Pazartesi , Eylül 16 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Komite son 1 hafta nasıl çalışmalı

#3368062  gönderen drabcdef
 14.11.2015 - 00:03:03
Merhaba cuma günü komite sınavım var. Tıp 1. Sınıfım. Şu an birkaç konu haricinde eksiğim yok ama eski notları ne kadar okusam da unuttuğum kısımlar oluyor. Bu bir haftada nasıl çalışmalıyım sürekli notları hızlı hızlı okumam mı lazım ?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: Komite son 1 hafta nasıl çalışmalı

#3368073  gönderen drabcdef
 14.11.2015 - 00:08:49
exitus20 yazdı:Notları hızlı hızlı üç kere oku,çıkmış komite sorularını iki kere oku, bi kere de konularla ilgili tus sorusu bulursan oku
komite sorusu yok ama önceki dönemdeki öptenciler yazmamışlar. Bu sene yazalım falan diyolardı hatta. Çok büyük bi eksik olur mu komite ve tuşa bakmadan gitsem
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3368173  gönderen the_dr
 14.11.2015 - 01:34:42
mdloji yazdı:
the_dr yazdı:abiler ablalar görev sizi çağırıyor.

YIL 2008
Bir zamanlar O'nun da abileri ablaları vardı
(:
yok ben yazdım nurullahs kuzenimin günahını almayalım . 4. sınıfta okulu bırakıyordum abiler ablalardan yardım istedim . amuda mı kalkıp çalışayım mı diye sormadım.mdloji takıldığım noktayı çok yanlış anlamışsınız. abiler ablalar yardım edecekse bu noktalarda devreye girsin. bu kardeşimiz abiler ablalar yazmamış zaten benim bilinçaltımdan dışa vurum olmuş :)

mdloji yazdığım ana götürdün beni, kimse o noktaya gelmez inş. o abiler ablalar olmasaydı var ya... o abiler ablalar güzel bmw mercedeslerine binip gittiler , yeni nesle kaldık.

#3368205  gönderen mdloji
 14.11.2015 - 02:06:00
the_dr yazdı:
mdloji yazdı:
the_dr yazdı:abiler ablalar görev sizi çağırıyor.

YIL 2008
Bir zamanlar O'nun da abileri ablaları vardı
(:
yok ben yazdım nurullahs kuzenimin günahını almayalım . 4. sınıfta okulu bırakıyordum abiler ablalardan yardım istedim . amuda mı kalkıp çalışayım mı diye sormadım.mdloji takıldığım noktayı çok yanlış anlamışsınız. abiler ablalar yardım edecekse bu noktalarda devreye girsin. bu kardeşimiz abiler ablalar yazmamış zaten benim bilinçaltımdan dışa vurum olmuş :)

mdloji yazdığım ana götürdün beni, kimse o noktaya gelmez inş. o abiler ablalar olmasaydı var ya... o abiler ablalar güzel bmw mercedeslerine binip gittiler , yeni nesle kaldık.
The_dr seni alıntıladıdan ziyade the_dr sana alındı bildirimi hissettim sanki :roll:
Mesajının içeriğine değil de ablalar abiler olayına şey edeyim demiştim.