Perşembe , Ekim 17 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re: 2. sınıfta sınıfta kalmak?

#3279001  gönderen levent25
 05.08.2015 - 22:36:06
ben ne bütler ne yaz okulları gördüm ama çok şükür zamanında biitirdim. umarım sen de geçmişsindir. emin ol kalsan bile çokta kafaya takılacak bir durum değil. ne uzatan arkadaşlar şimdi benden daha güzel yerlerde asistanlık yapyorlar.

#3279071  gönderen fadimed
 06.08.2015 - 01:50:38
Nisanlim kaldi benimde o zamn hayatının sonu gibi geliyordu ona benden bir sınıf alt olacakti arkadaslarindan ama suan alti cok sukur hic bi stajda kalmadi sınıfta kamayan cogu arkadasi ile beraber intern....geçti gitti o an dunyanin sonu gibi geliyor ama sona yaklastikca aman be hic bişeyde olmadi diyorsun.... tek sikknti o gune kadr cok rahat olan kisi ondan sonra girdigi her sınav a korkarak giriyor asiri bi anksiyete olusmustu birkikte atlattik ben onunla butun fakulteyi yeniden okudum o oldu :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3285427  gönderen smnltn
 15.08.2015 - 04:39:01
Eee sonuç ne oldu? Geçti mi?

#3293869  gönderen minikbalik
 23.08.2015 - 16:35:47
smnltn yazdı:Eee sonuç ne oldu? Geçti mi?
Kaldım.

#3294117  gönderen smnltn
 23.08.2015 - 22:26:31
minikbalik yazdı:
smnltn yazdı:Eee sonuç ne oldu? Geçti mi?
Kaldım.
:(

Re:

#3294185  gönderen serkanbastemir
 23.08.2015 - 23:02:43
2. ve 4. sınıfta kalmış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ''hayatta hiç bir olay senin sağlığından daha önemli değil'' Belki klişe bir söz ama inan bana geçiyor bütün zorluklar. Evet belki tusa geç gireceksin ama hiç bir anlamı yok bunun. Ben iki yıl kaybettim. ama şimdi ''iyi ki o zorlukları yaşamışım '' diyorum. Hayat herkese aynı açıdan bakmıyor. Herkes kendi yaşadığını bilir. Sınıf arkadaşım benden önce bitirdi ve asistanlığı sırasında kırım kongodan vefat etti. Bunu neden mi söylüyorum? '' şükür mekanizmasını'' arada devreye sokmak lazım. Sıkma canını...

Re:

#3294195  gönderen minikbalik
 23.08.2015 - 23:07:11
serkanbastemir yazdı:2. ve 4. sınıfta kalmış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ''hayatta hiç bir olay senin sağlığından daha önemli değil'' Belki klişe bir söz ama inan bana geçiyor bütün zorluklar. Evet belki tusa geç gireceksin ama hiç bir anlamı yok bunun. Ben iki yıl kaybettim. ama şimdi ''iyi ki o zorlukları yaşamışım '' diyorum. Hayat herkese aynı açıdan bakmıyor. Herkes kendi yaşadığını bilir. Sınıf arkadaşım benden önce bitirdi ve asistanlığı sırasında kırım kongodan vefat etti. Bunu neden mi söylüyorum? '' şükür mekanizmasını'' arada devreye sokmak lazım. Sıkma canını...
Deniyorum. Teşekkür ederim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3294359  gönderen DrClarkson
 24.08.2015 - 00:25:09
serkanbastemir yazdı:2. ve 4. sınıfta kalmış biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki 'hayatta hiç bir olay senin sağlığından daha önemli değil' Belki klişe bir söz ama inan bana geçiyor bütün zorluklar. Evet belki tusa geç gireceksin ama hiç bir anlamı yok bunun. Ben iki yıl kaybettim. ama şimdi 'iyi ki o zorlukları yaşamışım ' diyorum. Hayat herkese aynı açıdan bakmıyor. Herkes kendi yaşadığını bilir. Sınıf arkadaşım benden önce bitirdi ve asistanlığı sırasında kırım kongodan vefat etti. Bunu neden mi söylüyorum? ' şükür mekanizmasını' arada devreye sokmak lazım. Sıkma canını...
Cok dogru ... Allah hepimizin hakkında en hayırlısını nasip etsin inşallah .
Kullanıcı avatarı

Re:

#3294379  gönderen kamala
 24.08.2015 - 00:46:33
şu 5 yıl önce kendini görsen ne derdin başlığı aklıma geldi.5 yıl sonra bu haline güleceksin zamanında bitirme tusa geçikme falan önemli değil.mutlu olabilmek önemli.zamanında bitiren herkes bulutların üzerinde gezmiyor.

#3294490  gönderen nandinho
 24.08.2015 - 02:37:36
Kardeş sıkma canını,tıpta ilk ya da son kalan kişi sen değilsin,elbet bu günler de geçer.Yeni arkadaş ortamına uyum sağlaman ve düzenli çalışman gerekiyor.Sınıfı geçtikten sonra bu olayı tatlı bir anı olarak hatırlayacağını umut ediyorum.Ailen de umarım anlayışla karşılar,bazen beklemediğin şeyler olabiliyor bu tıp hayatında.
Kullanıcı avatarı

#3294541  gönderen elsco
 24.08.2015 - 10:28:00
minikbalik yazdı:Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.
sevgili minikbalık, büyük balık küçük balığı yutar ama akvayumunuzda bütün balıklar minik; yani herkes sizinle aynı kaygıyı paylaşıyor. 4. sınıfta neredeyse tüm stajlardan kalmış bir abin olarak diyorum ki, bitiyor. Herhalukarda bu okul bitiyor. 2. sınıfı boş geçmek yerine özellikle fizyolojiyi anatomiyi iyi öğrenerek değerlendirebilirsin.

#3294996  gönderen minikbalik
 24.08.2015 - 22:01:36
elsco yazdı:
minikbalik yazdı:Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.
sevgili minikbalık, büyük balık küçük balığı yutar ama akvayumunuzda bütün balıklar minik; yani herkes sizinle aynı kaygıyı paylaşıyor. 4. sınıfta neredeyse tüm stajlardan kalmış bir abin olarak diyorum ki, bitiyor. Herhalukarda bu okul bitiyor. 2. sınıfı boş geçmek yerine özellikle fizyolojiyi anatomiyi iyi öğrenerek değerlendirebilirsin.
Kendimi çok yalnız ve mutsuz hissediyorum. Zamanla geçeceğini umuyorum. En azından dediginiz gibi ogrenmeye çalışırım. Ailem başta aşırı kızdı. Şimdilerde ise arada bir hatirlatmalar yapıyorlar. Bir de yasaklar koyuyorlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3294998  gönderen cankus
 24.08.2015 - 22:04:31
en kötüsü de arkadaşların mezun olurken sen 5.sınıfı bitirip intern olmaya çalışıyorsun. sonra onlar çalışmaya başlayıp para kazanırken bazıları tusu kazanırken sen internlük yapıyorsun.
Kullanıcı avatarı

#3295087  gönderen dankaufman
 24.08.2015 - 22:57:39
2 gerçekten zordur, moralini bozma sınıfta kalmak dünyanın sonu değil. elinde olmayan şeyler için kafaya takmaya gelmez. okulu bitir yeter önemli olan tus çünkü
Kullanıcı avatarı

#3295679  gönderen azmop
 25.08.2015 - 20:39:37
dea- yazdı:
minikbalik yazdı:
dea- yazdı:Ben de ikiyi tekrar ettim. Ama 80 kişiye yakın kalmıştık sanki. O yüzden kendimi kötü hissetmedim.

Nasıl olacak ki? Ailem de çok tepki gösterdi henüz belli olmamasına rağmen.
Ben ailemi aradım. Sınıfta kaldım herşeyimi alıp geleyim mi yeniden sınava girerim dedim(çünkü tıp istemiyordum), okuldan atılana kadar dene dediler. Bizimkiler bana hayatımın hiç bi döneminde ders çalış demedi. O yüzden sanırım rahattım.

ahahahhha ben mesajı okuyunca kendimi gördüm