Pazartesi , Eylül 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Dönem1 Hakkında Sorular

#3680013  gönderen ExiLs
 29.09.2016 - 19:35:55
Merhabalar öncelikle herkese
Söze nasıl başlasam bilemiyorum lakin sudan çıkmış balık gibi hissediyorum kendimi. Dönem1 için kitap tavsiyeleriyle ilgili onlarca konuyu okudum şu sitede yine de bende tavsiye almak istedim. Zira dersi dinleyip dinleyip anlamamak kendini gerizekalı gibi hissettiriyor. Ciddi anlamda okullar açılalı kısa süre oldu ama hala derslere alışamadım. Bir de nasıl desem sürekli konuyu öğrenmeye çalışıp, ezberleyip sonra yine yeni konu için aynı şeyleri yapıyoruz. Hiç soru felan çözmeyecek miyiz ya da ne yapmalıyız bir yol gösterebilir misiniz..
Saçma gelebilir yazdıklarım Bir çoğunuza şimdiden afedersiniz.
Bir de Prometheus anatomi atlası nasıldır,kullananız var mı? Genelde sobotta Vs netter kavgası ediyorlar. nettere göre prometheus nasıldır alsam pişman olur muyum?
Son olarak elinde tıp kitapları olan ve satan arkadaşlar varsa özellikle anatomi dersi için mesaj atabilir almayı düşünüyorum.
Değerli cevaplarınız ve zamanını ayırıp okuyanlara şimdiden teşekkürler...
Kullanıcı avatarı

Re: Dönem1 Hakkında Sorular

#3680085  gönderen Kyla
 29.09.2016 - 20:25:53
" hiç soru filan çözmeyecek miyiz?"

Bu soru içimi cız ettirdi... keşke sistem bizi düşünmeye sevketse, üniversite öğrencisi soru çözmeyi bırakıp sorun çözmeye odaklanabilse.Doktor olacaksın küçüğüm :) ( şimdi egosentrik tıpdısılar gelip egonuzu baska yerde... diyebilir. Ama durum bu :) )

Sınıflar geçilir,ezber yapıp çıkmış çözüp herkes geçiyor. İlk 3 yılda sana tavsiyem fizyolojiyi ve patolojiyi öğren diğerlerini duymuş ol.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3680175  gönderen ExiLs
 29.09.2016 - 20:57:00
Kyla yazdı:" hiç soru filan çözmeyecek miyiz?"

Bu soru içimi cız ettirdi... keşke sistem bizi düşünmeye sevketse, üniversite öğrencisi soru çözmeyi bırakıp sorun çözmeye odaklanabilse.Doktor olacaksın küçüğüm :) ( şimdi egosentrik tıpdısılar gelip egonuzu baska yerde... diyebilir. Ama durum bu :) )

Sınıflar geçilir,ezber yapıp çıkmış çözüp herkes geçiyor. İlk 3 yılda sana tavsiyem fizyolojiyi ve patolojiyi öğren diğerlerini duymuş ol.
teşekkürler tavsiyeleriniz için de insan yeni girdiği atmosferde kendini kaybolmuş hissedince böyle soruları ister istemez soruyor... neyse sağolun tekrardan :)

#3680218  gönderen chatsetcafe
 29.09.2016 - 21:36:34
Çalış çalış çalış tekrar tekrar çalış temelini güzel oturt nerden çalıştığın hiç önemli değil ister netter ister sobotta

#3680234  gönderen ExiLs
 29.09.2016 - 21:50:09
chatsetcafe yazdı:Çalış çalış çalış tekrar tekrar çalış temelini güzel oturt nerden çalıştığın hiç önemli değil ister netter ister sobotta
teşekkürler tavsiyeleriniz için...