Perşembe , Ekim 17 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Uzmanlıklar hakkında bilgiye ihtiyacım var.

#3372151  gönderen Sichern
 18.11.2015 - 00:43:40
Öncelikle herkese merhaba.Bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?

Doktor olan birinin yaşantısı nasıl oluyor?Yani mesela bir günü nasıl geciyor.Uzman olan birinin yasantısından bahsediyorum.Aslında herkes kendi uzmanlıgı ile ilgili cevabı yazsa konu hallolur ama biri cıkar da ben anlatırım deyip cogu uzmanlıgın yasantısını söylerse memnun oluruz tabii :D

Sonucta benim gelecegim o olacagı icin maasları hakkında da bilgi sahibi olmak en tabii hakkım ve bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.Maaş derken cok genis bir yelpaze oldu galiba en azından ankara gibi bir yeri düsünelim.Yardım edenlere tesekkürler.

:lol:
En son Sichern tarafından 18.11.2015 - 13:14:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#3372484  gönderen Sichern
 18.11.2015 - 11:40:24
79 okuma 0 cevap :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3372488  gönderen mikulicz
 18.11.2015 - 11:44:52
üzülme hocam unutulup gidecek bir başlık :))

#3372496  gönderen Sichern
 18.11.2015 - 11:59:43
mikulicz yazdı:üzülme hocam unutulup gidecek bir başlık :))

Neden hocam ya gayet yararlı bir sey olurdu.
Kullanıcı avatarı

Re: Uzmanlıklar hakkında bilgiye ihtiyacım var.

#3372501  gönderen mhurkan
 18.11.2015 - 12:03:58
Sichern yazdı:Öncelikle herkese merhaba.Bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?

Doktor olan birinin yaşantısı nasıl oluyor?Yani mesela bir günü nasıl geciyor.Uzman olan birinin yasantısından bahsediyorum.Aslında herkes kendi uzmanlıgı ile ilgili cevabı yazsa konu hallolur ama biri cıkar da ben anlatırım deyip cogu uzmanlıgın yasantısını söylerse memnun oluruz tabii :D

Sonucta benim gelecegim o olacagı icin maasları hakkında da bilgi sahibi olmak en tabii hakkım ve bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.Yardım edenlere tesekkürler.

Sitede hepsi sıkıntıları, acıları ile anlatılmakta. Hastaneler ve uzmanlık dallarının açıklandığı bölümlerimiz var. Maaş kısmı ise o kadar değişken ki kimsenin girmemesi normal.

Bu arada bu kadar geniş kapsamlı bir soruya birinin çıkıp sayfalarca yazı yazmasını beklemek çok ciddi iyimserlik gerektirir. :wink:

Re: Uzmanlıklar hakkında bilgiye ihtiyacım var.

#3372539  gönderen Sichern
 18.11.2015 - 13:13:11
mhurkan yazdı:
Sichern yazdı:Öncelikle herkese merhaba.Bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?

Sonucta benim gelecegim o olacagı icin maasları hakkında da bilgi sahibi olmak en tabii hakkım ve bu konuda bilgilendirilmek istiyorum.Yardım edenlere tesekkürler.

Sitede hepsi sıkıntıları, acıları ile anlatılmakta. Hastaneler ve uzmanlık dallarının açıklandığı bölümlerimiz var. Maaş kısmı ise o kadar değişken ki kimsenin girmemesi normal.

Bu arada bu kadar geniş kapsamlı bir soruya birinin çıkıp sayfalarca yazı yazmasını beklemek çok ciddi iyimserlik gerektirir. :wink:

Degiskenlik derken mesela ankara gibi bir yerde ne kadardır?

Cidden cok fazla iyimser biriyim :D