Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Re: sorma

#3816724  gönderen prensesinuykusu
 19.02.2017 - 00:22:43
the_dr yazdı:bu başlık açıldığında ilköğretimi bitirmemiş insanlar şu an üye inalılmaz
sahi o nerde :D korktu kaçtı resmen :D
Kullanıcı avatarı

#3816733  gönderen the_dr
 19.02.2017 - 00:26:40
prensesinuykusu yazdı:
the_dr yazdı:bu başlık açıldığında ilköğretimi bitirmemiş insanlar şu an üye inalılmaz
en son kime yürüdüğünü bilsek belki geri getirebiliriz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3816736  gönderen prensesinuykusu
 19.02.2017 - 00:28:08
the_dr yazdı:
prensesinuykusu yazdı:
en son kime yürüdüğünü bilsek belki geri getirebiliriz.
evleniyordu güya :D vay anasını burası dışardan beter :) annem girme dediydi sitelere :D
Kullanıcı avatarı

#3816792  gönderen kizarmisekmek
 19.02.2017 - 00:57:03
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:
beli yazdı:Doğru.. kötü erkek olarak çıkmazlar karşına... hele ilişkinin ilk zamanlarında kedi gibidirler, miyavf :P eğer karşılıklı ciddi düşünülüyorsa evlenilir ya da uzun bir ilişki olur...
ama tabi gerçekten kötü erkekse (bahsettiğimiz bağlamda) onların da karşısına anlaşabileceği ölçüde kötü kızlar çıkar herhalde... tencere kapak misali..
biz nasıl çıkılacak erkek-evlenilecek erkek ayrımı yapıyorsak erkekler de aynı ayrımı yapıyorlar...
abla farklarını ayrıntlı anlatsan biraz:)
10 yıl sonra kadın niye gelsin sana cevap versin :D aaa benim akılsız brom :D 45 oldun ama olmamış :D :D
sen anlat:)

#3816799  gönderen prensesinuykusu
 19.02.2017 - 01:00:05
kizarmisekmek yazdı:
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:abla farklarını ayrıntlı anlatsan biraz:)
10 yıl sonra kadın niye gelsin sana cevap versin :D aaa benim akılsız brom :D 45 oldun ama olmamış :D :D
evlenmeyeceğim adamla çıkmam😁evlenemedi :D çıkamadı :D Birgün Düğünüme gelicen :D umarım çok yaşlanmazsın romatizmanı bahane etmezsin :D
Kullanıcı avatarı

#3816811  gönderen kizarmisekmek
 19.02.2017 - 01:03:51
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:
prensesinuykusu yazdı:10 yıl sonra kadın niye gelsin sana cevap versin :D aaa benim akılsız brom :D 45 oldun ama olmamış :D :D
evlenmeyeceğim adamla çıkmam😁evlenemedi :D çıkamadı :D Birgün Düğünüme gelicen :D umarım çok yaşlanmazsın romatizmanı bahane etmezsin :D
hangi adamlarla evlenmeyeceksin:) çıkmadan nasıl evlenme kararı alacaksın kimle nereye ne kadar süre çıkacaksın:) düğün nerde olacak sizin orda düğünde cız bız yapıyorlar mı yazın yapma 4 saat bile dayanamadım sıcağa inş oraya bi daha yolum düşmez:)

#3816820  gönderen prensesinuykusu
 19.02.2017 - 01:08:27
kizarmisekmek yazdı:
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:sen anlat:)
hangi adamlarla evlenmeyeceksin:) çıkmadan nasıl evlenme kararı alacaksın kimle nereye ne kadar süre çıkacaksın:) düğün nerde olacak sizin orda düğünde cız bız yapıyorlar mı yazın yapma 4 saat bile dayanamadım sıcağa inş oraya bi daha yolum düşmez:)
uykum var yarın sağlam kafayla cevaplarim :D ben düğünü başka yerde yaparim :D nikah yeter minimalist takiliyom da ben :D sonra Hawaii olur belkim :D dur baskı kurma önce bi adet herif buluyozzz onu alıyozzz evliliğe ikna ediyoz sonrası sonrası :D bize kalsın :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3816826  gönderen kizarmisekmek
 19.02.2017 - 01:12:01
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:
prensesinuykusu yazdı:evlenmeyeceğim adamla çıkmam😁evlenemedi :D çıkamadı :D Birgün Düğünüme gelicen :D umarım çok yaşlanmazsın romatizmanı bahane etmezsin :D
uykum var yarın sağlam kafayla cevaplarim :D ben düğünü başka yerde yaparim :D nikah yeter minimalist takiliyom da ben :D sonra Hawaii olur belkim :D dur baskı kurma önce bi adet herif buluyozzz onu alıyozzz evliliğe ikna ediyoz sonrası sonrası :D bize kalsın :D
yarına bekliyorum:)

#3816833  gönderen prensesinuykusu
 19.02.2017 - 01:14:20
kizarmisekmek yazdı:
prensesinuykusu yazdı:
kizarmisekmek yazdı:hangi adamlarla evlenmeyeceksin:) çıkmadan nasıl evlenme kararı alacaksın kimle nereye ne kadar süre çıkacaksın:) düğün nerde olacak sizin orda düğünde cız bız yapıyorlar mı yazın yapma 4 saat bile dayanamadım sıcağa inş oraya bi daha yolum düşmez:)
yarına bekliyorum:)
aman abi evde kalmışsın 45 olmuşsun benim anlatacağıma mı kaldın yani :D git bağyan bul çoluk çocuğa karış :D

#3817006  gönderen indie
 19.02.2017 - 08:11:56
Eskilerin kafa iyiymiş ya
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kizarmisekmek yazdı:
23.11.2018 - 21:26:40
zekidegilimbendoktor yazdı:
23.11.2018 - 21:21:00
Ben öyle düşünmüyorum 😊
İtalyan Model erkek arkadaşım vardı bu özellikler kendisinde yoktu 😊Değişken unsurlar 😊
Allah korkusu var miydi
Agucuk diliyle cevap vereyim :
I ıı 😄
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8