Salı , Ekim 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı
yazın burda size esogü tıp mı uludağ tıp mı daha iyi diye sorarken biriniz bile tıp yazmamak daha iyi demediğiniz için helal etmiyorum .biz cektik baskalari da ceksin diye mi dusundunuz bilemiyorum ama daha 3. kuruldan yamulduk abiler...😩
Kullanıcı avatarı

#3823076  gönderen Pearlyy
 27.02.2017 - 02:56:17
Saçmalık
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
delikanlipelikan yazdı:yazın burda size esogü tıp mı uludağ tıp mı daha iyi diye sorarken biriniz bile tıp yazmamak daha iyi demediğiniz için helal etmiyorum .biz cektik baskalari da ceksin diye mi dusundunuz bilemiyorum ama daha 3. kuruldan yamulduk abiler...😩
Tembellikten kaynaklanmıyor senin sorunun, okulla da alakası yok
Kullanıcı avatarı

Re: beni uyarmayanlara hakkımı helal etmiyorum

#3823138  gönderen ulumemo
 27.02.2017 - 05:34:16
Halbu ki bu tarz başlıklara en çok yazılan yorum. "Kafayı mı yedin ne tıpı?" olur ama sana denk gelmemiş demek ki. Keşke diğer benzer başlıkları da okusaydın.
Kullanıcı avatarı
delikanlipelikan yazdı:yazın burda size esogü tıp mı uludağ tıp mı daha iyi diye sorarken biriniz bile tıp yazmamak daha iyi demediğiniz için helal etmiyorum .biz cektik baskalari da ceksin diye mi dusundunuz bilemiyorum ama daha 3. kuruldan yamulduk abiler...😩
daha çok yamulacaksın sıkıntı yok :D daha senin için çok erken hala kendini kurtarabilirsin.

sana 2 ayrı tavsiyem var:
A) Doktorluk yıllardır hayalin/başka meslek hiç düşünmemiştin/poliklinikte gördüğün doktora özeniyodun -onun yerinde olmak istiyodun/bilim yapmak ,yeni teknikler bulmak ,çığır açmak istiyodun/para kazandırması yanında insanlara yardım edebilecek bir meslek istemiştin
B)Öss de puanın iyi geldi bari tıp yazıyım dedin/aslında hayalin pilot olmaktı ailen bırakmadı/müzisyen olucaktın ama ailen dur bi okulunu oku önce dedi/yıllarca mühendis olurum diye össye çalıştın puan yüksek gelince ziyan olmasın bari dedin/meslekler hakkında bi fikrin yoktu ama "aile hekimi bile olsam oturduğum yerden 7-8 kazanırım kebap iş" diye düşündün.

2 şık dan A şıkkı sana daha uygunsa: devam et
cevap B ise : bir saniye düşünme hayalin ne ise onun peşinden git.
unutma ki kimse sana kendini feda ettin diye madalya takmayacak.korkma sen bıraktın diye ülke doktorsuz kalmaz.o yapmaz ben yaparım biri verir bu sağlık hizmetini.
hayalin ne ise onu yap!
Kullanıcı avatarı
Anana söyle de kreşe yazdırsınlar seni. Git orada mızık mızıkacaksan. Bize okuyor sanki, ne ağlıyorsun ln car car burda!! Yamulmuşmuş; adam ol biraz!
Kullanıcı avatarı

#3823157  gönderen drasas111
 27.02.2017 - 09:04:18
JimmyF_Mcnulty yazdı:Anana söyle de kreşe yazdırsınlar seni. Git orada mızık mızıkacaksan. Bize okuyor sanki, ne ağlıyorsun ln car car burda!! Yamulmuşmuş; adam ol biraz!
:D :D :D ağzından bal damlamış
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3823158  gönderen drasas111
 27.02.2017 - 09:09:42
tatlım gerçek bir araştırma sorduğun soruya yetersiz cevap aldığında bitmez. doğru düzgün araştırsan bizler hep kardeşlerimizi olumlu olumsuz yanlarıyla aydınlattık. neyse geçmiş olsun doktorlukla fakültenin alakası yok hekim olduğunda bambaşka sıkıntıların olacak, ki bunların en başında HAYATTA KALMA MÜCADELESİ var, duymadıysan uyaralım şuan hekime şiddet diye bir şey var google'a yazıver ...
Kullanıcı avatarı
yok yazma deseydik de ''e o zaman siz neden doktor oldunuz? kendileri olmuş, başkaları olsun istemiyorlar'' olurdu. doktor olduk olalı kimseye yaranamamak ikinci mesleğimiz oldu.
yamulmaya devam et sen bu kafayla...

#3823208  gönderen imran2015
 27.02.2017 - 11:03:32
ya delimisin burda millete hak helal etmicene oss siralamanla gec baska bi bolume.sizin bole bi hakkiniz ar artik.bizim zamanimizda yoktu.istersen sozel ea bi bolume bile gecebilirsin.tiptan once bitirirsin 😂 olacak ise bak
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009