Klinikler hakkında sorular, klinikleri tanıyalım v.s...

Re:

#3013198  gönderen mehmetc24
 13.10.2014 - 20:24:58
johncartermd yazdı:
mehmetc24 yazdı:kardıyo ıstıfalı derma asıstanı olarak kesınlıkle kardıyolojının yazılacak bı bolum oldugunu dusunmuyorum ozellıkle turkıyede
katılmıyorum :D
Johncartermd katilsanda katilmasanda gercek bu sende biliyorsun tamam sen mutlusundur belki ama bolumdeki kardiyoloji asistanlatinin ne kadari mutlu sen soyle benim istifa ettigim yerde cogunluk keske yazmasak diyordu

#3013212  gönderen Manert
 13.10.2014 - 20:36:31
dranestezi26 yazdı:
Manert yazdı:
dranestezi26 yazdı: Bu mesajdan anladiginiz bu ise sizin icin gercekten cok uzuldum.
Kendimi bu sitede binlerce kere ifade ettim,siz dahil kimse anlamadı.herkese temel bilim,halk sagligi,rahat bölüm yazın demiyorum ben.zor bölüm seçenlere de enayi demiyorum.diyorumki secmek isteyenlerden cok cok azi ideali icin seciyor,iste onların ben ayağını bile öperim,ama cogu parasına,egosuna,havasına kapılıyor ve bir ömür boyu mutsuz olup halkı da mutsuz ediyor.bunlar icin sececekler secmesinler,idealistim diye de ayak yapmasınlar diyorum.kimseye hakaret etmiyorum ama oyle algılanıyorum.herkes sana ne,herkes istediğini seçer diyor bana ama esseklik ben de iste kimsenin mutsuz olmasına seyirci kalamıyorum.
Hocam oyle dusunuyor olabilirsiniz, o zaman dusundugunuzu yansitamiyorsunuz. Tum sitede herkes mi sizi yanlis anliyor?

Insanlar sevdigi isi yapsin, sevmedigi isi para icin ego icin yapmasin demek baska, bu tarz emek isteyen bolumlerde egitim almak isteyenleri surekli olarak paragozlukle, yuksek ego ile suclamak baska. Takip ettigim her baslikfa da para konusunu acan siz oluyorsunuz, sizden baska cerrahlar soyle aliyor ozelde 25 leri buluyor muhabbeti yapana da rastlamadim. Daha iki mesaj once annesinin de babasinin da kardiyolog oldugundan, mutlu olduklarindan bahseden yazarin ailesini bile islerini sadece para icin sevmekle sucladiniz. Yoksa neredeyse 60 li yaslarina gelmis insanlarin da mi yanlis secim yaparak mutsuz olmalarini istemiyorsunuz :(((

Niyetiniz iyi olabilir, ama uslubunuz son derece rahatsiz edici. Bu kadar insan sizi elestiriyorsa, lutfen sucu biraz da kendinizde arayin.

Re:

#3013218  gönderen horizon37
 13.10.2014 - 20:42:05
Tartışmaları bir kenara bırakırsak, en iyi kardiyoloji nerde yapılır ???
Kullanıcı avatarı

Re:

#3013219  gönderen dranestezi26
 13.10.2014 - 20:42:54
Manert kardesim kendimi yanlis ifade ettigimi kabul ediyorum,kıvıracak değilim bazen para konularına cok girdiğimi de kabul ediyorum.cok asırı zor olan emek isteyen bu bölümleri sadece sevdiği icin sectim diyenlere inanamıyorum,aklım almıyor,mutlaka salliyordur diyorum,belki de hakikaten ben haksizimdir,belki de herkes benim gibi tembel değildir,rahatına düşkün değildir,belki de benim gibi siddet görmekten,malpraktis riskinden,geceler boyu uykusuz kalmaktan korkmuyordurr.ironi yapmıyorum yanlis anlasilmasin,ciddi ciddi diyorum,bu kadar tepki çektiğine gore demekki ben haksızım,ideal icin de bu bölümler seçilebiliyor demekki.

Re:

#3013229  gönderen Manert
 13.10.2014 - 20:54:09
dranestezi26 yazdı:Manert kardesim kendimi yanlis ifade ettigimi kabul ediyorum,kıvıracak değilim bazen para konularına cok girdiğimi de kabul ediyorum.cok asırı zor olan emek isteyen bu bölümleri sadece sevdiği icin sectim diyenlere inanamıyorum,aklım almıyor,mutlaka salliyordur diyorum,belki de hakikaten ben haksizimdir,belki de herkes benim gibi tembel değildir,rahatına düşkün değildir,belki de benim gibi siddet görmekten,malpraktis riskinden,geceler boyu uykusuz kalmaktan korkmuyordurr.ironi yapmıyorum yanlis anlasilmasin,ciddi ciddi diyorum,bu kadar tepki çektiğine gore demekki ben haksızım,ideal icin de bu bölümler seçilebiliyor demekki.
Ben de sizi boyle bir ozelestiri yapabildiginiz icin tebrik ediyorum o zaman, herkes bu kadar acik olmuyor elestiriye.

Diger konuya gelince, kisilik ozellikleri disinda biraz da bu negatif yanlari fazla abartiyor olabilirsiniz bence. Herkes meslegini kotuluyor ama bu is biraz da paylasilmis psikoza girdi artik. Tum dermatologlar cok mu mutlu sizce?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3013244  gönderen dranestezi26
 13.10.2014 - 21:07:23
Manert yazdı:
dranestezi26 yazdı:Manert kardesim kendimi yanlis ifade ettigimi kabul ediyorum,kıvıracak değilim bazen para konularına cok girdiğimi de kabul ediyorum.cok asırı zor olan emek isteyen bu bölümleri sadece sevdiği icin sectim diyenlere inanamıyorum,aklım almıyor,mutlaka salliyordur diyorum,belki de hakikaten ben haksizimdir,belki de herkes benim gibi tembel değildir,rahatına düşkün değildir,belki de benim gibi siddet görmekten,malpraktis riskinden,geceler boyu uykusuz kalmaktan korkmuyordurr.ironi yapmıyorum yanlis anlasilmasin,ciddi ciddi diyorum,bu kadar tepki çektiğine gore demekki ben haksızım,ideal icin de bu bölümler seçilebiliyor demekki.
Ben de sizi boyle bir ozelestiri yapabildiginiz icin tebrik ediyorum o zaman, herkes bu kadar acik olmuyor elestiriye.

Diger konuya gelince, kisilik ozellikleri disinda biraz da bu negatif yanlari fazla abartiyor olabilirsiniz bence. Herkes meslegini kotuluyor ama bu is biraz da paylasilmis psikoza girdi artik. Tum dermatologlar cok mu mutlu sizce?

Ben hasta bakarken cok mutsuz oldugum icin,nöbette cok mutsuz oldugum icin,anestezide inanilmaz mutsuz oldugum icin o zamanlarım aklıma gelip nasil bu zorlukları severler diye düşünüyorum,belki de hakikaten ben abartiyorumdur.belki de hakikaten zor değildir,olabilir.bu arada cok saygılı biriymissiniz TSK ederim

Re:

#3013275  gönderen horizon37
 13.10.2014 - 21:28:43
Siyami Ersek ve Koşuyolunu karşılaştırıp analiz edebilecek birileri var mı?
Merhabalar Ege Kardiyoloji istiyorum. Fakat oradaki asistan doktorlardan birinin scammer (dolandırıcı) çetesi üyesi olduğunu duydum. Hakkında dava süreci varmış arkadaşım da dahil birçok doktor meslektaşımızı dolandırmış. Arkadaşım isim bile verdi evrakları falan da gösterdi. Söylenenlerin aslı var mıdır? Böyle bir ortamda çalışmak istemiyorum. Benim için önemli. Yardımcı olursanız oradaki arkadaşlar sevinirim.
Eurydice96 yazdı:
28.05.2022 - 22:57:54
Merhabalar Ege Kardiyoloji istiyorum. Fakat oradaki asistan doktorlardan birinin scammer (dolandırıcı) çetesi üyesi olduğunu duydum. Hakkında dava süreci varmış arkadaşım da dahil birçok doktor meslektaşımızı dolandırmış. Arkadaşım isim bile verdi evrakları falan da gösterdi. Söylenenlerin aslı var mıdır? Böyle bir ortamda çalışmak istemiyorum. Benim için önemli. Yardımcı olursanız oradaki arkadaşlar sevinirim.

Hocam hiçbir fikrim yok ege kardiyoloji deki o durumla ilgili ancak suç bireyseldir tek bir kişinin suçu dolayısıyla neden o bölümde çalışmak istemiyorsunuz? Zaten olayın aslı varsa yaptırımı olur
En son mr__nobody tarafından 29.05.2022 - 01:15:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.