Perşembe , Kasım 14 2019
Atamalarla ilgili bilgi paylasim platformu...
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
Merhaba, öncelikle katkılarınız için teşekkür ediyorum.
Ben ve eşim aile hekimi asistanıyız. 1. Bölge a grubu bir ildeyiz. Eşim benden 1 sene önce mezun oluyor. O benim asistanlığımı gerekçe göstererek benim yanıma eş durumu yaptıktan sonra, aile hekimi olarak çalışırsa, sözleşme imzalayacağı için, ben de mezun olunca onun yanına eş durumu yapabilir miyim? (onun zorunlusu henüz bitmemiş oluyor) .
Drzekai yazdı:
13.11.2019 - 15:19:40
Merhaba, öncelikle katkılarınız için teşekkür ediyorum.
Ben ve eşim aile hekimi asistanıyız. 1. Bölge a grubu bir ildeyiz. Eşim benden 1 sene önce mezun oluyor. O benim asistanlığımı gerekçe göstererek benim yanıma eş durumu yaptıktan sonra, aile hekimi olarak çalışırsa, sözleşme imzalayacağı için, ben de mezun olunca onun yanına eş durumu yapabilir miyim? (onun zorunlusu henüz bitmemiş oluyor) .
Cevap veriyorum kesinlikle hayir. İstanbul'da aynisi basima geldi. Ben sözleşmeli aile hekimi iken esimin asistanlik suresinin bitmesine iki ay kala ismim kuraya düştü. Yok yaa sözleşmeliyim atamam yapilamaz derken ilk tebligatta ismim çıktı ve gittim. Yani esiniz bitirmeden sizin atamaniz yapilir esiniz sonraki kuraya girer. Sehrin aile hekimliği uzm grubuna gore c veya d olmasina bakilarak bir yerde birleştirsiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 255
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259