Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ehehe

#170754  gönderen backardi
 16.11.2006 - 15:25:24
don hain deseydın baree. ıstedıkten sonra heryerde bulabılırısn mekanın onmeı yok. ben o gozle bakmıorumkı ben eglenmeye gdıorum herkes ııcn aynıdır oyle gelısırsede ne yapalım artı erkeklerde secıcıdır kı ıstedıgın begendıgın kız olursa konusurusun her yanına gelenlede konusmazsın takılmazsın kı. bu amerıkada bıle boyle yahu. clıck fılmınde cocuk la kız aşıklar ılk buluşmada cocuk peceteye senısevıorum tarzı bısey nyazıp uzatıor kızda cevap olarak yarın sabah beraber uyandıgmızda benı yıne sevecekmıısn dıor. yanı sneın deyımınle sız capkın erkekler dıe bısey yok herkesın aklından bazen bole seyler gecer boyle olaylar yasanır. ben sana aşk doktoru HITCH fılmını ızlemenı onerırım. wıll smıth oynuor cok cok tatalı bır fılm belkı bıraz yumusarsın kotu nıyet olmadgını anlayabılırsın.
Kullanıcı avatarı

#170755  gönderen ProfNever
 16.11.2006 - 15:25:25
Hadi madem açık konuştunız, biz de kartlarımızı açalım. Evet kadınlar, güçlü, cesur erkekten hoşlanırlar, mümkünse de öylelerini seçerler, çünkü doğada da böyledir. En sağlıklı bireyi dünyaya getirecekleri, en güçlü erkeği seçerler.
Ben çok kız gördüm ki okulda, son sınıfta başka fakültelerdeki erkek arkadaşlarından ayrılıp, eskiden arkadaşı dediği sınıf arkadaşlarıyla sırf daha iyi bir gelecek vaadettikleri için evlendiler, en azından hamlelerde bulundular. (Lütfen herkes üstüne alınmasın, ben sadece gördüklerimi yazıyorum.)
Evet, kızlar da anlatır, hem de herşeyi. Ama sadece yakın arkadaşlarına. O yüzden anlatmayı suç saymıyoruz. Ama sırf ilk buluşmada sizinle yattı diye bir kız hakkında değil yakın erkek arkadaşlarınız, daha yeni tanıştığınız adamların yanında, "ondan iş çıkmaz, götürdüm ben onu" demek, erkeklik değil, öküzlüktür.
Bir de dürüst olun lütfen: Bir kız daha ilk günlerde biraz fazla ileri giderse, verdiğiniz değer nasıl oluyor. Lütfen, ama lütfen dürüst olun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

pekiiii

#170757  gönderen backardi
 16.11.2006 - 15:30:48
cok gusel yazmıssın valla kızlara sırın gzkmek ısteyen erkek arkadslarmızın yazamdgnı sen yazmıssın. goturmekdedıgın sey karıslıklı oluor ama genelde gunumuzde. ılk gun ılerı gıden kızla tanısma ortamın kız hakkında ne dsndgn onemlı tabıkı ılk gun bısyler yasadgn kızın pesınden kosmazsın vs vs haklıısn ama eger anlastıysanız aranızda gusel bır ılskıde baslayabılır benım kızdııgm ııcnde oldugu halde kasarak farklı gzkmeye calısanlar. tabıkı her erkek zor olanısever. zaten hayallerını gerceklestırmek hayallerının pesınden koşmaktan cok daha fazla hayal kırıklığı yaratır her zaman. bu arada kızlarında bırbırıne anlatıtıgnı gorduk ıste.
Kullanıcı avatarı

#170758  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 15:31:07
ya senin bakışlarından bile belli ne kadar hain olduğun :)) allah sen gibilerin şerrinden korusun beni..aşk meşk olaylarını biliriz evel allah;filme ne hacet..ara sıra geçermiş insanın kafasından böyle şeyler..yeme beni don hain;yeme içme nefes almadan daha çok geçmiyosa senin aklından şimdi asarım kendimi..

o zaman

#170760  gönderen backardi
 16.11.2006 - 15:35:04
guseller ııcnden bır senı scetımmmm kalbımı sana ben sana verdımmm dıebılecegım bırısını arıorummm . kenan bole dıo ama maşallah ebru akelden tut(en gusel esmer) tugce kazaza ordan neyse ehehhehe o yapınca yalın yapınca beyaz yapınca haın degıl sempatık şırın cocuklkar oluor onlara yaksııorbız don huan oluoz.
Kullanıcı avatarı

#170762  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 15:41:29
walla bana öyle geliyo ki güzeller içinde bir seni seçtim tarzında bi mekan olsa ve hepsinin IQ tavan olsa da sen hepsini nası götürsem ya rab şeklinde hesap kitaba dalarsın;sayın back hain..
Kullanıcı avatarı

#170763  gönderen ProfNever
 16.11.2006 - 15:43:30
İşte ben de bunu söylemeye çalışıyorum. Eşleri hakkında konuşmaz, konuşturmazlar. Ama bugün eşleri olan insan daha ilk buluşmalarından birinde biraz fazla ileri gitme cesaretini göstermiş olsalardı, o hanımlar şimdi eşleri olmazdı. Yanlış mıyım?
Kızlar da frijit değil, aklından geçtiği halde geçmiyor numarası falan yapmıyorlar. Sadece daha garanticiler. Biliyorlar çünkü, akıllarından geçeni yaparlarsa uzun ömürlü olmayacaklarını...
Bademli abim (abi diyorum, umarım kusura bakmazsın), ÇARŞI ile ilgil forumda eşin ile ilgili çok güzel yazıların vardı. Bir düşünsene O'nun hakkında seni bu kadar güzel düşündüren O'nun hangi huyları.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

hepsı

#170765  gönderen backardi
 16.11.2006 - 15:45:20
hepsı dıe bısey yok mekandakı en gusel en alımlı en cekııcı kolay kolay kımseyı kabul etmıcek kız olması lazım herhangı bır ışlem uygulamak ııcn. yoksa boş yatıırm gerek yok real madrıd gelıp ercıyesspora mac teklıfınde bulunur mu! gene real madrıd cıktı agzmdan ornekte bıle yaaaaa ehehehe sen aşk doktoru(hıtvh) fılmını bul ve ızle bence. yada ılk 50 opucukte olabılır bır adamın her gun aynı kıız nasıl kendıne asık edebıldıgını yontemlernı tasvıp etmesemde cameron dıazı baglamak ole kolay degıl(yanlış hatırlamıorsam cameron du )
Kullanıcı avatarı

#170768  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 15:54:30
bakalım mekandaki en güzel,en cekici en alımlı kolay kolay kabul etmeyen kız sana pas vericek mi???senin gözünden ne olduğun zaten bell :) dediğin filmi izledim;cameron diaz değildi ama adı aklıma gelmio
Kullanıcı avatarı

#170770  gönderen drmrym
 16.11.2006 - 16:03:04
allah forum nerelere gitmiş
hemen burda abilerimize merak ettiğim bişeyi sorim
adamın birinden hoşlandı kız ama henüz yeni tanıştılar
ama adam tam bir mavi boncuk dağıtıcısı discoda falan eğlenildi danslar edildi eee bitti şimdi bu kız ne yapsın ne tel nosu var ne adres öyle bişeydi esti geçti mi yoksa peşine düşsün mü?

aramazsa bahsettiğiniz uyuz tip olacak ararsa basit kız şimdi bu kızcağaz ne yapsın?
Kullanıcı avatarı

#170772  gönderen ProfNever
 16.11.2006 - 16:06:20
Drew Barrymore
Kullanıcı avatarı

#170773  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 16:11:12
evet drew berrymore..saol
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#170777  gönderen drmrym
 16.11.2006 - 16:24:17
bademli yazdı:Sevgili mrym;zaten erkek işinin erbabıysa,az çok iş bitirici ise çoktan telefon numarası olayı aşılmış,erkek tarafında kıza aşk dolu buseler,tutku dolu dokunuşlara bırakmıştır yerini... kız tarafı işinin erbabıysa ise zaten gece orada bitmemiştir...Yani kadın isterse;kıyamet daha yakındır...
ya ikiside işin eerbabı değilse sürünüp gider mi bu böyle?
Kullanıcı avatarı

#170782  gönderen drmrym
 16.11.2006 - 16:40:18
bademli yazdı:ikisi de bilmiyorsa bu işi;o zaman bazılarımızın da betimlediği gibi tertemiz,masum,saf bir aşk yaşanabilir demektir....
:oops: :oops: :oops:
Kullanıcı avatarı

#170784  gönderen ProfNever
 16.11.2006 - 16:47:01
Eğer tel nosu yoksa adam kıza "one night stand" gözüyle bakmıştır. Eğer, uzun soluklu düşünse mutlaka bir yolunu bulur, kıza tel nosunu verirdi. Bununla bu gece birşey olmaz diye düşünmüşse, o telefon numarası, o gece başka bir kızın cebine çoktan girmiştir bile.
Ama eğer adamda gerçekten kızın gözü varsa aynı mekana tekrar gidip, adamla tesadüfen krşılaşmış numarası yapılabilir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8