Perşembe , Eylül 19 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...
Kullanıcı avatarı

Re:

#3181051  gönderen azmop
 21.04.2015 - 20:29:08
buccinator yazdı:
Neutras yazdı:
supersamo48 yazdı: peki hocam şuan ki iyi notların getirdiği bilgi birikimi hedefleri yüksek olanlar için işe yarar mı sizce?
Yarayabilir ancak öyle çok büyük etki etmez. Bunun yerine yukarıda denildiği gibi önemli konuların genel hatlarını anlamaya çalış ve kendini tıp dışı alanlarda geliştirmeye çalış, emin ol üniversiteyi bitirip iş hayatına atıldığında bu diğer uğraşların sana daha çok yardımcı olacak.

Komite çalışırken konular çok detay geliyor bana bunları ezberlesekte ileride çok işe yarayıp yaramama konusunda ciddi endişem var
aynısını bende diyorum tıbbi biyo bence saçma ders o kadar uzun ve karışık ki patolojisini ve mantığını öğretmeden dna açan proteinleri boş yere ezberliyoruz
ha saçma diyerek hata mı ediyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
azmop yazdı:
drcbklyn yazdı:Boşver textbooku git tıpı bırak ne güzel daha yolun başındasın.... git eczacı ol
eczacılıkta da müfredat aynı gibi
Müfredat ı daha zor olsa nile ki değil bitirince keyfine bakar dünya turu düzenler heryıl başka yerleri anlatırsın bilmem anlatabildimmi..]
Kullanıcı avatarı
drcbklyn yazdı:
azmop yazdı:
drcbklyn yazdı:Boşver textbooku git tıpı bırak ne güzel daha yolun başındasın.... git eczacı ol
eczacılıkta da müfredat aynı gibi
Müfredat ı daha zor olsa nile ki değil bitirince keyfine bakar dünya turu düzenler heryıl başka yerleri anlatırsın bilmem anlatabildimmi..]
tabi babam fabrikatörse olurum eczacı ne de olsa hastane karşısı 3 milyon tl devren eczane satın alır bende aylık 50 bin net kazanırım böylece dünya turuna çıkarım

Re:

#3181398  gönderen drahebarak
 22.04.2015 - 02:38:14
Josh yazdı:
varicellaaaa yazdı:tıp fakültesini kazanacak kadar potansiyelin varda

kazandıktan sonra ne yapacağına dair bir fikrin yokmu

sen onun bunun tavsiyesiylemi hayatına yön vereceksin

soru: kaynak kitap okumanın faydası olurmu

cevap: faydası olacağını sende adın gibi biliyorsun

herşeyi ucuzlaştırıp bir iki cümlelik hikayeye dönüştürmeyin
§§§§§§§§

Re:

#3181399  gönderen sparka
 22.04.2015 - 02:45:28
ortalamayı ucundan geçecek kadar komiteye çalıştıktan sonraki ders çalışmalar israftır temel bilimlerde. Sınıfı geçecek yeterli notu aldıktan sonra
spor gitar halı saha sinema tiyatro siyaset muhabbeti karı kız bira nargile vs. yapabildiğin kadar yap. Sonra zaten kendini tıpın dışına atmak istesen de atamican zaten.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
azmop yazdı:
drcbklyn yazdı:
azmop yazdı: eczacılıkta da müfredat aynı gibi
tabi babam fabrikatörse olurum eczacı ne de olsa hastane karşısı 3 milyon tl devren eczane satın alır bende aylık 50 bin net kazanırım böylece dünya turuna çıkarım

görende hepsinin babası fabrikatör sanacak.. ama 2 yıl sonra hepsi fabrikatör yada mütahit oluyo o ayrı mesele.... ya kazandıkları parada gözüm yok ama rahat meslek yani bunu kast etmeye çalişiyorum ... ötesi beni enterese etmez