Perşembe , Ekim 17 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

2. sınıfta sınıfta kalmak?

#3278510  gönderen minikbalik
 04.08.2015 - 23:20:20
Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: 2. sınıfta sınıfta kalmak?

#3278514  gönderen Conrad_uA
 04.08.2015 - 23:23:16
minikbalik yazdı:Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.
boşver üzülme 6 senede bitirdim bu yıl asistanlığa başlıyorum 3-4 senelik kaybım var önemli olan 6 senede bitirmen değil tus belasını geçmek
Kullanıcı avatarı

#3278518  gönderen eren70
 04.08.2015 - 23:23:59
Conrad_uA yazdı:
minikbalik yazdı:Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.
boşver üzülme 6 senede bitirdim bu yıl asistanlığa başlıyorum 3-4 senelik kaybım var önemli olan 6 senede bitirmen değil tus belasını geçmek
hocam siz acilde asistan değil miydiniz?

#3278521  gönderen Conrad_uA
 04.08.2015 - 23:26:35
eren70 yazdı:
Conrad_uA yazdı:
istifa ettim ortopediye başladım
Kullanıcı avatarı

#3278524  gönderen eren70
 04.08.2015 - 23:27:19
Conrad_uA yazdı:
eren70 yazdı:
Conrad_uA yazdı: boşver üzülme 6 senede bitirdim bu yıl asistanlığa başlıyorum 3-4 senelik kaybım var önemli olan 6 senede bitirmen değil tus belasını geçmek
umarım orada mutlu olursunuz

#3278525  gönderen Conrad_uA
 04.08.2015 - 23:28:41
eren70 yazdı:
Conrad_uA yazdı:
eren70 yazdı: hocam siz acilde asistan değil miydiniz?
umarım orada mutlu olursunuz
tşkler inş
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3278539  gönderen Rajoah
 04.08.2015 - 23:40:59
Kalmak senin için heyecanlı olmuş ☺
Ben de tek dönemlik dersten kalmıştım. Çok kötüydü , derse gideyim desen haftada 1 gün dersim vardı sadece. Neyse 1 hafta sonra tek derse af çıkmıştı kurtulmustum
Kullanıcı avatarı

#3278543  gönderen dea-
 04.08.2015 - 23:45:21
Ben de ikiyi tekrar ettim. Ama 80 kişiye yakın kalmıştık sanki. O yüzden kendimi kötü hissetmedim.

#3278544  gönderen minikbalik
 04.08.2015 - 23:46:22
Rajoah yazdı:
Kalmak senin için heyecanlı olmuş ☺
Ben de tek dönemlik dersten kalmıştım. Çok kötüydü , derse gideyim desen haftada 1 gün dersim vardı sadece. Neyse 1 hafta sonra tek derse af çıkmıştı kurtulmustum
Komite sistemi bizim. Zaten kimse benden finale kalmamı bile beklemediği için bu kadar heyecan yaptim. :(
En son minikbalik tarafından 05.08.2015 - 00:14:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

#3278557  gönderen minikbalik
 05.08.2015 - 00:03:22
dea- yazdı:Ben de ikiyi tekrar ettim. Ama 80 kişiye yakın kalmıştık sanki. O yüzden kendimi kötü hissetmedim.

Nasıl olacak ki? Ailem de çok tepki gösterdi henüz belli olmamasına rağmen.
Kullanıcı avatarı

#3278560  gönderen dea-
 05.08.2015 - 00:05:43
minikbalik yazdı:
dea- yazdı:Ben de ikiyi tekrar ettim. Ama 80 kişiye yakın kalmıştık sanki. O yüzden kendimi kötü hissetmedim.

Ben ailemi aradım. Sınıfta kaldım herşeyimi alıp geleyim mi yeniden sınava girerim dedim(çünkü tıp istemiyordum), okuldan atılana kadar dene dediler. Bizimkiler bana hayatımın hiç bi döneminde ders çalış demedi. O yüzden sanırım rahattım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3278563  gönderen minikbalik
 05.08.2015 - 00:07:27
dea- yazdı:
minikbalik yazdı:

Ben ailemi aradım. Sınıfta kaldım herşeyimi alıp geleyim mi yeniden sınava girerim dedim(çünkü tıp istemiyordum), okuldan atılana kadar dene dediler. Bizimkiler bana hayatımın hiç bi döneminde ders çalış demedi. O yüzden sanırım rahattım.
Tıp okumak benim en büyük hayalimdi. İstemedigimden falan değil. Kimse bırak demiyor , ama uzatmama tahammülleri yok. :(
Kullanıcı avatarı

2. sınıfta sınıfta kalmak?

#3278572  gönderen kutsaclirapunzel
 05.08.2015 - 00:14:55
[quote:="minikbalik"]Birinci sınıfta 80 küsür ortalamam olmasına rağmen bu yıl sınıfta kalma tehlikem var. Büt sonuçları aciklanmadi ve heyecan yaptığım için bute kaldim. Butte de daha fazla heyecan yaptim. Çok fazla umudum yok. Moralim çok bozuk, yerli yersiz agliyorum. Ne yapmalıyim bilmiyorum.[/quote:]

2 kolay bi sınıf değil. Tekrar kalmamaya bak. Hiç bute girmedim bilmiyorum ama dünyanın sonu da değil. Arkadaşlarımı gorurum üzülürüm dersen de valla ben de lise arkadaşlarımın İngilizcesi kotuydu hazırlık muafiyetini geçemezler diye sınava girmedim. Ama meğer çakallık edip kursa gitmişler kursa sorular çok adil üniversitem tarafından verilmiş. Geçtiler. Ertesi yıl onları görünce uzulmedim. Çünkü daha iyi arkadaşlar edindim. Hiç öyle düşünme. Zaten çoğu da 4te pediatriye takıldı. Yollarımız kesişti. Sen dediğim gibi daha kalmamaya bak. 2de kalırsan bu 3 ve 4 de kotu olacak anlamına gelmez. 2 bence 4 ten sonra en zor yıl.

#3278577  gönderen minikbalik
 05.08.2015 - 00:20:16
kutsaclirapunzel yazdı:
2 kolay bi sınıf değil. Tekrar kalmamaya bak. Hiç bute girmedim bilmiyorum ama dünyanın sonu da değil. Arkadaşlarımı gorurum üzülürüm dersen de valla ben de lise arkadaşlarımın İngilizcesi kotuydu hazırlık muafiyetini geçemezler diye sınava girmedim. Ama meğer çakallık edip kursa gitmişler kursa sorular çok adil üniversitem tarafından verilmiş. Geçtiler. Ertesi yıl onları görünce uzulmedim. Çünkü daha iyi arkadaşlar edindim. Hiç öyle düşünme. Zaten çoğu da 4te pediatriye takıldı. Yollarımız kesişti. Sen dediğim gibi daha kalmamaya bak. 2de kalırsan bu 3 ve 4 de kotu olacak anlamına gelmez. 2 bence 4 ten sonra en zor yıl.
İnşallah dediginiz gibi olur. Ben de sizin gibi bilinçli şekilde hazırlık okudum ve diğer arkadaşlar da aynen dediginiz gibi geçti. Ancak o zaman kötü hissetmemistim, hazırlık okudum diye pişman da olmadim Fakat bu his çok farklı, cok berbat. :(