Cumartesi , Ekim 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Arkadaşlar ben şuan 22 yaşındayım ve 1.sınıftayım bu sene kazandım.3 yıldır hazırlandım.Ancak bu sene ailemden ayrılışım ortam konusu beni başlarda çok sıktı ve okula hiç gitmedim.Blok notlarım öylesine girdiğim için pek iyi değil.Ve ipin ucunu kaçırdığımı düşünüyorum.Büyük ihtimal kaldım gibi görünüyor.Bu durum beni çok üzüyor arkadaşlarım seneye stajyer olacakken ben bi yıl daha hazırlanmam çok koyacak.Seneye kendi şehrime geçeyim diyorum ama ordaki 4. sınıfta olacak arkadaşlarım beni çok etkileyecek.Sizce de çok geç kalmışmıyım yaş olarak ve merkezi geçiş kullanarak geçip 1.sınıftan başlamak mantıksız mı olacak?Çok zor durumdayım
Kullanıcı avatarı
Okulu bitirince yaşın çok bir önemi kalmiyor ark larindan önemli olan yerlerin isaretlendii not al ordan sinava calis cok gitmediysen senin notlar havada kalir yas konusuna da gelince arkadaslarin gercekten arkadasinsa bunun üzerinden kıdem yaratmaz bunu yapan olursa da o karsidakinin acizligini gösterir canini skma tıp icin üç yıl emek vermissin çok istedigini farzediyorum o yüzden yaşın hala kücük oldugu icin şu an düsündügün durumlar sana önemli geliyor ama inan önemli degil o kadar sınavina odaklan 👍👍
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3786230  gönderen mrmk
 16.01.2017 - 03:36:52
1. Sınıf her türlü düzeltilebilir. Kendini şartlama.Çalışamıyorsan 1. Sınıf için çıkmış soruya aban..Tabi çalışmayı denemeyi elden bırakma(Çalış gibi saçma bir cümle kurmadım dikkat et)
Eğer komite usulü ise fakülten ortalamayı 52 ye bile çekebilsen finale 72 ye girersin ..Şansını sonuna kadar dene.1 komiteye girmeden sınıf geçen biri olarak söylüyorum bunları.

Sağol :)

#3786464  gönderen DrPotter
 16.01.2017 - 17:44:40
[quote:="mrmk"]1. Sınıf her türlü düzeltilebilir. Kendini şartlama.Çalışamıyorsan 1. Sınıf için çıkmış soruya aban..Tabi çalışmayı denemeyi elden bırakma(Çalış gibi saçma bir cümle kurmadım dikkat et)
Eğer komite usulü ise fakülten ortalamayı 52 ye bile çekebilsen finale 72 ye girersin ..Şansını sonuna kadar dene.1 komiteye girmeden sınıf geçen biri olarak söylüyorum bunları. [/quote:]

#3786466  gönderen DrPotter
 16.01.2017 - 17:45:26
Sağolun arkadaşlar :(