Pazartesi , Ekim 14 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

#3462251  gönderen mdloji
 08.02.2016 - 23:58:38
tutancomeon yazdı:
mdloji yazdı:
tutancomeon yazdı:tıp bu kadar zor değil ya :)
Tıp değil çalışmak zor :d
tus çalışmak her şeyden zor
Ben tus çalışmıcam evlenicem sizin düğünde kısmet çıkar mı bana ne dersin :d

Re: SES KAYDI DİNLEMEKTEN CİĞERİM SOLDU

#3462258  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:01:47
kamala yazdı:
mdloji yazdı:
kamala yazdı:hem derse giriyorsunuz hem kayıt yapıyorsunuz hem sonra dinliyorsunuz hem de çalışıyorsunuz ha vaybe yeni nesil bi garip
Bizim okulda tüm derslerin ses kaydını yazıya döküyolar bilgisayar üzerinden hem de.ne adamlar var ya Allah razı olsun :D Derslere girmeye gerek kalmıyo yani.
Ben inekliğinw giryorum o ayrı
bırakın notu ses kaydını ya minimum emekle geçmeye bakın gençliğinizi yaşayın tadını çıkarın zamanın.genele de söylüyorum sana da:)
Şu gençliğinizi yaşayın cümlesi arkasındaki eylemler beni eğlendirmio onu farkettim ders dinlerim daha iyi :d
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462268  gönderen tutancomeon
 09.02.2016 - 00:06:42
mdloji yazdı:
tutancomeon yazdı:
mdloji yazdı: Tıp değil çalışmak zor :d
tus çalışmak her şeyden zor
Ben tus çalışmıcam evlenicem sizin düğünde kısmet çıkar mı bana ne dersin :d
Kız tarafı uzman olmayana kız vermiyor ama erkek verebilirler heralde :)

#3462274  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:07:34
steteskobumsekil yazdı:
MertDuman yazdı:
steteskobumsekil yazdı: ben kurtulamadım dilerim sen kurtulursun bu bağımlılıktan :)
Ama gününüz ölmüyor mu hiç mi sıkıntı çekmediniz pre-klinikte :)
ölüyor tabi ölmez mi :D
ben genel olarak ev ve okul arası takılan asosyal bir tip olduğum için çok yakınmadım bu durumdan
ha rahatsız mıyım tabi ki, ses kaydı dinlemek gibi bir zorunluluğum olmasa keşke diyor muyum tabi diyorum
bakma buralarda bu ara vik vik öttüğüme cerrahi stajındayımda ondan hep :) yükü az ses kaydı az ;)

bir de bak insanlar textbook okuyor ben nerdeyse hiç okuyamıyorum
kötü bir şey
doktor olmak ses kaydıyla olmuyor ne yazık ki
ben aman hocanın derste dediği bir şeyi kaçırmış olmayayım diye vazgeçemiyorum ama sen iyi düşün ne kadar tez vazgeçersen o kadar iyi

bir de hocasına göre değişir hepsini dinleme mesela
bazısı resmen slaytı okur geçer onu dinlemediğini umuyorum

ilk 3 yıl da hep ezberle geç mantığı oluyor
aman temeli unutuyorsunuz diye çığırıyor hocalar stajlarda ama bizimki de hafıza ya Einstein nile ezberlemezmiş kitaba bakarmış insaf :D

dikkat et komitelerde sorular nasıl çıkıyor ses kaydı dinlemesen de yapabilir misin onu ayırt et gerisi ilk 3 yıl için teferruat bence
zaten çoğunu unutuyoruz yalan mı :)
Valla ne deseniz haklısınız ama tamam ya bakıracam diyorum, arkasından ya düşük alırsam? Ya ses kaydı almayınca anlamadığım yer olursa ? Moduna geçiyorum. Sonuç? Otur aç ses kaydını ve çalış.
Kullanıcı avatarı

#3462278  gönderen kamala
 09.02.2016 - 00:09:49
mdloji yazdı:
kamala yazdı:
mdloji yazdı: Bizim okulda tüm derslerin ses kaydını yazıya döküyolar bilgisayar üzerinden hem de.ne adamlar var ya Allah razı olsun :D Derslere girmeye gerek kalmıyo yani.
Ben inekliğinw giryorum o ayrı
bırakın notu ses kaydını ya minimum emekle geçmeye bakın gençliğinizi yaşayın tadını çıkarın zamanın.genele de söylüyorum sana da:)
Şu gençliğinizi yaşayın cümlesi arkasındaki eylemler beni eğlendirmio onu farkettim ders dinlerim daha iyi :d
helal dairesinden çık demedim; )
Kullanıcı avatarı

#3462282  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 00:10:46
kamala yazdı:
mdloji yazdı:
kamala yazdı:bırakın notu ses kaydını ya minimum emekle geçmeye bakın gençliğinizi yaşayın tadını çıkarın zamanın.genele de söylüyorum sana da:)
Helal dairesi Keyfe kafidir ama sonuna kadar da doldurmak lazım daireyi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462284  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:11:08
JimmyF_Mcnulty yazdı:Mert mert mert, Ah Mert,

sen kabul et artık dostum. Bu sensin. Alışmaya bak.
Tamam kabul ederim de, insanlıkran çıktım resmen gezmek nedir chat yapmak nedir unuttum maalesef
Kullanıcı avatarı

#3462285  gönderen JimmyF_Mcnulty
 09.02.2016 - 00:11:46
MertDuman yazdı:

Tamam kabul ederim de, insanlıkran çıktım resmen gezmek nedir chat yapmak nedir unuttum maalesef
Çet mi?? :D

#3462289  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:14:10
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı:

Ne haddime efenim, gidip biraz ses kaydından not çıkarıyım..

#3462294  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:15:13
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı:

ahaha :D mert sen çok abartmışın yavrum ama bak ben hem derse giriyom hem ses kaydı okuyorum hem slayt okuyorum hem özet bile çıkarıyorum hem kitap okuyorum hem haftada 2 gün geziyorum hem bol bol dedikodu yapıyorum arkadşlarımla hem aşık oluyorum hem drtusta bol bol takılıyorum hem 7 saat uyuyorum hem haftalık 2 dizimi izliyorum bazen artı bi film.sen napıyonn Allah aşkına :D

#3462298  gönderen MertDuman
 09.02.2016 - 00:18:13
mdloji yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı:
MertDuman yazdı: Tamam kabul ederim de, insanlıkran çıktım resmen gezmek nedir chat yapmak nedir unuttum maalesef
ahaha :D mert sen çok abartmışın yavrum ama bak ben hem derse giriyom hem ses kaydı okuyorum hem slayt okuyorum hem özet bile çıkarıyorum hem kitap okuyorum hem haftada 2 gün geziyorum hem bol bol dedikodu yapıyorum arkadşlarımla hem aşık oluyorum hem drtusta bol bol takılıyorum hem 7 saat uyuyorum hem haftalık 2 dizimi izliyorum bazen artı bi film.sen napıyonn Allah aşkına :D
Toplam 10 dersten ses kaydı dinleyince öyle oluyor, benimkisi bağımlılık gibi, KİM BİYOİSTATİSTİKTE SES KAYDI DİNLER Kİ!!! DOKTOR DERDİME BUL BİR ÇARE, ONA DOYAMIYORUM YAZ BİR REÇETE
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3462299  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:18:18
kamala yazdı:
mdloji yazdı:
kamala yazdı:bırakın notu ses kaydını ya minimum emekle geçmeye bakın gençliğinizi yaşayın tadını çıkarın zamanın.genele de söylüyorum sana da:)
haha adam beni çözmüş :D

#3462305  gönderen mdloji
 09.02.2016 - 00:20:34
MertDuman yazdı:
mdloji yazdı:
JimmyF_Mcnulty yazdı: Çet mi?? :D
Toplam 10 dersten ses kaydı dinleyince öyle oluyor, benimkisi bağımlılık gibi, KİM BİYOİSTATİSTİKTE SES KAYDI DİNLER Kİ!!! DOKTOR DERDİME BUL BİR ÇARE, ONA DOYAMIYORUM YAZ BİR REÇETE
Yuh oğlum hiç biyosistatistik çalışmadan atarak 70 bile alınıyor bizim fakültede. Sen ne ayaksın yavru kuş? Git bi snickers ye uçmuş sana tıp çaresiz acilen ses kaydını bırakmalısın tüm kayıt alan cihazlarını yak