Salı , Eylül 17 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
doceb yazdı:
MertDuman yazdı:
doceb yazdı:amaaa mertt ben bunu sana küpaylan anlatmıstım ablam:) kızma kızma yaparsın bırakma dondurma çalış stres de yapma;)
abla senin dediklerin hala aklımın bir köşesinde, biraz daha kapsamlı soruyum dedim, yoksa senin yerin ayrı:)
eyvallah genç;) sen burdakı ablalara abılere de saygıda kusur etme ama espri candır;)
Ahahah galiba buranın havasına alışmadığımdan ortama ayak uyduramamış olabilirim :dd neyse ileriki dönemlere kadar alışırız artık :d ana teması tus sonuçta:d

#3345306  gönderen Alemdr
 22.10.2015 - 23:22:08
Bizde ne Komiteler bırakmıştık zamanında... ama mezun olduk sonra 1 ihtisas 2 doktora 1 aile hekimligi biraktim komitede neymiş..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3345307  gönderen Alemdr
 22.10.2015 - 23:22:41
Sıkma canını zaman su gibi.

#3345308  gönderen MertDuman
 22.10.2015 - 23:23:48
Alemdr yazdı:Bizde ne Komiteler bırakmıştık zamanında... ama mezun olduk sonra 1 ihtisas 2 doktora 1 aile hekimligi biraktim komitede neymiş..
ahaha aradığım cesaret :) vız gelir tırıs gider hesabı :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#3345311  gönderen Keramibeyamca
 22.10.2015 - 23:27:34
daha 3. sayfada seni kendilerine benzettiler genç geçmiş olsun :lol:
meritamon yazdı:
the_dr yazdı:çok ilgili ablalar abiler var , birazdan seninle ilgilenecekler.
sen neden ilgilenmiyosun
Dr mı hahaha hiç güleceğim yoktu :) dokunmayın thedr işi var BJK maçı var :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3345345  gönderen Doktorblue
 22.10.2015 - 23:58:40
Salla dersi filan.. En iyisi caliskan bir cocuk bul biraz rusvet ver caprazina gec
Kullanıcı avatarı

Re:

#3345388  gönderen Keramibeyamca
 23.10.2015 - 00:31:43
Doktorblue yazdı:Salla dersi filan.. En iyisi caliskan bir cocuk bul biraz rusvet ver caprazina gec
içinde dürüstlük göremedim sen dr olamazsın
Kullanıcı avatarı
MertDuman yazdı:Demeyin öyle, dışardan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama sizde bu yollardan geçmişsinizdir eminim:) en azından bir kısımını yaşamışsınızdır:)
.

Yaa Bi kere derhal cıkmış komite sorularını al. Onlarla çalış. Ayrıca notları günü gününe oku.. Cünkü senin alt yapın yok. Ki merak etme Türkiye'de verilen eğitimle bizimde alt yapımız yoktu 😂 Emin ol dnm 1 lerin hepsi abi anlamıyorum ama ezberleyip geciyorum der.. Raat ol olum🙃
Kullanıcı avatarı
olum bosver birak bu isleri. bi donerci ac, geceden bayatlamis tavuklari aralarina bol bol domates biber iteleyerekten doner miline diz. sonra uzerine cik, iyice zipla yerlessin. sabah 10 gibi dukkani ac, doner ayran 5 tl'den basla. 6 seneye sermayeni 2ye katlamis olursun. sonra arkadaslarin doguya mecburi hizmete giderken sen asagi mahalleye ikinci dukkani da acarsin. ordan yurur gidersin...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3345434  gönderen Doktorblue
 23.10.2015 - 01:05:55
Keramibeyamca yazdı:
Doktorblue yazdı:Salla dersi filan.. En iyisi caliskan bir cocuk bul biraz rusvet ver caprazina gec
içinde dürüstlük göremedim sen dr olamazsın
Evet dr diilim av im
Pia90 yazdı:
MertDuman yazdı:Demeyin öyle, dışardan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama sizde bu yollardan geçmişsinizdir eminim:) en azından bir kısımını yaşamışsınızdır:)
.

Yaa Bi kere derhal cıkmış komite sorularını al. Onlarla çalış. Ayrıca notları günü gününe oku.. Cünkü senin alt yapın yok. Ki merak etme Türkiye'de verilen eğitimle bizimde alt yapımız yoktu 😂 Emin ol dnm 1 lerin hepsi abi anlamıyorum ama ezberleyip geciyorum der.. Raat ol olum🙃
Çıkmış sorular var elimde son 2-3 yılın hepsi, valla artık dediğiniz gibi akışına bırakıyorum :d
acilci_haji yazdı:olum bosver birak bu isleri. bi donerci ac, geceden bayatlamis tavuklari aralarina bol bol domates biber iteleyerekten doner miline diz. sonra uzerine cik, iyice zipla yerlessin. sabah 10 gibi dukkani ac, doner ayran 5 tl'den basla. 6 seneye sermayeni 2ye katlamis olursun. sonra arkadaslarin doguya mecburi hizmete giderken sen asagi mahalleye ikinci dukkani da acarsin. ordan yurur gidersin...
Ee sen niye yapmadın madem :D ben parasında değilim diye belirttim ama :D