Salı , Ekim 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Kullanmadığınız kitaplar

#3272433  gönderen eNick
 28.07.2015 - 16:00:20
arkadaşlar merhaba. malatyada tıp kazanan bir arkadaş için tıp1 kitaplarına ihtiyacımız var. sobottaydı, guytondı böyle temel kitaplarını bağışlamak isteyenler varsa bu başlığa yazabilirler mi?

kargo işi karşı ödemeli olacak, malatyada bir arkadaş teslim alıp kitapları ilgili kişiye ulaştıracak.

arkadaşımızın maddi olanakları pek iyi değil. bana sordular; eski kitaplarım çoktan gitmiş olduğu için ben yardımcı olamadım. aklıma burası geldi.

herkese saygılar sevgiler.

(öm ile de iletişime geçebilirsiniz.)

Re: Kullanmadığınız kitaplar

#3272436  gönderen fadimed
 28.07.2015 - 16:04:14
Bende netter var veririm ama tusdan sonra yollarim... guyton ve anatomi sozlugu gibi bir kac kitap daha vardi onu birine verdim kendi fakultemden birinci sinjflar zaten gec basliyor hemen ihtiyaclarida olmaz eger bulamazsaniz ben yollarim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3272439  gönderen eNick
 28.07.2015 - 16:10:58
fadimed yazdı:Bende netter var veririm ama tusdan sonra yollarim... guyton ve anatomi sozlugu gibi bir kac kitap daha vardi onu birine verdim kendi fakultemden birinci sinjflar zaten gec basliyor hemen ihtiyaclarida olmaz eger bulamazsaniz ben yollarim
teşekkürler fadimed. eğer atlas vs. eksik kalanlar olursa sana ulaşacağım. :)

#3293800  gönderen efruze
 23.08.2015 - 14:33:29
guyton fizyoloji harper biyokimya vs. temel kitapları fotokopilerini dağıtan yerler de var bulamazsa bu yolu da düşünebilir.ayrıca internette online 2 el kitap satışı yapan nadir kitap adında bi site de var ordan da aradığınızı bulabilirsiniz ben öyle yapmıştım vakti zamanında :)