Cuma , Ekim 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Kullanıcı avatarı

#107962  gönderen Dr_SeaLady
 23.05.2006 - 21:10:21
tabi herkes herşeyi diledigi gibi anlamakta ozgurdur bukadar komik olan nedir ou anlaıs ddegilim ama olsun ben yinede acıklamamı yapayım dedim.

sıkılmaya hakkı yoktur dedi cunku zaten tıpcınn hayatında her an herzaman heryerde bir sey vardır onun sıkılmaya vakti kalmaz kalmamalıdır da :wink: umarım anlatabilmişimdir...
Kullanıcı avatarı

#107972  gönderen raVen
 23.05.2006 - 21:45:34
İnternete takılın , bir kız/erkek arkadaş edinin sürekli eften püften konulardan tartışın ,bol bol para harcayın kalan vakitlerdede hesap kitapla tıpıda sıkılmayıda unutursunuz.....
hadi kolay gelsin :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#107984  gönderen athena
 23.05.2006 - 22:07:39
Lavinya yazdı:tıp öğrencisi de insan canım o da sıkılabilir :lol: :lol: :lol: :lol:

ve yapılacak en iyi şey, bi spora falan başlamak, yada işte bi hobi edinmek, dans kursu olabilir, ilgi alanına göre ünv.nin kulüplerinden birine üye olabilirsin ve alt sınıflarda sandığınızdan çok daha fazla boş vaktiniz var aslında :wink:
+++++++++++++++1
2.SINIFTA RESİM KURSUNA 3TE FOTOĞRAFÇILIK KLÜBÜNE VE GİTAR KURSUNA BAŞLAMIŞTIM
GERÇEKTEN RAHATLATIYOR BİRAZ AMA SIKILMAYA KÖKTEN ÇÖZÜM DEĞİL ASIL ÇÖZÜM NE BULAMADIM BEN DE DAHA :?
Kullanıcı avatarı

#108017  gönderen dr_piramit
 24.05.2006 - 00:06:32
öncelikle sıkıntının gerçekten tıptan mı kaynaklandığını bir anlamalı bence

sonuçta genciz,çalkantılı dönemlerimiz oluyordur muhakkak,suçu sadece tıp eğitiminin üzerine atmak olmazz
Kullanıcı avatarı

#108025  gönderen daral
 24.05.2006 - 00:32:29
Valla ben fakültedeyken duygusal nedenlerden ötürü işi bulup çalışmıştım bayaa bi süre. Bu nedenle ne sıkılmaya vaktim ne halim kalıyodu. Okulla ilişkim temelde pratikler ve sınavlar olduğu için okul pek sıkmamıştı beni. Benden sizlere tavsiye çeviri işi olsun ne olursa olsun iş bulup çalışın, bakalım sıkılmaya vakit bulabilecek misiniz?
Kullanıcı avatarı

#108096  gönderen athena
 24.05.2006 - 09:19:20
dr_piramit yazdı:öncelikle sıkıntının gerçekten tıptan mı kaynaklandığını bir anlamalı bence

sonuçta genciz,çalkantılı dönemlerimiz oluyordur muhakkak,suçu sadece tıp eğitiminin üzerine atmak olmazz
AMA BİÇOĞUMUZDA SIKINTININ KAYNAĞI TIPÇI OLMAMIZ PİRAMİT
DİĞER BÖLÜMLERDE OLANLARDA BEN BÖYLE SIKINTI GÖRMÜYORUM
Kullanıcı avatarı

#108109  gönderen burcudemet
 24.05.2006 - 11:37:11
:lol: :lol: :lol: Yapacak hiçbirşey yok arkadaşlar.Acı gerçek sıkılmayayım diye bir sürü etkinliğe girebilirsiniz ama sınav zamanı gelince bu sefer ya hangi arada neyi yetiştireceğim diye sıkıntı basıyor insanı...Okul bitmek üzeryen tus sıkıntısı basıyor.Herşeyden önce drpiramidin dediği gibi bırakalım yahu tıpçıyız sıkılıyoruz diyr ağlamaktan.Herkes sıkılıyor benim tanıdığım binbir türlü bölümden mezun, okuyan vb insanlarda sıkılıyor.İnsan bu ,sıkılır.Boş zaman olsa boşluktan sıkılacaz,zaman dolu olsa boşluk olmamamasından sıkılacaz.Yeterki sıkılmaya niyet etmeyelim binbir türlü bahane var sıkılmaya. Farzedelim ki yapacak birşey yok.Rahat ederiz bence.... :twisted: :twisted: :twisted:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#108326  gönderen msg66
 24.05.2006 - 22:07:28
ayarla bi halı saha macı tüm sıkıntın gecer tabi erkeksen
Kullanıcı avatarı

#121606  gönderen elvan85
 22.06.2006 - 21:07:09
tıp öğrencisi olup da sıkılmamak zor. eninde sonunda sıkılıyorsun. ama bu sıkıntıyı biraz daha hafifletmenin yolları var. mesela spor yapabilirsin. çok iyi gelir. eve gelince yorulmuş olursun ve kendini direk yatağa atarsın ve böylece ne sıkıntı kalır uykunda ne bişey :) sonra müzikle ilgilenebilirsin, kitap okuyabilirsin. ben kitap okurken sıkılmam mesela. kitap derken anatomi kitabı değil roman olabilir. şiir kitabı...
Kullanıcı avatarı

#121625  gönderen doctoremre
 22.06.2006 - 21:43:07
dostum içiceksin ama sonunda ya metabolik yada ruhsal problemler yaşayıp pişman olacaksın, kız arkadaş edineceksin ama onu sevdirip onu terkettikten sonra birgün aynı şey aşına gelirse yaptığından pişman olacaksın, ille de aşık olcaksan içmeye yada bir kıza değil önce kendine aşık olmalısın, kendini sevmelisin, bi ömür aşk yaşamak istiyosan da tavsiyem odurki; ney üfle, şiddetle yada şiddetsiz tavsiye ederim, deli gönlün durulur sabrı öğrenirsin ve sıkıntıya duyarsızlaşırsın, bi kıza aşık olursan ney yardımına da koşar,kızın penceresine gidip neyle seranat yaparsın sonra dooooru nikah dairesine :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#121627  gönderen elvan85
 22.06.2006 - 21:47:31
:lol: :lol: :lol:

doctoremre desene sen yolunu bulmuşsun. doooooru nikah dairesine demek :lol: :lol: :lol: :lol:

tabi aşık olacaksın ama sıkıldığın için değil, yada sıkıntını gidermek için değil. bu kadar değersiz birşey değil çünkü aşk. bir anda gelir aşk kapına. o yüzden tavsiye üzerine aşık olunmuyor...
Kullanıcı avatarı

#121652  gönderen doctoremre
 22.06.2006 - 22:25:15
elvan85 yazdı::lol: :lol: :lol:

doctoremre desene sen yolunu bulmuşsun. doooooru nikah dairesine demek :lol: :lol: :lol: :lol:

tabi aşık olacaksın ama sıkıldığın için değil, yada sıkıntını gidermek için değil. bu kadar değersiz birşey değil çünkü aşk. bir anda gelir aşk kapına. o yüzden tavsiye üzerine aşık olunmuyor...
yok yaw nerdeee, ney'i montumdaki kasetten dinlettiğimi anlayınca kaçtı hayırsız kız
:lol: :lol: :lol:
ben istediğim zaman aşık olabiliyorum unutması biraz zor olsada o da bi yetenek bende :D yinede tavsiyem tokmağı sadece dışarda olcak şekilde bir gönül kapısına sahip olmaktır, sürekli dışarı çıkıp birini beklemiceksin elbet birgün biri kapını çalar(bu postacıda olabilir yada vergi memuru :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#122621  gönderen nefret
 25.06.2006 - 11:21:21
gerçek aşk FENERBAHÇE
boşveri diğerlerini :lol:

canınız sıkıırsada gidin maç izleyin iyi gelir hazır dünya kupası da var :P
Kullanıcı avatarı

bence

#122638  gönderen chinanski
 25.06.2006 - 11:57:14
robins pato yu al ve oku :) sonrada *** bir soru kitabını çöz zevkli oluor.
Kullanıcı avatarı

#149266  gönderen minimum
 06.09.2006 - 21:00:56
biraz klasik olacak ama düzenli ders çalış ve mutlaka en az iki saat kendine zaman ayır, yapmaktan hoşlandığın ve pişmanlık duymayacağın şeyleri yap, başarılı her sınavından sonra kendini ödüllendir, kötü geçenlerden sonrada cezalandırmak yerine kendini motive et,eksiğini bul tamamla ,her komıteden sonraki haftasonu iyice dinlen , gez ,eğlen, kısa sürede hayatın düzene girecektir
bir de memnun olmayı öğren ,yerinde kaç insanın olmak istediği hakkında bir fikrin varmı?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9