Salı , Ekim 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re: Aşağılandim

#3830233  gönderen aoera
 09.03.2017 - 18:35:06
drkayzer yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:
drkayzer yazdı:35 yaşındayım yan dal uzmanıyım daha 1 hafta önce hocam bana; bu serviste tek s...k kişinin Ahmet olduğunu sanıyordum başkaları da varmış dedi. Üstelik tüm hemşire,asistan ve öğrencilerin yanında. Sen neden bahsediyorsun genç :)
Sen naaptın
Allah yarattı demedim, kafa göz ağız burun daldım hocaya
peşine de bi dava açmışsınızdır ooohh gelsin tazminatlar. hayır yani hem laf ediyor hem sizi yoruyor :chain:
Kullanıcı avatarı

#3830235  gönderen JustAnotherKinase
 09.03.2017 - 18:37:43
drkayzer yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:
drkayzer yazdı:35 yaşındayım yan dal uzmanıyım daha 1 hafta önce hocam bana; bu serviste tek s...k kişinin Ahmet olduğunu sanıyordum başkaları da varmış dedi. Üstelik tüm hemşire,asistan ve öğrencilerin yanında. Sen neden bahsediyorsun genç :)
Sen naaptın
Ben seni çekingen biri zannetmiştim, yanılmışım o zaman
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3830239  gönderen Rajoah
 09.03.2017 - 18:45:28
Ben dönem 2 olduktan sonra derslere gitmedim zaten çok da şart değil derslere girmek

#3830240  gönderen drkayzer
 09.03.2017 - 18:49:53
JustAnotherKinase yazdı:
drkayzer yazdı:
JustAnotherKinase yazdı: Sen naaptın
Ben seni çekingen biri zannetmiştim, yanılmışım o zaman
Yok hocam şaka yaptım susup oturduk ne diyebiliriz
Kullanıcı avatarı

#3830303  gönderen tabibehanim
 09.03.2017 - 21:15:58
Konuşsalar konuşsalar 2 dk konuşur sonra kendilerine çekişterecek başka mevzular bulurlar. öyle insanlar için kendini bu kadar üzmeye değmez. Hoca kendi değersizliğini göstermiş sen kendi değerinden bişey kaybetmediğini iyi biliyorsun derslerini ihmal etme boşuna. hoca seni bi daha görünce hatırlamaz bile belki ama onun derslerinde git en ön sıraya otur gözlerinin içine içine bak küfredercesine

#3830318  gönderen nuretta
 09.03.2017 - 21:25:28
kafaya takılacak bişey değil hocaların terbiyesizliği.doktorluk hayatın boyunca maalesef bunları yaşayacaksın.daha da kötüsünden.hasta ve hasta yakınlarından
Kullanıcı avatarı

Re:

#3830433  gönderen Jeanne
 09.03.2017 - 22:37:05
Bana da direksiyon eğitmenim park çalıştırırken 'allah allah gerçekten hayret verici hala zorluk çekmen' demişti. Gerizekalı olduğumu ima etmişti yani.
Ben de ben çok zeki olduğum için araba kullanamıyorum demiştim.
Çok akıllı olduğum için bir türlü omuriliğime atamıyorum o yüzden hemen refleks haline gelmiyor sizdeki gibi dedim.
Kafası karıştı
:D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3830541  gönderen vedatmilor
 09.03.2017 - 23:28:45
aoera yazdı:burda herhangi bi döneminde hocasından laf yedi diye dava açan biri var mı arkadaşlar çook merak ediyorum cidden ya :D dava aç,yerini değiştir,trump dahil herkesi alarma geçir falan hak aramak konsuunda anlamsız şeklinde görüş belirtiğim için yazmıyorum kesinlikle ama herkesin bi düzeni,planı falan var öyle dava aç gemileri yak tarzı yorum yapan arkadaşlar hiç mi başınıza bişey gelmedi? gelince dava açtınız mı? sosyal anlamda hele de şuanki mevcut durumda çok sayıda insanla muhattap olduğumuzdan biz doktorların hocalarından,hastalardan,hasta yakınlarından moral bozabilcek laf yeme ihtimalimiz çook fazla. hepsinde içerleyip dava açim yer değiştirim nolcak tarzında davranırsanız işiniz iş. mevcut duruma göre biraz absorbe etme yeteneği geliştirmek lazım :) pek de içerlencek, moral bozcak bi durum olduğunu düşünmüyorum he diyip geçebilmek lazım. köprüyü geçene kadar ayıya dayı hesabı.
Başıma bu tür hiç bir olay gelmedi. 6 sene tıp fakültesi öğrenciliğim dışında gerek sözlülerde gerek hasta başında fırça tabii ki yedim. Ancak hiç biri hakaret boyutuna varmadı. Koskoca amfinin önünde hocanın teki bana **** sen bu okulu nasıl kazanmışsın deseydi ilk başta hukuki daha sonra gayri hukuki bir çok yola başvururdum.

Aşağılandim

#3830745  gönderen dr_yabann
 10.03.2017 - 07:37:12
Funora yazdı:Herkese merhaba...ben donem 2 ogrencisiym.size gecen hafta yasadgm olayi anlatmak istiyorm.amfide hoca 400 kisinin onunde onu yanlis anlamam yuzunden bana sen bu okulu nasil kazandin s*lak dedi kendimi cok kotu hissediyrm 1 haftadir okula gitmedim gidemiyorm bana yardimci olur musunuz ne yapmam gerekiyor sanki herkes beni konusuyormus gibi hissediyorm
Maalesef bu tür insanlar heryerde müstakbel meslektaşım. O yıllarda bizi de aşağılamaya çalışan bazı sözde "hocalar" oldu ama yüzde birlik dilimle tip fakultesi kazanmış insanlara bu sökmez. Maalesef bu egolar eskiden nirvanadaydi şimdi ağrı dağı seviyesine düştü. Senin yapacağın derslerine yoğunlaşıp sınavları geçmek ve düşünmemeye çalışmak. Dönem 5 de herkesin o geçerken duvarlara yapistigi gözünün tutmadığını bırakan hocayı geçen özel hastanede kedi modunda gördüm.Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste demişler.O olay orada kalacak o hoca da orada kalacak.Yani bu yasadigin olayi orada birak.Sen doğru ol müstakbel meslektaşım eğri gerekenı bulur.Nacizane doktor bir abinden tavsiyelerdır.
Kullanıcı avatarı

#3831378  gönderen Drmerry
 11.03.2017 - 07:10:07
Belli kişilik özelliklerimden dolayı fakültede hakaretimsi imalar konusunda nerdeyse master yapayazmıştım, aynı sorunu hala da yaşıyorum gerçi ama o sonraki mesele.
Ilk zamanlar delikanlılıktan gururuma yediremiyordum az mı tuvaletlerde ağlayıp hocalarla köşe kapmaca oynamıştım hey hat, bir sonuca da ulaşamıyordum.
Sonraları biri bana sal*k bu okulu nasıl kazandın mı dedi "işte bu sal*k halimle bile bu okulu kazanmışım potansiyeli göremeyen hoca utansın" şeklinde thug life moduna girdim. Ha bunu yaparken belki daha da komik görünüyordum sdfghjk ama en azından içerlemeyi bırakmıştım önemli olan bu zaten. Ilerleyen zamanlarda nasıl oldu bilmiyorum aynı hocaların aynı sınıfın ortasında dolaylı özürlerine de şahit olmaya başladım. Yani okula gitmemek tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış tarzı bir şey oluyor. Okula gidilecek, dik durulacak, üzülünmeyecek.
Kullanıcı avatarı

#3831411  gönderen aoera
 11.03.2017 - 11:35:37
arkadaş trolldü sanırım o kadar yorum yazıldı hiçbirine cevap vermedi. ilgiye kendi de şaşırdı sanırım :D

#3831539  gönderen Funora
 11.03.2017 - 18:04:52
aoera yazdı:arkadaş trolldü sanırım o kadar yorum yazıldı hiçbirine cevap vermedi. ilgiye kendi de şaşırdı sanırım :D
:) herkese yorumlari icin tesekkur ederm 1 hafta aradan snra okula gittim bu yaziyi yazarkenki gibi yogun duygularm yok artik...su sira sadece o hocanin derslerine girmiyrm o kadar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3831540  gönderen dredacinar
 11.03.2017 - 18:07:24
asıl aşağılık olan o hoca sıfatındaki kişidir sen yoluna devam et kardeşim utanacak hiçbirşeyin yok

Re:

#3831546  gönderen dredacinar
 11.03.2017 - 18:11:21
Jeanne yazdı:Bana da direksiyon eğitmenim park çalıştırırken 'allah allah gerçekten hayret verici hala zorluk çekmen' demişti. Gerizekalı olduğumu ima etmişti yani.
Ben de ben çok zeki olduğum için araba kullanamıyorum demiştim.
Çok akıllı olduğum için bir türlü omuriliğime atamıyorum o yüzden hemen refleks haline gelmiyor sizdeki gibi dedim.
Kafası karıştı
:D
:)))))