Salı , Mayıs 26 2020
Yasama ve yonetmeliklerle ilgili bilgi paylasim platformu...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
hematom14 yazdı:
19.05.2020 - 10:51:28
Mayıs sonunda ayrılınca covid ek ödemesine hak kazanmış oluyor muyuz. Mart Nisan Mayıs. Hak kazanıyorsak ek ödeme yeni çalışma yerimizde haziran ayı içinde mı yapılır.
Mayıs ayının bitmesine bir gün kala ayrılsan bile mayıs ayının ödemesini vermezler bence, haziran başında ayrılmak lazım, ödemeyi sonradan vakti gelince eski yerin yapar
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Oftalya yazdı:
20.05.2020 - 14:00:07
Daha önce istanbula atanmak isteyenlerle ilgili genelge ile atanabilen ya da bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı acaba?atamalar neye göre yapılacak?hangi hastanelere vs.?
https://www.drtus.com/forum/viewtopic.php?t=165703

Bu başlık var, buradan takip edebilirsiniz
Ancak bilinen atanan kimse yok
Kullanıcı avatarı
fake deil genelge..bakanlık kazananları çkys ye düşürcek..sözleşmelilerin önce istifa etmesi gerekiyor..sonra düşecekler çkys'ye..çkys ye düşünce kurumunuz ilişik kesme işlemi yapacak..henüz ayrılan duymadım ben..
Kullanıcı avatarı
dr_amahangisi yazdı:
20.05.2020 - 14:31:12
fake deil genelge..bakanlık kazananları çkys ye düşürcek..sözleşmelilerin önce istifa etmesi gerekiyor..sonra düşecekler çkys'ye..çkys ye düşünce kurumunuz ilişik kesme işlemi yapacak..henüz ayrılan duymadım ben..
Usule uygun ya da uygun olmayan istifa olması sıkıntı yaratır mı acaba bu süreçte?
Kullanıcı avatarı
daphnesissy yazdı:
20.05.2020 - 16:19:05
dr_amahangisi yazdı:
20.05.2020 - 14:31:12
Usule uygun ya da uygun olmayan istifa olması sıkıntı yaratır mı acaba bu süreçte?
sözleşme için diyosan alacağın ceza süresinde zaten asistan oluyosun..uzman olurken sözleşme yapmanı etkilemez diye biliyorum..ama ola ki dönmek istersen geri problem olabilir..yani asistanlıktan feragat edip geri dönersen diye dedim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Arkadaşlar herkese iyi bayramlar. Sağlık bakanlığında çalışırken üniversite kadrosuna kabul alıp bakanlıkta muvafakat bekleyenler için herhangi bir gelişme var mı? 30 mart öncesi üniversite bakanlıktan muvafakat talebinde bulunmuştu ancak kovid nedeniyle muvafakat bekliyor bakanlıkta. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.