Pazar , Ağustos 18 2019
1. 2. ve 3. sinif ogrencilerine ozel...

Re: Birinci sınıfta kaldım

#4291649  gönderen dilara1990
 25.07.2019 - 23:26:58
Esmeyengül yazdı:
11.07.2019 - 14:03:10
dilara1990 yazdı:
11.07.2019 - 00:54:43
Bende 9 yıl da bitirdim +1 yıl da hazırlık :D ne yani napalim ölelim mi.biraz moral biraz daha çalışmayla düzelir.cok sukur şuan istediğim yerde mutluyum :roll:
Peki nasıl baş ettiniz bu psikolojiyle? Yani herkes üst dönem olurken onların bakışları
Sonra alt dönemlerle aynı sınıfı okumak..
Onlarda Bi yana diğer yılları ve TUS u nasıl hallettiniz ben bu yorgunlukla onları nasıl yapacağımı bilemiyorum açıkçası.
Meşgul ediyorum kusura bakmayın lütfen sadece tecrübeli birinden tavsiye almak istiyorum.
Nasıl mi baş ettim.hepsinden nefret ettim kendimi izole ettim ilk başta.sonra bu daha da beni negatif etkiledi.daha sonra benim gibi uzatan yabancı bir arkadaş vardi hep onunla takildim.benim gibiydi hemde çabalıyordu hemde eglnceliydi.depresyon icinde ilaç kullandım.sonra baktım ki boşuna kalmışım onca yıl.meger depresyondaymışım.sonrasinda okul uzatmadım.ama insanlar hakkındaki düşüncem kalıcı olarak değişti.herkesin ne kadar bencil karaktersiz iğrenç olduklarını dusunuyorum.o sebeple ki belki de pediatriyi seçtim.cocuklari seviyorum.ins iyi ve hakkıyla yapabilirim bu işi.o kadar da kötü değil insanlar aslında.suan sana kötü geliyorlardir muhtemelen.insanlarin dogasi böyle kabul et ve bosver :-) boşvermek çoğu şeyin ilaci
Kullanıcı avatarı

Re: Birinci sınıfta kaldım

#4297206  gönderen DrKEF
 13.08.2019 - 01:46:55
Şuan 7.senesine giren,4.sınıfa geçen tanıdığım var. 9 yılda bitirmiş olacak fakülteyi
Asistanlıkta 2-3 yıl kaybedenler hatta bazen 4 yıl kaybedenler var.
Özetle senle aynı durumda olan çok insan var,çok dert etme,tecrübe diyip yoluna bak.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009