Pazartesi , Ekim 14 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

#3462404  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 01:02:37
tutancomeon yazdı:
MertDuman yazdı:
tutancomeon yazdı:Mertduman kardeş sen ders kaydı dinleyecegine okula git dersi derste ögren normal notlarından da tekrar et okul birincisi bile olursun. Vaktini boşa harcama. Illa bişey dinleyeceksen radyo dinle hatta 'arkası yarın' dinle.
Normalde dersi dinleyen birisiyim. Seçmeli derslere bile giriyorum gerisini siz düşünün :) mesela dersten koptuğumu farkediyorum. O zamanda diyorum ya hoca önemli bir konu söylediyse. Onu geçtim ben kesik öğrenemiyorum yani olayı hikaye şeklinde anlıyorum maalesef. Bi parça eksik oldu mu korku başlıyor
kardeş sen sınıftan birine mi aşıksın yoksa :roll:
Ooo, Bravo. Çok zekice.

#3462408  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 01:03:17
tutancomeon yazdı:
MertDuman yazdı:
tutancomeon yazdı:Mertduman kardeş sen ders kaydı dinleyecegine okula git dersi derste ögren normal notlarından da tekrar et okul birincisi bile olursun. Vaktini boşa harcama. Illa bişey dinleyeceksen radyo dinle hatta 'arkası yarın' dinle.
Normalde dersi dinleyen birisiyim. Seçmeli derslere bile giriyorum gerisini siz düşünün :) mesela dersten koptuğumu farkediyorum. O zamanda diyorum ya hoca önemli bir konu söylediyse. Onu geçtim ben kesik öğrenemiyorum yani olayı hikaye şeklinde anlıyorum maalesef. Bi parça eksik oldu mu korku başlıyor
Onu bile unuttum vay anasını ya. Yok kardeş OKB'liyim. Şüphe.
En son MertDuman tarafından 09.02.2016 - 01:04:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462414  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 01:04:01
MertDuman yazdı:
tutancomeon yazdı:
MertDuman yazdı: Normalde dersi dinleyen birisiyim. Seçmeli derslere bile giriyorum gerisini siz düşünün :) mesela dersten koptuğumu farkediyorum. O zamanda diyorum ya hoca önemli bir konu söylediyse. Onu geçtim ben kesik öğrenemiyorum yani olayı hikaye şeklinde anlıyorum maalesef. Bi parça eksik oldu mu korku başlıyor
Onu bile unuttum vay anasını ya. Yok kardeşim OKB'liyim. Şüphe.
abinim ben senin ;)

Re:

#3462416  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 01:04:55
Özür dilerim kardeş diye değiştirdim. Facebook olsa direk görüntüden hata yapmazdım :) Kusuruma bakma

Re:

#3462425  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 01:06:59
MertDuman yazdı:Özür dilerim kardeş diye değiştirdim. Facebook olsa direk görüntüden hata yapmazdım :) Kusuruma bakma
kız olsam ilk sana fb profilimi verirdim emin ol

Re:

#3462435  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 01:10:53
Yanlış anladın fb istemedim ahah :) sadece fotoğraf olayı pek kullanılmadığı için yaş ayırt edemedim. Konu nereden nereye geldi :)

Re:

#3462441  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 01:12:20
tutancomeon yazdı:
MertDuman yazdı:Özür dilerim kardeş diye değiştirdim. Facebook olsa direk görüntüden hata yapmazdım :) Kusuruma bakma
kız olsam ilk sana fb profilimi verirdim emin ol
Ahaha ya ses kaydından niree :d
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3462445  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 01:13:53
MertDuman yazdı:Yanlış anladın fb istemedim ahah :) sadece fotoğraf olayı pek kullanılmadığı için yaş ayırt edemedim. Konu nereden nereye geldi :)
benim içim fesat dostum
Kullanıcı avatarı

Re:

#3462448  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 01:15:52
tutancomeon yazdı:
MertDuman yazdı:Yanlış anladın fb istemedim ahah :) sadece fotoğraf olayı pek kullanılmadığı için yaş ayırt edemedim. Konu nereden nereye geldi :)
benim içim fesat dostum
Estağfurullah
Kullanıcı avatarı

Re: SES KAYDI DİNLEMEKTEN CİĞERİM SOLDU

#3462530  gönderen Hekiim
 09.02.2016 - 02:05:47
mdloji yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı: Tamam kabul ederim de, insanlıkran çıktım resmen gezmek nedir chat yapmak nedir unuttum maalesef
Çet mi?? :D
ahaha :D mert sen çok abartmışın yavrum ama bak ben hem derse giriyom hem ses kaydı okuyorum hem slayt okuyorum hem özet bile çıkarıyorum hem kitap okuyorum hem haftada 2 gün geziyorum hem bol bol dedikodu yapıyorum arkadşlarımla hem aşık oluyorum hem drtusta bol bol takılıyorum hem 7 saat uyuyorum hem haftalık 2 dizimi izliyorum bazen artı bi film.sen napıyonn Allah aşkına :D
Maşallah.. He Hep hepsini mi yapıyorsunuz? ben nerelere gideyim comez tıp öğrencisiyim hala bu okulun insanın emeklerini sömüren bi makine olduğunu düşünüyorum. Komiteler yukselmiyo moraller de tabi