Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Seneye imkanım olursa Ege ya da Eskişehir Osmangaziye yatay geçiş yapmak istiyorum. Şu anda 1.sınıfım. Ege ve Esogü nasıl sizce? Hocaları,zorluğu-kolaylığı,imkanları amfileri vs. şehir... açılarından?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
murat001 yazdı:
_newborn_ yazdı:
murat001 yazdı: Nerede okuduğumu biliyor musun?
söyle
Bilmeden nasıl sistem farklı dedin?
canım kardeşim 1.sınıftayken insan kendini dünyanın merkezi falan sanıyoda sınıf atladıkça sen de sınıf atlıyosun. şu ukalalığını bi bırak önce. egede blok sistemi var tıp hayatım boyunca kimsenin yatay gectiğni duymadım. torpille mi geçiyosun??
_newborn_ yazdı:
murat001 yazdı:
_newborn_ yazdı: söyle
Bilmeden nasıl sistem farklı dedin?
canım kardeşim 1.sınıftayken insan kendini dünyanın merkezi falan sanıyoda sınıf atladıkça sen de sınıf atlıyosun. şu ukalalığını bi bırak önce. egede blok sistemi var tıp hayatım boyunca kimsenin yatay gectiğni duymadım. torpille mi geçiyosun??
Milattan önce mi tıp okudun sen? Ne torpili? Artık ÖSYM puanı yeten kişi zaten yatay geçiş yapabiliyor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
murat001 yazdı:
_newborn_ yazdı:
murat001 yazdı: Bilmeden nasıl sistem farklı dedin?
Milattan önce mi tıp okudun sen? Ne torpili? Artık ÖSYM puanı yeten kişi zaten yatay geçiş yapabiliyor.
seni bu tiple oralarda da barındırmazlar kara murat
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009