Perşembe , Kasım 14 2019
Günlük Yaşadığımız hayatımızdan inciler...

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Kullanıcı avatarı

#170600  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 01:52:47
bense söylediklerine asla katılmıyorum.bunları sadece kızlar mı yapıyo.hırsızın hiç mi suçu yok..ayrıca sen(backardi) kendini insanlık hizmetine adadığından mı yapıyosun bütün buları????binevi intikam duygusumudur seni iten..yapma allah aşkına...........
Kullanıcı avatarı

#170602  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 01:55:17
ayrıca şu yukarda saydığın bütün bu boş işlerden hhaberin olduğuna göre..sen de çok uzak durmuyosun böyle işlerden
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#170621  gönderen drhoney
 16.11.2006 - 09:29:49
evett kesinlikle öyleyiz :!: derrrmişimmmm :twisted:

anlatmak

#170647  gönderen backardi
 16.11.2006 - 11:21:15
anlatılanı anlayamamak yazı turuyle degfıl dusunce tarzıyla alakalı eger o fıkradan gecen cınsel munasebetı başkasına anlatmaktan zevk malmayı cıkardıysan bunun yazı seklyle degıl dusunce tarzıyla alaksı var. başlık yakısıklı erkkler tatmınsız ve doyumszudur anlatılan ıose temel bıle olsan parıs hıltonla bıle beraber olsan bır sure haylalerındekı gıbı olmadıgı sıkılacagın hıssıne kapılabılecegın ok yanı olayın salt cınsellıkdegıl başlngıcıyla devamıyla ve yan unsurlarıyla zevklı olduğu. kızlara sız solesınız bolesınız demeyede gerek yok erkke doğası budur kızlar her zamzan kendılerıı sasırtan cesur kendıne guvenlı erkeklerden etkılenırler lafa gelıncede ole efendı seszzı mıymıuntı kendı halınde erkek sevıoz derlerrrr.
Kullanıcı avatarı

Re: onemı yok

#170670  gönderen she-la
 16.11.2006 - 12:18:04
grupsokak yazdı:
Burada erkek dediğiniz o canlı (fıkrada bahsi geçen gibi), sevdiği (yada sevmediği) kadınla olan cinsel münasebetini arkadaşlarına yada birilerine anlatıyorsa zavallı derim ben ona,erkek demem (sözüm meclisten içeri).Bu ülkede kadınların aşması gereken onca tümsek varken sırf ne kadar çapkın olduklarını göstermek için o tepelerin en büyüğünü kendisini seven kadının önüne koymak demek yerkürenin en dibini hakketmek demektir.

Birlikte olduğu kadını hemcinslerinin bilinçaltına işlemeye çalışmak sapıklık yahu.Hiç bir erkek malum hikayeyi dinlerken adamı düşünmez ki,kadını düşünür.Hele bir de ayrıntıya girenler var... Hepsinin dibine kibrit suyu...

Kızlar siz çok çok özel varlıklarsınız.Sabırlısınız,şefkatlisiniz ve kesinlikle erkeklerden güçlüsünüz.Biliyorum çünkü tıp fakültesi 2. sınıfta evlendim... Canım karım benim ne çilelerimi çekti,düşünsenize hem çocuk bakıyor (ben),hem zor bir okulda okuyan öğrenci ile ilgileniyor (yine ben),hem kocasına destek oluyor (oda ben) bunları yaparken Ziraat mühendisliği'nde okuyor... Size olan saygım sonsuz... Ne olur göklerdeki yerinizi kaybetmeyin...

Grup sokak bi erkek olarak bu kadar objektif ve hassas bi bakış açısına sahip olmandan dolayı tebrik ederim.Sen kadınlar hakkında böyle bi düşünce şekline sahipken dünyanın en mutlu çifti siz olursunuz kuşkusuz.Sen ve senin gibi düşünen erkekler çok mutlu olsun ve sayıca artsın inşallah :wink:

#170681  gönderen onemorecupofcoffee
 16.11.2006 - 12:41:31
Bu konuda bende yorumlarımı yazmak istiyorum...
Herkesin yazdıklarını okudum ve bir bayan olarakta backardi'nin yazdıklarına çok güldüm :) ve hiç de alınmadım... Çünkü öyle tipler gerçekten var ve çok fazla.Hatta backardi'ye tonla laf edenlerimiz dahil hepimizin içinde biraz vardır o anlatılan kadınlardan. Benimde hemen öptürmiyim bişey sanar ayaklarına yatmışlığım vardır. Ama bunda suç birazda erkeklerin değil mi? Naz yapan kızı namuslu ve olgun diğerini hafif sanan erkekler yüzünden bu hale gelindi bence. Bunu komik bir olay anlatarak bağlamak istiyorum
Bir arkadaşım (şu an intern) 2. sınfta iken şu an çıktığı çocuğun teklifini önce reddetmişti. İyi güzel bunda ne var di mi? Peki sebep neydi? kızımız kendini çooook güzel sandığı için kel,göbekli,kısa boylu o arkadaşımızı hiç beğenmemişti.Sonra aradan zaman geçti ısrarlar sonucu çıkmaya başladılar ve esas oğlan ilk başta reddedildiği için kızımızı daha çok sevdiğini hafif kızlar gibi teklifine atlamadığı için de ona çok saygı duyduğunu.... falan filan anlatıyor :( Bence çok hazin bir hikaye. Erkekler bence biz biraz sinsiyiz bizi melek sanmayın
herkese iyi günler

#170686  gönderen onemorecupofcoffee
 16.11.2006 - 12:58:36
grupsokak arkadaşımızın düzeyli yorumlarına tabiki katılmamak olmaz ama kızlar kendilerini bilerek bu duruma düşürüyolarsa erkeklerin suçu ne? bir kız bişeyi istemezse olmaz, ancak ve ancak isterse olur. Bunun devamında erkeklerin yapabileceği türlü ahlaksızlıklara da (arkadaşlarına anlatma........) katlanmak zorundadır. Dediğim gibi kızlar çok akıllıdır. Onları kandırılmış erkekleri tecavüzcü gibi göstermek nedir yaa? Hemcinslerimi hiç ama hiç savunamıyorum bu konuda. Tamam erkeklerde sütten çıkmış ak kaşık diil ama en azından bu konuda dürüstler bizde onların dürüst olanlarını seviyoruz zaten :) E o zaman sorun yok...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

GERCEKCI OLMAK LAZIM

#170711  gönderen backardi
 16.11.2006 - 13:31:38
arkadaşımızın düzeyli yorumlarına tabiki katılmamak olmaz falan asıl bunlkar populıst yaklaşımlardır gercekcı degıl. bende kızların ıstedıgı gıbı gayte efendı ay boggk ıgrenc bunlar falan yazabılıırm . kızlara sırın gzkmeye gerek yok neyse o benım yazıdklarım. basıt kız olmak uygulkamayla degıl dusaunceyldır. ben ole davranan kıza daha cok uyuz oluorum daha kotu davranıorum. kıızn nasıl bır kız oldgnu bıldıgmıız halde bır cocukla tanısınca dr u dynca saftır kandırırım evlenıırm dıe o cocuga ben 8 den sora dısarı cıkamam cok namusluuymdr nfalan yapması benı aşk dr lugu yapmaya zorluor ıste. ozaman arkadalsara gerceklerı anlatıorum yok anlatması edepşsızlıkmış falan kımse esıyle sevgılısyeşl deger vergıdı cıktıgı kzıla olanı anlatmaz kankalrda dınlemez zaten sormaz bıle. erkeklerı karıstırmayın. ayrıca kızların da sırf arabası var populer bana hedıyeler alıo dıe yatıp kalktıgı davarları unutmayın bende kenan dglu beyaz emre altg ftbolcular vs vs bazı manken ve dıger kzıları donusmlu kullanıp bırnırne anlatıp telefn numaralanı verıolar suclu veya ıhmalı olan sadece erkeelrmı acaba! artık danışıklı dovuş oldu kız ııcnden dur ılk gunden yakınlaşmayım cocuk benı daha coksevsın dıor ama gunumzde başka kızlar var artık hıc bısye ıstemeden talep etmeden sevglın oldugunu bılse bıle beraber olabılen. o yuzden kızların daha gercekcı ve drst olmalrı lazım. bıırne bıse4y hıssedıor sa onu bellı etmelerı lzım artık.

sevıyelı yorum yapayım sımdıde. ya olrumu bayanlar olmadan erkekler olurmu bızı doguranlarda bayan tabı kı.kıbole gercekten mıde bulandırıc erkekler var cevrede halbukı aşk durstluk en gusel şeyler. pastanede oturmak sınemaya gıtmek parkta gezmek gıbısı var mı ben hıc bır kıza bakmıorum bıle gercek askı arıorum onemlı olan bu degıl mı kı? aha oldum mmu sımdı sevıyelı ve romanssss.
Kullanıcı avatarı

#170728  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 14:15:15
olmadı -seviyeli ve romansssss-...sana göre kızlar ya o bahsettikllerinden ya da ***..bunun ortası yok.siz farkında olmadan o tiplere prim yaptırıyosunuz.siz anlatıyosanız onlar da anlatıyo..danışıklı dövüş..onlara ders verdiğini sanıyosun ama ANLATABİLDİĞİN KARŞIDAKİNİN ANLAYABİLDİĞİ KADARDIR..insanız; İNSANSAK dürtülerimize biraz daha sahip çıkalım..

geneldeeeee

#170729  gönderen backardi
 16.11.2006 - 14:27:30
tabkı bunlar genelleme zekı akıllı kzıla zaten genelde dost oluoruzzz yada aşık olunuor bızde akıllı zekı kızları ıstıoruz tabıki enderde olsa cıkıor ama bazı seyler ıcgudusel kızsal duygular hande ataızı zekı bır kadın aptaldegıl ama ıste goruorsun zekı hulya avsarda zerkı ama ıctekı o arabesklık asılamıor bır turlu ondna bahsedıorum bende tam olarak tum aılesnı katleden polıs memurunun esı varken ve o halıyle gordugu anladıgı halde metresı olan bayanda avukat yanı.
Kullanıcı avatarı

#170735  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 14:48:59
ya kişi karşıdakini kendi gibi bilirmiş..zeki kızlar arada çıkıyo diyosun ama zaten zeki kızları aradığın yer yanlış..senin o takıldığın yerden iş çıkmaz sana zeka adına..haaa ama ne kadar inandırıcısın zeki kız aradığın konusunda o da tartışılır.şu zeki kızlan ancak dost olunur fiyaskosundan da vazgeçin artık yaa.zaten onlardan kendinize eş yapmayı başarabilseydiniz haliniz böyle olmazdı.böyleden kastımzevkin doruklarına çıkabilmek hayaliyle önünüze çıkan her türlü dişi canlıyla beraber olmak..ama her türlü dişi..öyle bi doruk yok,bunu anlayabilen zaten kendiyle ve hayatla barışık,sütliman yaşayan ve gıpta ilen anılan oluveriyor..
Kullanıcı avatarı

#170742  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 14:54:55
ayrıca ben hande ataizi hülya avşar tipi kadınlara zeki değil sertifikasız .................. derim.işte hayata farklı bi bakış açısı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

hı hı

#170744  gönderen backardi
 16.11.2006 - 15:08:11
o zaman obkjektıf konuşmadıgın hıssıne kapılıırm dogal olarak veya zeka kavramının ne oldugnu bılmedıgıne. johhny deep zekı bır ınsan yasam tarzıundan dolayı edepsız aptalın tekımı demek lazım veya her gun sertap ezgu kadınıns esıne cıkıp bagırabn cagıran kadınlşar veya a dan z ye vs onlar dscoya puba gtmıo dıe hepsı akıllımı yauzaktan yakından zekayla alaksı yok bu bır ıkıncısı dıscoya bar a pub a gıden kzılar ın hepsı kotu ve aptalmı bu nasıl mantıktır. ısteyen ıstedıgıyle beraber olur bu ne zekasızlıktır yada sertıfıkasız .... falan fılan . abartıorsdunuz artı ben dscoya pub a zerkı kız bulmaya degıl eglenmeye gıderım tum dunyada ınsanlar stres atmak eglenmek ıcın bu tarz yerlere gıder mısyon yuklemeye gerek yok ıcerdede ortam gerektırı ve nesılıysende ıostedıgın gıbı takılırsın. ZEKAYLA YAŞAM TARZNI BIR TUTMAMAK LAZIM.
Kullanıcı avatarı

#170750  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 15:18:46
neden sen diskoya vs yerlere giden kızlara potansiyel ayarlanıp gün sonunda yatılabilir aaaa pardon güzel ve eğlenceli şeyler yaşanabilir gözüyle bakıyosun ama.. ben onlara *** gözüyle bakmışım çok mu.. hangisi daha kötü..aslolan zekanı nerelerde kullandığındır.tabi ki oralarda hepsi *** demiyorum;senin söylediğine ithafen yazmıştım.hani dedin ya şöyle böyle yapıyolar tavlama adına;sonra da kucaktan kucağa..takıldığın yer ve takıldığın insanlara göre kızları kategorize eden sensin backardi ya da don huan mı demeliydim.
Kullanıcı avatarı

#170753  gönderen drvpe
 16.11.2006 - 15:25:16
ayrıca bence sen gibilerin arkalarından bunları konuşmalarına izin vern yada sizebu imkanı tanıyan kızlar elbetteki benim gözümde zekasızdır-naçizane-(sen her ne kadr bu ne biçim zihniyet desende)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8