Salı , Ekim 22 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re: 1. sınıf final için tavsiye

#3200929  gönderen isilozek5
 10.05.2015 - 23:44:25
nickthechopper yazdı:Hiçbişey çalışmamış veya çalışmayacak olsan bile muhakkak çıkmış sorulara bak.
Evet ya herkes çıkmış sorularda hemfikir heralde. Zaten düşününce sene başında giren sonra bir daha dersi olmayan iletişim,halk sağlığı, tıbbi biyoloji derslerinin hocaları tekrar soru hazırlamakla uğraşmazlar gibi geliyor bana da
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3200930  gönderen isilozek5
 10.05.2015 - 23:48:18
Bir de işin açığı , çıkmışlara baktım iyi güzel ama sonrasında nasıl calışıcam o kısmı hala muamma. Yani bir sürü ders var hangi birine bakıcam neye göre çalışcam okuyup geçicek miyim.... Anlayacağınız kafamda deli sorular :D
Kullanıcı avatarı

#3200947  gönderen tabibehanim
 11.05.2015 - 00:06:07
isilozek5 yazdı:Bir de işin açığı , çıkmışlara baktım iyi güzel ama sonrasında nasıl calışıcam o kısmı hala muamma. Yani bir sürü ders var hangi birine bakıcam neye göre çalışcam okuyup geçicek miyim.... Anlayacağınız kafamda deli sorular :D
yaf sen tıpı nası kazandın
Kullanıcı avatarı

#3202540  gönderen mhurkan
 12.05.2015 - 11:43:48
tabibehanim yazdı:adamlar nası çalışcağını bilmiyor nası giriyor bu fakülteye anlamıyorum
Uslübe dikkat edelim lütfen. Bu forumda, forum kurallarına uyarak herkes istediğini, sorar ve danışır.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3206932  gönderen isilozek5
 16.05.2015 - 00:44:12
mhurkan yazdı:
tabibehanim yazdı:adamlar nası çalışcağını bilmiyor nası giriyor bu fakülteye anlamıyorum
Uslübe dikkat edelim lütfen. Bu forumda, forum kurallarına uyarak herkes istediğini, sorar ve danışır.
Teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı

#3238019  gönderen sestod
 14.06.2015 - 11:31:21
şu an LYS nasıldır bilmiyorum ama eskiden ÖSS ile tıp eğitimi arasında dünyalar kadar fark vardı. ÖSS'de bir kez bile konu okumadan sadece test çözerek sayılı üniversitelerden birine girbilmiştim. Ama Tıp eğitimi öyle değil. derste dinledikleriniz aklınızda kalmasına yetmiyor. Tabi yine azıcık bir çalışmayla sınırdan sınırdan geçtim sınıfları ama TUS gelip çatınca güne 12 saatleri gördüğümü hatırlıyorum.

Üniversite sınavına çalışmakla Tıp okumak, tıp okumakla TUS çalışmak tamamen farklı şeyler. Bu şekilde yargılamak doğru olmaz...

#3263108  gönderen isilozek5
 15.07.2015 - 21:02:59
sestod yazdı:
şu an LYS nasıldır bilmiyorum ama eskiden ÖSS ile tıp eğitimi arasında dünyalar kadar fark vardı. ÖSS'de bir kez bile konu okumadan sadece test çözerek sayılı üniversitelerden birine girbilmiştim. Ama Tıp eğitimi öyle değil. derste dinledikleriniz aklınızda kalmasına yetmiyor. Tabi yine azıcık bir çalışmayla sınırdan sınırdan geçtim sınıfları ama TUS gelip çatınca güne 12 saatleri gördüğümü hatırlıyorum.

Üniversite sınavına çalışmakla Tıp okumak, tıp okumakla TUS çalışmak tamamen farklı şeyler. Bu şekilde yargılamak doğru olmaz...
Bakış açınız ve yaklaşımınız çok doğru gerçekten. Çok teşekkürler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009