Cuma , Kasım 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3410527  gönderen sweetpearl
 24.12.2015 - 13:11:47
Siz anlaşın aranızda ben kaçtım.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3410535  gönderen JimmyF_Mcnulty
 24.12.2015 - 13:14:32
Cok akıllıca bir hareket, gerçekten.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Bazı sorularım var yardımcı olur musunuz?

#4139583  gönderen morello
 14.07.2018 - 22:22:33
Sichern yazdı:
14.11.2015 - 16:45:07
Ben 1. Dönem bir tıp ögrencisiyim istanbulda okuyorum.Doktorlara ve doktor yakını olanlara bir sorum var yardımlarınızı bekliyorum sizin 10 dknız benim ömrüme bedel lütfen yazmaktan kacınmayın.

Şimdi benim asıvl durumum su ben hem mühendisligi hemds tıbbı seviyorum.Tıp okursam temel bilimler alanında uzmanlasmak istiyorum.Ama gördugum kadarıyla temel bilimlere ne doktor parası ne de doktor prestiji var diyorlar.Bende düsünüyorum neden devam edeyim diye seviyorum diye mi?Tamam seviyorum ama sevdigim baska alternatifde var ve onda 6 sene+tus+uzmanlık zahmetine girmiyorum ama mühendislikte de is garantisi ve belli yaalardan sonra degersizlesme oluyor o nedenle bundan tek cıkıs yolum ikisindede gelecegim noktaya bakacagım ona göre karar verecegim.

1)Temel bilimlerde uzmanlasmıs birinin gunü nasıl geciyor?Mesai saatleri kac ve ne kadar tatili var?
2)Hayatınızdan memnun musunuz?Mühendis arkadaslarınıza imrendiginiz oldu mu?
3)Ne kadar maaş alıyorsunuz?
4)Temel bilimlerde uzmanlasmayı tavsiye eder misiniz?

Ben hasta isteniyorum ve dedigim gibi zaten hedefimde temel bilimler.Klinikte olsam hen cok daha yogun hemde fazla para alacagım biliyorum ama gerek yok.Tavsiyeleriniz nelerdir?Dedigim gibi sizin 10 dk nız benim ömrümü belirlememde yardımcı olcak.
Acaba ne karar verdin? Ben de şu an aynı kararsizliktayim, ne yapmak istedigimden bi turlu emin olamıyorum.