonra yine oturun. Bunu tekrarlayın ve 4 tekrar sonrasında 15 dakika ödül verin kendinize. Bende işe yaramıştı.
tamam başlıyorum denemeye şu an umarım başarabilirim
Kullanıcı avatarı

Re:

#3844396  gönderen the_dr
 01.04.2017 - 17:46:25
helal sana mertduman bayrağı devral artık.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3844397  gönderen MertDuman
 01.04.2017 - 17:47:15
the_dr yazdı:
helal sana mertduman bayrağı devral artık.
Üstad'lardan yani sizlerden az şey öğrenmedik :D

Re:

#3844402  gönderen prensesinuykusu
 01.04.2017 - 18:08:29
Ayyy dertlere bak😁
İnan şerefsiz hastanın biri "lan biz burada ağaç olduk ne biçim hasta bakıyor bu mal doktor " dediğinde aklıma sinir hücresindeki aksiyon potansiyeli gelmiyor😂😂
Kendime küfür ediyorum hem de sülaleme kadar😂😂😂😂

Re:

#3844438  gönderen drabcdef
 01.04.2017 - 20:42:38
prensesinuykusu yazdı:Ayyy dertlere bak😁
İnan şerefsiz hastanın biri "lan biz burada ağaç olduk ne biçim hasta bakıyor bu mal doktor " dediğinde aklıma sinir hücresindeki aksiyon potansiyeli gelmiyor😂😂
Kendime küfür ediyorum hem de sülaleme kadar😂😂😂😂
Zaten diyorlar hep en güdel zamanlar bu ders çalıştıklarınız, komite zamanları diye ama ben bi güzellik göremiyorum 😂 Her şey daha beter mi olacak yaniiiğ 😢😂