Perşembe , Eylül 19 2019
Yasama ve yonetmeliklerle ilgili bilgi paylasim platformu...
DR_aesthetic yazdı:
16.08.2019 - 12:28:04
gncltradana yazdı:
16.08.2019 - 12:11:46
gncltradana yazdı:
15.08.2019 - 17:47:46
Dhy sini bitirmiş uzman hekimim ve devlet hastanesinde çalışırken şubat tus ile yök kadrosunu kazandım naklen atama ile asistanlıga başlayalı 1 hafta oldu ama bu bölüm hiç bana göre degil acilen istifa etmeyi düşünüyorum,eger istifa edersem beni spontan olarak atamaya koyarlarmı (atanmak istemiyorum) birde hemen istifa etmem engel bşr durum var mı beni bekletme yetkileri varmı
Acilen bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar
DHY BİTİRDİĞİNİZ İÇİN. SİZ İSTİFA ETTİĞNİZDE SADECE ACIKTAN ATAMYA BASVURURSANIZ ATAMANIZ YAPILIR YOKSA SİZ İSTEMEDEN Bİ KURAYA KOTMAZALAR.

Ben de bu şekilde biliyorum ama yukarda üniversite bakanlıga bildirirse atamanızı yapar şeklinde yorumlar var dhy bitirdigim halde benim talebim olmadan spontan şekilde hangi atamaya koyacaklar anlamış degilim
Kullanıcı avatarı
gncltradana yazdı:
DR_aesthetic yazdı:
gncltradana yazdı:
16.08.2019 - 12:11:46
Acilen bilgiye ihtiyacım var arkadaşlar
DHY BİTİRDİĞİNİZ İÇİN. SİZ İSTİFA ETTİĞNİZDE SADECE ACIKTAN ATAMYA BASVURURSANIZ ATAMANIZ YAPILIR YOKSA SİZ İSTEMEDEN Bİ KURAYA KOTMAZALAR.

Ben de bu şekilde biliyorum ama yukarda üniversite bakanlıga bildirirse atamanızı yapar şeklinde yorumlar var dhy bitirdigim halde benim talebim olmadan spontan şekilde hangi atamaya koyacaklar anlamış degilim
Diğer ünileri bilemem SDÜ bakanlığa gönderdi ismimi atamaya katıldım zoraki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
nebivolol yazdı:
16.08.2019 - 14:49:29
gncltradana yazdı:
DR_aesthetic yazdı:

Hocam mecburinizi bitirmişmiydiniz ben uzmanlıgını aldıgım bölümün mecburisini bitirdikten sonra naklen atama ile ünivde başka bölümün asistanlıgına başladım
Kullanıcı avatarı
gncltradana yazdı:
16.08.2019 - 14:56:20
nebivolol yazdı:
gncltradana yazdı:

Hocam mecburinizi bitirmişmiydiniz ben uzmanlıgını aldıgım bölümün mecburisini bitirdikten sonra naklen atama ile ünivde başka bölümün asistanlıgına başladım
yok bitirmemiştim atandığım yere gitmedim müstafi oldum çünkü tercih yapma hakkım bile olmamıştı. Listede ismim yoktu tam kurtuldum derken bir baktım atamışlar...
nebivolol yazdı:
16.08.2019 - 15:03:04
gncltradana yazdı:
nebivolol yazdı:

yok bitirmemiştim atandığım yere gitmedim müstafi oldum çünkü tercih yapma hakkım bile olmamıştı. Listede ismim yoktu tam kurtuldum derken bir baktım atamışlar...
Hocam benim durum sizin durumdan farkı ben uzmanlık mecburi hizmetimi tamamladıktan sonra naklen atama ile yök kadrosunda asistanlıga geçtim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kajungambit yazdı:
15.08.2019 - 17:26:58
dr_demirci yazdı:
14.06.2019 - 10:55:24
kajungambit yazdı:
09.06.2019 - 12:45:19
@dr_demirci iyi günler. İki kez sağlık bakanlığı 657 den istifa ettim. Şu an öğretim görevlisi olarak üniversitede çalışıyorum. Bu görevden istifa etsem; 657 kanununda geçen 3. istifa hakkımda gider mi? İstifa edip sağlık bakanlığına geçebilir miyim tekrar?
657 ye tabi çalışıyorsanız istifa hakkı azalır ama sözleşmeli çalışıyorsanız -ki öyle olması gerekir- hak azalmaz
Çok teşekkür ederim. 2547’ye bağlı öğretim görevlisi kadrosunda çalışıyorum. Peki ayrılmak isterken usüle uygunsuz mu ayrılmam gerekiyor? Üniversiteler istifa taleplerine genellikle 2 ayın sonunda olumsuz yanıt veriyor diye duymuştum. En kısa sürede ayrılmak için ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz?
gncl
nebivolol yazdı:
16.08.2019 - 15:03:04
gncltradana yazdı:
nebivolol yazdı:

Hocam ben de mecburimi tamamlamadan naklen yök kadrosunda asistanlığa başlamıştım Aralık’ta, Temmuz başında istifa ettim ilerleyen zamanda listeden adım çıkmayıp sizin gibi atanma durumum olursa atanıp atanmadığımızı nasıl öğrenebiliriz? Siz nasıl öğrendiniz?Bakanlığın Atama birimini mi aramak lazım?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009