Cumartesi , Ekim 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re:

#3340028  gönderen MertDuman
 18.10.2015 - 18:05:16
Keramibeyamca yazdı:tüm başarılarımı dnm1 deki -tıbbı açıktan bitirme modeli- ne borçluyum
bayağı rahat geçmiş galiba :D keşke bende de öyle olsa :d

#3340062  gönderen buccinator
 18.10.2015 - 18:59:39
1. Sınıfta böyle soruları bende soruyodum üst dönemlere zamanla çalışma stili vs oturuyor sana tavsiyem çalışmaktan kaçma her sınıfın kendi içinde senin bir sonraki dönemde görcegin dersler için temel oluşturuyor Biyokimya lipincottan çalış sınava az kala notlara yoğunlaş dönem 2 ve 3 te textbook mutlaka oku ve burada gez toz diyenlere kulak asma kendileri okurken muhtemelen dedikleri gibi sosyal olduklarını düşünmüyorum herseyi tadında yap ama mutlaka günü gününe düzenli ve çalışmayı severek çalış çalış çalış
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3340068  gönderen MertDuman
 18.10.2015 - 19:04:54
buccinator yazdı:1. Sınıfta böyle soruları bende soruyodum üst dönemlere zamanla çalışma stili vs oturuyor sana tavsiyem çalışmaktan kaçma her sınıfın kendi içinde senin bir sonraki dönemde görcegin dersler için temel oluşturuyor Biyokimya lipincottan çalış sınava az kala notlara yoğunlaş dönem 2 ve 3 te textbook mutlaka oku ve burada gez toz diyenlere kulak asma kendileri okurken muhtemelen dedikleri gibi sosyal olduklarını düşünmüyorum herseyi tadında yap ama mutlaka günü gününe düzenli ve çalışmayı severek çalış çalış çalış
tavsiyen için gerçekten teşekkür ederim evet çalışmasam içimde bi ukte kalıyor, lipincotta gelince çevirisi yanlış diyorlar ondan bakmadım sizce bakmalı mıyım?