Pazartesi , Ekim 21 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re: SES KAYDI DİNLEMEKTEN CİĞERİM SOLDU

#3462312  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 00:24:31
MertDuman yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı: Tamam kabul ederim de, insanlıkran çıktım resmen gezmek nedir chat yapmak nedir unuttum maalesef
Çet mi?? :D
Ne haddime efenim, gidip biraz ses kaydından not çıkarıyım..
Aaaaa Mert, gücenmek yok ama. Alinasin diye söylemedim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462329  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:31:00
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Çet mi?? :D
Ne haddime efenim, gidip biraz ses kaydından not çıkarıyım..
Estağfurullah ne alınması :) sadece çare düşünmekten yoruldum. Hemde çok

#3462331  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:31:49
mdloji yazdı:
MertDuman yazdı:Pardon sizde de kurulmuş anladım :D
Ben anlamadım sen nası anladın :D
Chat insanı olunca her şeyi anlıyor bünye :) ama gel gelelim dersleree
Kullanıcı avatarı

#3462333  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 00:32:17
MertDuman yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı: Ne haddime efenim, gidip biraz ses kaydından not çıkarıyım..
Düşünmezsen Bey gibi yaşa. Derdi nenem

#3462336  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:32:55
MertDuman yazdı:
mdloji yazdı:
Nece konuşuyo bu çocuk ben anlamıyorum :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462337  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:32:56
MertDuman yazdı:
mdloji yazdı:
Nece konuşuyo bu çocuk ben anlamıyorum :D

#3462341  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:35:40
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Aaaaa Mert, gücenmek yok ama. Alinasin diye söylemedim.
Düşünmezsen Bey gibi yaşa. Derdi nenem
Çok güzel söylemiş :)

#3462343  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 00:36:18
Mertduman kardeş sen ders kaydı dinleyecegine okula git dersi derste ögren normal notlarından da tekrar et okul birincisi bile olursun. Vaktini boşa harcama. Illa bişey dinleyeceksen radyo dinle hatta 'arkası yarın' dinle.

#3462359  gönderen xeyder
 09.02.2016 - 00:44:48
İşte sen şuan tukeniyorsuuuun...
İşte sen şuan tukeniyorsuuuun...😂
Kullanıcı avatarı

#3462362  gönderen aknetrent
 09.02.2016 - 00:47:56
MertDuman yazdı:
aknetrent yazdı:Bende zamanında ses kaydı cok dinlemiştim snrasında greksiz oldugunu anladm cnkü ses kaydı dinlerken dersi ezberleyemiyodum mtlaka sonrasında calısmam grektiği içn yok yere zamanın gidiyodu.bu yüzden calısacagın dersin textbookunu okuyup sınav aksamı kolaylık olması yönündende kitapdan özetler cıkarmanı öneririm bu sekilde daha efektif olur benim düşüncem
Ben daha çömezim bu arada :) yeniyim ve kavrayamadım bu fakülteyi daha, hep bir kalma korkusu var ve o yüzden dersi anlasamda dinliyorum :/ acaba kaçıncı sınıfta sürekli dinlediniz? Normal mi bu korku?
1.ve 2.sınıfta dersinde not tutmanın zor oldugu hocaları dinledim.bence derslere düzenli girip dikkatle dinleyip derste iyi not almaya calıs o zaman ses kaydına ihtiyacın kalmaz.eksikleride o derse yönelik kitaplarla hlledersin.ses kaydı cok vakit kaybı cnkü.msela fizyoda guytonı biyokimyada harperı okumak her zaman iyidir ses kaydı dinlemekden. hem sonrası içnde faydalı olur
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462386  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:56:29
tutancomeon yazdı:Mertduman kardeş sen ders kaydı dinleyecegine okula git dersi derste ögren normal notlarından da tekrar et okul birincisi bile olursun. Vaktini boşa harcama. Illa bişey dinleyeceksen radyo dinle hatta 'arkası yarın' dinle.
Normalde dersi dinleyen birisiyim. Seçmeli derslere bile giriyorum gerisini siz düşünün :) mesela dersten koptuğumu farkediyorum. O zamanda diyorum ya hoca önemli bir konu söylediyse. Onu geçtim ben kesik öğrenemiyorum yani olayı hikaye şeklinde anlıyorum maalesef. Bi parça eksik oldu mu korku başlıyor

#3462391  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:58:13
aknetrent yazdı:
MertDuman yazdı:
aknetrent yazdı:Bende zamanında ses kaydı cok dinlemiştim snrasında greksiz oldugunu anladm cnkü ses kaydı dinlerken dersi ezberleyemiyodum mtlaka sonrasında calısmam grektiği içn yok yere zamanın gidiyodu.bu yüzden calısacagın dersin textbookunu okuyup sınav aksamı kolaylık olması yönündende kitapdan özetler cıkarmanı öneririm bu sekilde daha efektif olur benim düşüncem
Ben daha çömezim bu arada :) yeniyim ve kavrayamadım bu fakülteyi daha, hep bir kalma korkusu var ve o yüzden dersi anlasamda dinliyorum :/ acaba kaçıncı sınıfta sürekli dinlediniz? Normal mi bu korku?
1.ve 2.sınıfta dersinde not tutmanın zor oldugu hocaları dinledim.bence derslere düzenli girip dikkatle dinleyip derste iyi not almaya calıs o zaman ses kaydına ihtiyacın kalmaz.eksikleride o derse yönelik kitaplarla hlledersin.ses kaydı cok vakit kaybı cnkü.msela fizyoda guytonı biyokimyada harperı okumak her zaman iyidir ses kaydı dinlemekden. hem sonrası içnde faydalı olur
Evet aslında sonuna kadar haklısınız. Gereksiz not tutuyorum ister istemez. Ama mutlaka tavsiyenizi deneyeceğim. Yorum yapan herkesten Allah razı olsun

#3462397  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 01:01:04
MertDuman yazdı:
tutancomeon yazdı:Mertduman kardeş sen ders kaydı dinleyecegine okula git dersi derste ögren normal notlarından da tekrar et okul birincisi bile olursun. Vaktini boşa harcama. Illa bişey dinleyeceksen radyo dinle hatta 'arkası yarın' dinle.
Normalde dersi dinleyen birisiyim. Seçmeli derslere bile giriyorum gerisini siz düşünün :) mesela dersten koptuğumu farkediyorum. O zamanda diyorum ya hoca önemli bir konu söylediyse. Onu geçtim ben kesik öğrenemiyorum yani olayı hikaye şeklinde anlıyorum maalesef. Bi parça eksik oldu mu korku başlıyor
kardeş sen sınıftan birine mi aşıksın yoksa :roll: